Skocz do zawartości

Ciepły odtwarzacz do Audeo Phonak PFE


Rekomendowane odpowiedzi

soniaki mają jeszcze mniej mocy niż clip. Ze "zwykłymi" dokami zagrają fajnie, ale do Audeo radzę poszukać czegoś z przynajmnie 10 mW per channel przy 32ohm. Niestety Sony ma jedynie 5mW, a Sansa 7,5 mW. Chyba, że Fuze + wzmak

 

iPoda Video bez wzmaka nie polecam. Przy impedancji wyjściowej ponad 5 ohm najlepiej omijać słuchawki poniżej 50 ohm jeśli podpinamy bezpośrednio do gniazda jack

 

Osobiście zastanawiałbym się nad Meizu M6 lub Samsungu P3 / Q2. Wszystkie mają dość sporo mocy. Touch też nie jest głupim pomysłem. Ewentualnie jak trafisz na s:flo2 i przeżyjesz obsługę oraz baterie.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma lepszego odtwarzacza do Audeo jak E10. W swoim czasie trochę się tego nasłuchałem z Phonakami i lepszego połączenia nie słyszałem. No... może jeszcze sFlo albo x10xx, ale ich nie miałem okazji słuchać.

 

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezły metlik zrobiliśmy bo każdy z nas coś innego poleca.

 

Więc kolejny raz powtarzam najlepiej jak się ma możliwość posłuchać ich z kilkoma zabawkami i wybrać to połączenie które najlepiej pasuje.

 

IMO nie ma złotego środka na wybór i zawsze będzie cieżko się zdecydować

 

 

Wysyłane z mojej kwatery mobilnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma sensu - ipody są za zimne i nie bardzo będą się chciały z Audeo zgrać <_<

Albo mów konkrety albo nie uogólniaj bo bo to co napisałeś to bzdury.

 

Do audeo mini 1g,2g (oba mają RB), T4G tak dość równo

i naprawdę ciepło T1G ale uwaga może być za ciepło

 

Bez ciepłego ampa nie podłączył bym video jak such autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może nie do końca się wypowiedzialem.

 

Poprostu mi to połączenie nie odpowiadało.

 

A jak masz kolego jakieś ale to nie musisz nikogo atakować tylko można spokojniej.

 

Tobie może pasować ale innym nie poczytaj że stosunkowo mało osób chwali połączenie ipodow z audeo

 

 

Wysyłane z mojej kwatery mobilnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufcore nie atakuję Cie personalnie tylko to jakie głupoty wypisujesz, To tak jak powiedzieć ze każdy mercedes jeździ tak samo czy osobowy ,bus czy TIR bzdura totalna bo każdy prowadzi się inaczej ale aby to rozumieć trzeba mieć z tym kontakt tak samo trzeba posłuchać wielu ipodów no chyba że Ty nie słyszysz różnicy to by wszystko tłumaczyło, więc dalej nie ma co tego komentować.

 

Po drugie wprowadzasz ludzi w błąd potem przeczyta to 50 albo i 150 osób połowa z nich powieli te bzdury i tak rozniesie się ta bzdura. Czego pewnie sam jesteś ofiarą jak nie słuchałeś innych ipodów.

 

Jako że mam jasne słuchawki wiem jakie połączenie może wyjść z mini+jasne słuchawki, video+jasne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma sensu - ipody są za zimne i nie bardzo będą się chciały z Audeo zgrać <_<

 

Ok może tak

 

Słuchałem iPoda nano4 i iPhone4 i D2

I jak dla mnie D2 wypadł najlepiej w połączeniu z audeo

No może pisanie ze wszystkie było na wyrost więc to prostuje i ograniczamy do tych dwóch.

 

 

Wysyłane z mojej kwatery mobilnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sflo2 ocieplony, morze tylko troszkę gdzie mini i T4G są uważane za równe a są jednak sporo cieplejsze.

Słaby nie jest ale i mocy też nie. Wypełnienie zdecydowanie najlepsze ma T4G tu bije wiekszość z tego powodu trochę tesknie do T4G.

 

szymanek17 nie skacz z kwiatka na kwiatek bo błądzisz jak rusek na pustyni :lol: poczytaj i wybieraj, a nie kolejne pytania o kolejne zupełnie inne playery, jakbys nie wiedział o co pytasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retter ja nie uwazam mini za cieplejszy od sflo, natomiast zdecydowanie ma najlepsza i najprawdziwsza barwe, instrumenty akustyczne brzmia na nim najwierniej. W porownaniu z video sflo to cieple kluchy ;) Jest przykladowo troche cieplejszy niz sgs, ktorego uwazam za neutralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sflo2 ocieplony, morze tylko troszkę gdzie mini i T4G są uważane za równe a są jednak sporo cieplejsze.

Słaby nie jest ale i mocy też nie. Wypełnienie zdecydowanie najlepsze ma T4G tu bije wiekszość z tego powodu trochę tesknie do T4G.

 

szymanek17 nie skacz z kwiatka na kwiatek bo błądzisz jak rusek na pustyni :lol: poczytaj i wybieraj, a nie kolejne pytania o kolejne zupełnie inne playery, jakbys nie wiedział o co pytasz...

Czytam forum i stąd biorą się nowe pytania. Słuchałem kilku odtwarzaczy, między innymi: touch 4g, nano 6g, irivera s100, sony z serii e i cowna e2. Najbardziej odpowiadał mi touch 4g, ale rozmiar i dotykowy ekran powoduje, że mam wątpliwości. Czytałem pozytywne opinie o samsungach, zobaczyłem w komisie r0 i mnie zaciekawił. Jest na niego rockbox oraz ma fizyczne klawisze. Na forum nie ma jednak wiele o jego dźwięku i dlatego poprosiłem o kolejne informacje. Także będę wdzięczny za opis dźwięku oraz porównanie go do jednego z tych, którego słuchałem.

Edytowane przez szymanek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm r0 i mini

 

ja stawiam na mini bo lineout i iMod, RB trochę czasu jest, lubie klasyczne kółko, jak byś sie uparł miałbyś nawet 64gb i więcej

r0 lepsza detaliczność, RB od niedawna,

 

kup oba to tanie grajki :) i sam wybierz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę obecnie z Audeo na Clipie+ i jeśli chodzi o moc basu, to jest dla mnie ok, podkręcony w Rockboxie do odpowiadajacego mi poziomu nie pierdzi, wiec pod tym wzgledem jestem usatysfkacjonowany. Niestety, ten bas jest trochę ścisnięty, nie rozpływa się tak ładnie jak mógłby, więc tu minus, ale do przezycia. Czyli to czego szuaklem - moc basu - mnie zadowala, jego faktura nieco mniej. Nie wiem na ile to wina samych armaturowych Audeo czy tego polaczenia, ale do basu z takich NuForce NX700 (z dynamicznym przetw.) jest tu dosc daleko.

Poki co zostane jednak na razie przy Clipie z uwagi na jego wymiary, wage, rozszerzenie do fajnej pojemnosci poprzez kartę SD i cenę.

 

To tak jakby ktoś interesowal sie tym polaczeniem.

Edytowane przez forspamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie jest słabiutkie, jedno z najgorszych jakie słyszałem. A jak szukasz mięsistego basu, to trzeba było szukać wśród słuchawek z przetwornikiem dynamicznym.

 

RLY aż tak? Z czego wynika wg Ciebie ta słabość? Na forach www.anythingbutipod.com czy www.head-fi.org czytałem wręcz pochlebne opinie na temat tego zestawu.

 

 

Co do basu - no wlasnie mam te NuForce NX700, ale z kolei w nich już tego basu jest dla mnie ciut za dużo, choć pod względem jakości jest właśnie taki, jaki mi pasuje. Chciałem też mieć dobre średnie i wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clipowi+ brakuje mocy do rozpędzenia Audeo przez co grają na pól gwizdka mocno usypiającym, wręcz nudnym dźwiękiem. Wystarczy podpiąć do niego byle wzmak by Phonaki z miejsca ożyły.

I na Twoim miejscu bym poszukał wśród słuchawek dynamicznych (SM E10 np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności