Skocz do zawartości

BamboszeK


BamboszeK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tak jak pisałem 5 postów wcześniej że będzie repeat, tak też się stało.

Bamboszek zrobił dla mnie kolejne 2 wzmacniacze O2 ( jeden dla mnie a drugi dla znajomego z forum).

Super kontakt. Świetne wykonanie wizualne i techniczne, przynajmniej mojego egzemplarza :woot: (kolegi jeszcze nie dojechał, specjalne wymagania).

Polecam wszystkim z całych sił tego usera.

Ja jestem najlepszym przykładem zadowolonego klienta, który wraca po kolejny produkt. :)

Robienie interesów z tym Panem to przyjemność sama w sobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czołem bracia i siostry :) chciałem dołączyć do grona zadowolonych "klientów" tego zacnego konstruktora, który sprawił, że CAL! zagadały w końcu ludzkim głosem :)

 

Po wymianie kilku wiadomości prywatnych kupiłem o2/Odac - minęło kilka dni i listonosz (mój kumpel) dzwonił juz z samego rana do mnie telefonem, że przesyłke biznesową ma dla mnie, a że mieszkam na wsi to był u mnie po następnych 10 minutach.

 

Z racji tego, że listonosz skądinąd wiem, że jest miłośnikiem muzyki (dorywczo śpiewa w kościelnym chórze) zaprosiłem go do uroczystego otwarcia tejże przesyłki.

 

Pomyślałem sobie niech popatrzy jak HI_End wygląda :D

 

- A niech tam - , powiedział, - renty i kartki świąteczne poczekają - ...

 

Cholera, myślę sobie, jak on to zapakował, musiałem użyć wysokiej klasy nożyka do tapet, żeby dostać się do środka. (to kolejny plus tej transakcji, kolega nie oszczędzał na taśmie klejącej)

 

Ale do sedna,po rozpakowaniu oczom naszym ukazały się dwa malutkie pudełeczka i dwa kabelki. W pierwszej chwili pomyślałem, oooo krwa jaki wstyd przed listonoszem - ale to jest małe.

 

No nic, podłączamy do Sony Vaio, aimp3 mode ON i lecim - ahhhh ta Krall'owa.... jest dobrze, spróbujemy coś co wpędzi CAL! w zakłopotanie, niech się france spocą - Iron Maiden [Fear Of The Dark] pokrętło na 12tke iiiii ehhh , listonosz niczym ksiądz przeżegnał się, a ja niczym Bruce Dickinson krzyknąłem z podniecenia ooohhh yeaaa :)

 

Po kilkunastu minutach, musiałem dać posłuchać Staszkowi,co potrafią te dwa srebrne małe pudełeczka. Staszek wybrał ze Spotify jego ulubiony kawałek stürmisch in lieb' und tanz polka schnell op.393 Johanna Straussa i oczy zaświeciły mu się jak moje lampy xenonowe w golfie. Po chwili zrzucił słuchawki z głowy i zaproponował, że odkupi ode mnie ten zestaw za pakiet 5-ciu rent które ma w torbie bo na tyle wycenia jakość dźwięku jaki generują te cudeńka. Dostał po głowie bo uczciwy ze mnie człowiek a poza tym sprzęt nie jest na sprzedaż.

 

Reasumując, minęło kilkadziesiąt godzin odkąd stałem się bardzo zadowolonym posiadaczem tych magicznych pudełeczek, które choć są małe to dają niesamowitego kopa oraz pozwalają rozwinąć skrzydła CAL!. Można odkrywać muzykę od nowa. A najlepsze jest to, że właśnie słucham 'an der schönen blauen donau' w wykonaniu wiedeńskiej orkiestry symfonicznej i czuje się jakbym siedział obok Japończyków w pierwszym rzędzie, a dwa metry przede mną machał łapkami Zubin Mehta.

 

Pozdrawiam i Polecam wszystkim.

 

 

Ps. Staś odezwie się pewnie na priv niedługo bo dałem mu koordynaty :)

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przyjąłem k550, które z radością opuściły zimne Podlasie (?: miałem 3 z gegry :P) i wróciły do swojego wrocławskiego 'matecznika' :)

 

EDIT: @down

Cholera, pomieszało mi się z innym kolegą :P ale część o "mateczniku" tego egzemplarza to naprawdziwsza prawda :)

Edytowane przez adikadik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem o2 wszystko w jak najlepszym porządeczku,polecam!

 

edit;

W sumie to, kupiłem Lod do ipoda,solidna robota, o2 wpadł przy okazji :)

Edytowane przez sheffunio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Naciągacz!!!!!! Ludzie, naciągnął mnie na zakup kolejnej pary słuchawek, a lekarzowi obiecywałem, że już nie będę więcej kupował. Jak ja teraz spojrzę w lustro....

 

 

A na serio- brawurowo przeprowadzona skomplikowana logistycznie akcja desantu amerykańców. Polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności