Skocz do zawartości

odtwarzacz + słuchawki


Rekomendowane odpowiedzi

A to nie z Clip+ jest tak, że 2gb mają gorszą baterie? W sensie, że szybciej pada. :P

Coś było, chyba chodziło o to, że bateria ma mniejszą pojemność i krócej trzyma.

Clip+ 2GB ma baterię chyba 280mAh a 4 i 8GB mają chyba 320mAh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musi być nowy? Bo jak nie to poszukaj lekkich używek Nano 1/2g za 120-40 znajdziesz 4GB a 2 ok.90

 

W komisie tu widziałem 2g 4gb za 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bjere Clip Zipa 4GB + karta 4GB za 173pln + koszt przesyłki (pozostał wybór koloru, co polecacie? :D) + Maxelle RertoDj.

Dobry wybór, będzie dobrze grało? Bo ostatatecznie miałem dylemat z Vibem, tańszy o jakieś 40zł, no ale bez slotu na karty pamięci i mam wrażenie, że klawisze strasznie pstrykają, ale z drugiej strony to philips i dobra bateria..

GŁOWAMAŁA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sandisk-store.pl/pl/sandisk-odtwarzacz-mp3-4gb-4gb-sansar-clip-ziptm-bialy.html o to mi chodziło, więc raczej box, ale jutro zadzwonie i sie upewnie, no chyba, że ktoś z Was już tam zamawiał.

No w sumie 4gb spokojnie wystarczy, latego nie wiem, czy warto dopłacać 40zł za sam slot karty pamięci.. może lepiej wziąć Vibe'a :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam jakiegoś nołnejma 4gb z rozlanym wyświetlaczem i wiem, że się w tym mieszcze, należe raczej do osób, którzy często 'aktualizują' odtwarzacz :P

Pozostaje jeszcze kwestia jakości wykonania, bo nie chce mieć porysowanego wyświetlacza po kilku wyjęciach z kiermany, a tutaj chyba lepiej wypada Sansa Zip ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patrzcie na to :

(NOWA WERSJA)

 

http://sandisk-store.pl/pl/sandisk-odtwarzacz-mp3-8gb-sansar-clip-nowa-wersja.html

 

A te model :

 

http://sandisk-store.pl/pl/sandisk-odtwarzacz-sansar-clip-mp3-4gb-4gb-microsdhc.html

 

rozni sie wyglądem troche..moze wykonaniem tez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o nową wersje clip+, ja taką mam (tylko wersję 4gb) i powiem, że nie ma co się bać o jej wykonanie. Z tego co czytałem w clipach po około pół roku padały gniazda jack- mam swojego już ponad pół roku, gniazdo jest dość mocno eksploatowane i nadal działa bez zastrzeżeń, a i parę razy clip leżał na ziemi. Clip'a+ mogę szczerze polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to te same modele:) Nowa wersja informuje raczej o upgradzie z Clip na Clip+.

 

Porównujecie wizualnie grafiki komputerowe? :)

 

dla mnie to dziwne troche jednak na 1 pisze sansa na 2 sandisk czyli jakby z nowej produkcji. hmmm

 

 

Chodzi o nową wersje clip+, ja taką mam (tylko wersję 4gb) i powiem, że nie ma co się bać o jej wykonanie. Z tego co czytałem w clipach po około pół roku padały gniazda jack- mam swojego już ponad pół roku, gniazdo jest dość mocno eksploatowane i nadal działa bez zastrzeżeń, a i parę razy clip leżał na ziemi. Clip'a+ mogę szczerze polecić.

 

aha...to moze sam tez kupie clipa ale 8 gb new troche drogo w sumie...moze jak bd na magazynie sandiska to poczekam na 4kb...131 zł chyba i wysylka 8 zl to daje niecale 140 zł...

Edytowane przez skyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie OEM tylko BOX - OEMy są to często refabrykowane. Przy BOX masz pewność że nówka nieśmigana :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skyman to nie wolisz dołożyć kilkanaście pln i mieć Clip Zipa z większym wyświetlaczem? :P

 

po co mi wyswietlacz ? on jest mi zbedny..znaczy ptorzebny ale tylko zeby wiedziec co leci i EQ...tyle...zip mnie pod tym wzgl nie kręci bo oprocz wyswietlacza ma te same bebechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi zalezy jak na najmniejszym

 

 

czytales to ? :D

 

http://forum.mp3stor...z-polowe-czasu/

 

A to nie z Clip+ jest tak, że 2gb mają gorszą baterie? W sensie, że szybciej pada. :P

Coś było, chyba chodziło o to, że bateria ma mniejszą pojemność i krócej trzyma.

Clip+ 2GB ma baterię chyba 280mAh a 4 i 8GB mają chyba 320mAh.

 

niemozliwe ze 320 maha bo

P4 GoGear Vibe 4GB ma 290 mAh i ma max 20h

Edytowane przez skyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności