Skocz do zawartości

odtwarzacz + słuchawki


Rekomendowane odpowiedzi

roznica w bateri zawsze jakas bd (mysle ze ~1h) bo mniej kolorow zre mniej bateri niz np. 7-8 kolorow. Ogolnie sam szukam czegos co ma okolo 25 h pracy na 128 kbsach wiec z 20h bd na ~280 i znalazlem takie cos

 

http://forum.pentagr...pentagram-loop/

Edytowane przez skyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ten pentagram ma takie minusy

 

wyswietlacz slaby pod jakimis tam kątami

 

podobno mial miec 10 opcji EQ a ma 6...ale chyba wyszedl firmware nowy i poprawia ten blad...co jeszcze..niby jakosc dzwieku slaba ale inni chwala nawet.

Jest tez typ co pisze :

 

Rzeczywiście wyświetlacz jakością nie grzeszy, ale jeśli chodzi o przycinanie to występuje to tylko na liście utworów. Szczerze mówiąc wyświetlacz jest jedyną wadą odtwarzacza. Akumulator jest po prostu super - odtwarzacz mam od 3-go sierpnia, fabrycznie naładowany do 3/4 kresek. Odtwarzacz podłączałem tylko kiedy wrzucałem na niego muzykę. Jak narazie ledwo straciłem jedną z trzech kresek baterii. W sumie ze 20 godzin już grał (mp3 320kbps lub FLAC, eq USER + SRS głośność ~ 12 - troszkę ciszej niż Normal 10), więc wydaje się być dobry. Jakość dźwięku też jest dobra, dzięki SRS i eq User jest szeroki zakres ustawień.

 

Do wyświetlacza da się przyzwyczaić, więc nie żałuję zakupu. ;-)

 

co do LOOPA :

 

forum.pentagram.pl/discussion/3925/2/nowy-odtwarzacz-mp3-pentagram-loop/

Edytowane przez skyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to rozważałem.

No właśnie pany, co myślicie o takim zestawie

http://allegro.pl/philips-odtwarzacz-mp3-gogear-mp4-vibe-4gb-dj-jpg-i2635688234.html ?

Sam odtwarzacz, to jakieś ~140pln, dlatego można by np wziąć samego Vibe'a + Retro Dj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Vedia A10 - na najnowszym sofcie stabilny (w końcu) odtwarzacz, obsługa bardzo przyjemna i intuicyjna (da radę w kieszeni, bez wyjmowania).

Ale może nie koniecznie muszą być nówki? Wtedy warto za Samsungiem/Sony jakimś się rozejrzeć.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten Vive to dobra opcja, ładnie gra, solidny? I co z tymi słuchawkami, które tam dołączyli (za199pln)? Czy może lepiej kupić samego Vibe + np Maxell RetroDj?

Używka raczej odpada, nigdy niewiadomo na co się trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mniej był wporządku. Dźwiękowo niezły;) Lepiej sam Vibe + Maxelle, jeśli nie chcesz Clipa

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chce, kiedyś były 2 marki i 4 modele i człowiek się cieszył, że w ogóle udało mu się to zdobyć, a teraz, to dramat jez totalny.

Skoro ten pentagram taki lichy, to odpada, na ringu pozostaje Clip+, Zip i Vibe :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, ale jest jeszcze kwesta ceny, boo... same RetroDj będą mnie kosztowały jakieś 90pln (z przesyłką).

Najtaniej, co wylukałem na allgraczu, to

Clip+ 8gd 196pln (z przesyłką)

Clip Zip 12gd 202pln (z przesyłką)

Clip+ 4Gd 165 (z przesyłką)

Vibe 4GB 140 (z przesyłką)

no i jeszcze opcja Vibe z tymi słuchawkami (same kosztują jakieś 8dyszek) za 190pln, czyli dołożyć 50pln i mieć dwie pary. (ale minus, że nie ma slotu na karte pamięci)

Co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vibe gra ładnie, ale wolałem Clipa+ :) Miał coś w sobie :P I na + dla niego slot kart:) Kupisz przypuśćmy wersję 2GB do tego kartę ile tam chcesz i jesteś zadowolony:)

 

I pamiętaj: tylko BOX!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności