Skocz do zawartości

Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem u Miłosza w domu, nie poćwiartował mnie co zaliczam jako plus :D

Zostałem poczęstowany kawą i waflami. Założenie było takie żeby mi złożył FCL-a.

Posłuchałem muzyki na ******stym sprzęcie. Porozmawialiśmy sobie o życiu i nie tylko.

Opuściłem jego mieszkanie z AKG Q701, a dzisiaj poczta przyniosła mi Kostkę made by Fatso aka FCL. Jestem mega zadowolony.

Super człowiek, na pewno w przyszłości skorzystam z Jego usług. Jedyny minus to czas, który nie pozwalał mi na dłuższe spotkanie :)

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem ostatnio Miłosza, zakupiłem fcla i interkonekty.

Miałem okazję przesłuchać kilku ciekawych modeli słuchawek w tym hifimanów na zbalansowanym torze.

Czego niestety żałuję, bo teraz jestem zmuszony zebrać 3000 i je kupić :)

 

Naprawdę złoty człowiek.

Fcl i nowe IC dodały odrobinę życia i dociążenia odacowi z czego jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez Nothernlion
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso naprawił mi słuchawki. Szybko, same konkrety, profesjonalna robota, gdyby było więcej takich ludzi to świat byłby lepszy... Nie warto nawet tracić czasu na zastanawianie się czy robić z Miłoszem interesy, ode mnie ogromny plus.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem zakupiony kabelek do denonkow d600. kabel gra wtyki spiewaja... normalnie sluchawki juz mi nie potrzebne ;)

a tak serio polecam - i zapewne niedlugo moje dt990 pojda na zrobienie gniazd pod ten kabel :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Złoty człowiek. Leciał po pracy nadać paczkę u kuriera ze względu na moją zachciankę. Dodatkowo sprzęt był w stanie tak jak go opisał Fatso - idealnym, a cena przystępna. Dzięki za w4 :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fatso to równy gość. Zamienił się ze mną na playery i w ten oto sposób jestem szczęśliwym posiadaczem flagowego modelu hifimana hm 901. Do tego mogłem przekonać się na własne uszy co potrafią audeze lcd 3. Ponadto kupiłem kabel zbalansowany po atrakcyjnej cenie i dostałem fajną muzę :) bardzo miły, goscinny i wyrozumiały człowiek. Polecam jak najbardziej i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem FCL oraz 2 x RCA. Fatso okazał się być rzeczowy i konkretny. Towar starannie i zgrabnie zapakowany, natomiast sam wzmacniacz jak i okablowanie - rewelacyjne. Z zakupów jestem bardzo zadowolony i myślę, że w przyszłości w razie potrzeby zgłoszę się forumowego kolegi ponownie.

Gorąco polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagniazdowal moje dt990 edition 600ohm.

Zaplotl kabelek - i nawet zakonczyl wtykami co pasuja do tych gniazd! Takze magia :)

 

Jak zawsze polecam, szybko sprawnie i przede wszystkim milo dla ucha :) Kabel po prostu genialny w swojej przewidywalnosci. Dodaje swobody, rozdzielczosci... takie natchnienie dla sluchawek. Bez dzialania 'EQ'... takze wydobywa poklady energii bez ingerencje w cechy sluchawek.

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności