Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] AKG Q460 Noir vs. AKG K450


etan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam sie nad kupnem AKG Q460 Noir lub AKG K450. Beda uzywane glownie do sluchania muzyki w drodze do pracy (autobus) i w pracy (warunki biurowe). Wiem, ze izolacji jakiejs nie zapewniaja szczegolnej (K450), nie wiem jak Q460.

 

Wspolpracowac beda z Cowonem i9, muzyka to glownie elektronika i rap.

 

Czy ktos moze podac mi jakies istotne roznice w brzmieniu miedzy tymi 2 modelami? Poza cena oczywiscie i wygladem. Jak w ogole oceniana jest linia Quincy Jones? Bo czytalem rozne opinie.

 

Z gory dzieki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasem nie jest tak, że Q460 i K450 to to samo tylko re pierwsze są sygnowane nazwiskiem Quincy Jones'a? Mają trochę inny design, kontrolę głośności w kablu, kilka wersji kolorystycznych i cenę.

 

Byc moze, dlatego probuje ustalic czy jest sens wydac na nie wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pracy mamy AKG K450. Są świetne!!! Nigdy nie pracowałem na tak dobrych słuchawkach i myślałem, że przejście z sennheiserów na coś innego będzie dla mnie katastrofą... myliłem sie i szczerze polecam AKG K450 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasem nie jest tak, że Q460 i K450 to to samo tylko re pierwsze są sygnowane nazwiskiem Quincy Jones'a? Mają trochę inny design, kontrolę głośności w kablu, kilka wersji kolorystycznych i cenę.

 

Byc moze, dlatego probuje ustalic czy jest sens wydac na nie wiecej :)

Wejdź na youtube i wpisz Q460 vs K450 (swoją droga chciałem wkleić link, ale żaden sposób nie działa po prostu nie wyświetla linku). Jest tam filmik pokazujący porównanie ww modeli i pod filmem jest kilka słów opisu :)

 

Osobiście mając K450 nie uważam je za mocno basowe słuchawki. Owszem są ciepłe, grają z wykopem i tzw "funem", dynamicznie , ciepło, ale bas zwłaszcza z neutralnym i chłodniejszym źródłem jest tam gdzie trzeba i tyle ile go trzeba. Pamiętajmy, że są to słuchawki za ok 300zł w dodatku zamknięte i mają pewne ograniczenia wynikające z konstrukcji (przestrzeń).

Edytowane przez crovax85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności