Skocz do zawartości

FiiO X5


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie kółko zdecydowanie lepiej działa teraz , bo wcześniej było okropnie nieprecyzyjne, nawet myślałem o serwisie , zmian w dżwięku nie zauważyłem jakoś .

Mogę Tyler potwierdzić słowa Roberta. Na poprzednim sofcie z kòłkiem była masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie przypadkiem odkryłem że nano 6g jest dość podobny tonalnie do x5, oczywiście nie ta ilość detali ale i tak gra to lepiej niż x1 choć bardziej z pamięci :P

 

Więc jak ktoś chce mini x5 to waro o tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam więc muszę się pochwalić.

Kupiłem sobie nowe słuchawki RHA - model T10I.

Jako, ze temat jest o fiio, którego posiadaczem jestem chciałbym napisać o znakomitej synergii jaką tworzy z ww słuchawkami.

Jest wręcz znakomita, Fiio nabrał nowej dynamiki , przestrzeni. Brakowało mi tego w poprzedniej konfiguracji.

Teraz jest bardzo i to bardzo dobrze.

Słuchawki są bardzo dobrze wykonane, stal plus bardzo dobrej jakości kabel.

Polecam słuchawki do tego grajka z całego serca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam więc muszę się pochwalić.

Kupiłem sobie nowe słuchawki RHA - model T10I.

Jako, ze temat jest o fiio, którego posiadaczem jestem chciałbym napisać o znakomitej synergii jaką tworzy z ww słuchawkami.

Jest wręcz znakomita, Fiio nabrał nowej dynamiki , przestrzeni. Brakowało mi tego w poprzedniej konfiguracji.

Teraz jest bardzo i to bardzo dobrze.

Słuchawki są bardzo dobrze wykonane, stal plus bardzo dobrej jakości kabel.

Polecam słuchawki do tego grajka z całego serca !

 

Jakie miałeś wcześniej słuchawki z X5 ?

Edytowane przez Robert73
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakie słuchawki wokół-uszne zamknięte za nieduże pieniądze Tworzą dobrą synergię z X5. Zastanawiam się nad HM5, a K55x nie biorę pod uwagę ze względów ergonomicznych. Szukam czegoś z czym od czasu do czasu wyjdę na spacer. Wiem że HM5 cisną ale da się wytrzymać do godziny. Mogą być oczywiście tańsze ale ważne żeby nie były za luźne na głowie czyli max takie jak HM5 w docisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chren, zostaje na 2.5 i nie zmieniam. Szkoda czasu. Retter, a Ty już zmieniałeś w swoim baterie? Ewentualnie wiesz co i gdzie, jeżeli po gwarancji?

 

Nie zmieniałem ale od początku gra on w zasadzie tylko z hd600 i tego typu hełmami.

Dlatego mi tam nie spieszono do tego, w drogę polecam coś mniejszego przy czym poniżej x5 to już nie ta klasa ... głupi nano bije x1 ...

Zapewne serwis sklepu coś pomoże, sam dla siebie wiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miasto do x5 to akg k545. Te słuchawki korygują balans tonalny Fiio, dają basu i sopranów, K551 nie dość, że duże, to i synergicznie tragedia. Do k551 tylko cieple źródło.

Dzięki za pomoc. A słuchałeś HM5, MOE z X5? Może warto skusić się na jakieś tańsze np superluxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na miasto do x5 to akg k545. Te słuchawki korygują balans tonalny Fiio, dają basu i sopranów, K551 nie dość, że duże, to i synergicznie tragedia. Do k551 tylko cieple źródło.

Dzięki za pomoc. A słuchałeś HM5, MOE z X5? Może warto skusić się na jakieś tańsze np superluxy?

 

MOE mnie się nie zgrywały z X5. Za ciepło. Hm5 słuchałem z x5II i było w miarę ok, ale trochę sucho. Tutaj po line out HM5 gra lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miasto do x5 to akg k545. Te słuchawki korygują balans tonalny Fiio, dają basu i sopranów, K551 nie dość, że duże, to i synergicznie tragedia. Do k551 tylko cieple źródło.

Tylko przed kupnem k545 warto je posłuchać, bo dla mnie i nie tylko brzmią jak zepsute :(. Zdecydowanie wolę k550/551 i są to zupełnie inne słuchawki niż k545.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności