Skocz do zawartości

Iriver Astell&Kern AK240


all999

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie ciekawi czy będzie miał zewnętrzną stację dokującą, porządny LineOut, większy LCD. No i WiFI , sterowanie przez Androida lub Apple. To byłoby ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lordzie a Ty chyba jestes w podobnym wieku co Ja. Ja pamietam kasety manetofonowe, europe, modern talking, whitne houston (w sensie ich poczatki).

To ja taki stary jestem, kuffa mac ... :/ początki Huston hmm na szczęście to juz nie mój etap :) uff

 

AKxxx ma być co raz bardziej elitarny, bo i na to znajdą się chętni więc firma z tego korzysta.

Zaraz wyjdzie ze AK100 to masówka - będzie deko wstyd to nosić :)

 

Początku Houston tak tak lata 80-te. Fakt miałem wtedy kilka lat ale moja starsza siostra już słuchała więc ja siłą rzeczy też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbalansowany będzie. Cena x2, moc x2, wszystko x2.

 

Pewnie jeszcze go nieco wydłużą, grubość raczej pozostanie bez zmian. Ekran wielkości nie zmieni, pod nim będzie już tyle miejsca, że dojdzie funkcja wagi jubilerskiej. Lepsze to niż kuchenka... Gałę może w końcu dopracują, żeby estetycznie pasowała do reszty... albo dorobią drugą z drugiej strony...

 

DWIEJSCIECZTYRDZIŚCI KUFFAAAA1111!!! ;>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbalansowany będzie. Cena x2, moc x2, wszystko x2.

 

Pewnie jeszcze go nieco wydłużą, grubość raczej pozostanie bez zmian. Ekran wielkości nie zmieni, pod nim będzie już tyle miejsca, że dojdzie funkcja wagi jubilerskiej. Lepsze to niż kuchenka... Gałę może w końcu dopracują, żeby estetycznie pasowała do reszty... albo dorobią drugą z drugiej strony...

 

DWIEJSCIECZTYRDZIŚCI KUFFAAAA1111!!! ;>

Nieee - jak wszystko bedzie razy 2 to cena bedzie przynajmniej razy 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz hejterzy... :) . Część z nich chętnie posłucha nowego AK choć pewnie niekoniecznie go kupi. Na razie nie wiemy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj auto, jeździj na studia AK240 :D

Też jestem ciekaw ceny. Liczę na to, że 120 stanieją tak, jak staniały 100 po wypuszczeniu 120 :) Wtedy może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczne serwisy streamingowe kompletnie nie pasują do AK. No chyba że znasz jakiś streamujący 24/96. Już prędzej umożliwią dostęp do NASa czy coś takiego.

 

24 nie, ale 16 już tak - http://www.qobuz.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczne serwisy streamingowe kompletnie nie pasują do AK. No chyba że znasz jakiś streamujący 24/96. Już prędzej umożliwią dostęp do NASa czy coś takiego.

Ile osób używa gęstych plików do przenośnego dapa? rozumiem że to jest sprzęt mobilny.

IMHO gdyby dali modem GSM i serwisy muzyczne byłoby to coś.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czy będzie miał zewnętrzną stację dokującą, porządny LineOut, większy LCD. No i WiFI , sterowanie przez Androida lub Apple. To byłoby ciekawe.

wszystko na raz w 1 grajku? a co z ak480/960/1920/etc.... na czyms kaske trzeba krecic przeciez, moze dostaniesz po 1 z tych funkcji do kolejnych generacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze informacje - 265 gb wbudowanej pamięci i jeden slot na kartę oraz waga 185g. Dla porównania AK100 - 122g, AK120 - 143g

 

https://www.facebook.com/iRiver.Astell.n.Kern?fref=ts

 

Wygląda na to że pokażą go we wtorek na CES


aty7y3a6.jpg

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności