Skocz do zawartości

Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Operacja podnoszenia Takstarów Pro80 na wyższy poziom soniczny została uwieńczona sukcesem. Przy okazji nausznie przekonałem się, że wygrzewanie to nie mit, dostałem tipa na szybkie pozbycie się nadmiernej góry w słuchawkach nausznych... A na koniec przez przypadek, zostałem z dwoma parami zmodyfikowanych przez Fatso takstarów :D

 

Pozdrawiam i polecam, i kończę monolog bo słuchawki się biją o pierwszeństwo odsłuchu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nic nie kupiłem, ani nie sprzedałem, ale ostatnio często nawiedzałem Miłosza, który poświęcił mi sporo czasu na porady, a także dał możliwość zetknięcia się z różnymi światami audio, których do tej pory usłyszeć nie było mi dane - bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Miłosz dokonał upgrade mojego FCLa I do wersji II. Zrekablował także moje Beyery T70. Ugościł mnie także porcją muzyki J.M.Jarre'a na swoim super-zestawie STAX, dał mi sporo do myślenia w kwestii zmodowanych Takstarów.

Dziękuję za gościnę , ciekawą rozmowę i upgrade moich zabawek !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Fatso zupełnie bezinteresownie wymienił mi pady na nowe - które sam zakupił - w moich SWS Nuoroda, zamienił się na pałąki kiedy usłyszał, że powyższe słuchafony kiepsko trzymają się mojej głowy oraz zmodernizował mi zasilanie w dacu.

 

Chciałem Ci Miłoszu bardzo, bardzo podziękować :)

 

W sumie też za to, że przywracasz wiarę w Normalność, szczególnie po tej aferze z al bundy ...

 

Pozdrawiam, a wszystkim polecam kontakty z Miłoszem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem od Fatso Citrone Tube DAC. Bez zbędnych przeciąganek, szybka wysyłka, wszystko zgodnie z ustaleniami i zgodził się na małe ustępstwo, na którym mi zależało. Bardzo dziękuję, bo kontakt był przyjemny, a sprzęt świetny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie odebralem dzis zakupiony wzmak FCLII, swietna robota super kontakt z jak na razie bardzo cierpliwym w stosunku do mnie i moich ciąglych pytan Miłoszem . Mam nadziej ze to nie ostatnia rzecz jaką nabylem od Fatso , zobaczymy jak ten wzmak sie zgra z moimi slucawkami moze bedzie potrzebny jakis rekabling zeby wygładzic troszke gore tych sluchawek .

 

Dzieki Miłoszu amati74

Edytowane przez amati74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem okazję nawiedzić Miłosza w jego domu. Zostałem przyjęty bardzo miło, miałem okazję posłuchać kilku naprawdę świetnych sprzętów, porozmawiać. Bardzo szybko znalazł rozwiązanie problemu mojego toru, który mnie nurtował. To była bardzo pouczająca wizyta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz ponownie zrekablował moje T70, według moich wyobrażeń a nawet lepiej. Znacznie lepiej. Wielkie podziękowania !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

i nie bardzo wiem, co napisać...

w zagwozdce jestem,

jak ta sosna rozdarta,

Fatso doprowadził do użytku mojego, posuniętego w leciech ajpoda i nie wziął za to ani grosza, argumentując, że nie wie, jak to długo pochodzi,

widać wyraźne wyłamanie z wszechobowiązującego trendu "spiąć na krótko",

i teraz gópi jezdem, bo nie wiem, czy życzyć Mu powrotu do społeczeństwa ;-)

czy - mając na uwadze przyszłych użyszkodników Jego talentów - siedzieć cicho, licząc, że i przyszłe napraw będzie wykonywał pro publico bono :-)

WIELKI DZIĘKI!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności