Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
Ultrasone w super cenach Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy. Mam X5 II dwie karty evo 128GB wszystko śmiga jak trzeba. Ale zgrywane płyty z windows media plaiera np Madonny jedna z płyt jest widoczna dla x5 a druga nie. Zrobiłem nowe foldery do płyt i skopiowałem utwory i x5 widzi te płyty obie. Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje ?

Problem jest bo połowa nagrań jest nie widoczna dla x5. Wystarczy że jden folder jest nie widoczny np. dl AC-DC a w nim 5 płyt w osobnych folderach a jednego nie czyta x5 i cały katalog AC-DC jest nie widoczny dla x5. Wielkie dzięki za podpowiedzi.

Może kwestia windowsowych uprawnień do katalogów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam . Czy ktoś sprawdzał możliwość podpięcia do Fiio sandisk micro sd 200gb ? . Czy to działa i czy jet to exFat .

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko.

Posiadam X5 3Gen. 

Mam zainstalowane na nim Spotify i mam pewien problem. Wybrałem w Spotify miejsce na którym maja być zapisywane Playlisty. Wewnętrzny napęd X5. Ściagam daną playlistę. Jest ona widoczna na urządzeniu do chwili np - wyłączenia lub wyładowania się urządzenia. Po włączeniu urządzenia Spotify zapomina gdzie miało przypisany napęd - i znikają ściągniete playlisty. Po wskazaniu na ten sam dysk - wybiera go i niestety znów trzeba ściagać kawałki od nowa. 

Czy ktoś ma pomysł na taką "usterkę" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nowym sofcie player jest już stabilny🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy fiio x5 1gen  podłączony przez wyjście line out do fiio A5 zagra lepiej od mojego obecnego SMSL M2??  bo nie wiem czy jest sens kupować jeśli różnice bedą minimalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od synergii z twoimi słuchawkami i tego czego się spodziewasz. X5 gra już dość czysto u mnie spokojnie wygrał pod tym względem z FiiO E18 i UAE23. Z tym, że one grając mniej czysto nadawały bardziej swobodne (jakby mniej cyfrowe) i niekiedy obszerniejsze brzmienie. X5 jest pod trochę ocieplone i Vkowane słuchawki (najlepsza synergia). Ja go polubiłem bo daje fajną odmianę od neutralnie-miękko brzmiących źródeł. W sumie też dużo zależy od softu jaki w niego wgrasz, A5 nie znam, ale E12 dodawał właśnie tej swobody i w sumie razem to fajnie grało i miało sporo mocy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi