Skocz do zawartości

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

@Palpatine dziękuję!!! :) Muszę przyznać, że w przypadku alkoholi nie mam doświadczenia i z przyjemnością zerkam od czasu do czasu na Wasze propozycje z tego wątku oraz opisy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze - mam do Was pytanie czy z którymś z Was ostatnio kontaktował się ktoś z firmy Revendo.pl z ofertą na alkohole?

Bardzo mnie ciekawi  czy przypadkiem skądś nie  wyciekła baza danych klientów z jakiegoś innego sklepu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Corvin74 napisał:

U  mnie w firmie dylemat... co spróbować?

20210203_104003.jpg

W sumie dla mnie najciekawsza pozycja z tych wszystkich to ten Glenfarclas 105 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vaiet napisał:

W sumie dla mnie najciekawsza pozycja z tych wszystkich to ten Glenfarclas 105 :D 

no tak 60% dobrze wchodzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem właśnie Elijah Craig Small Batch 94proof.

W moim prywatnym rankingu najlepszy burbon jaki piłem. 

Pytanie - co teraz? 

Iść w barrel proof (2x cena)  czy może inna marka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batch C

https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-19034-Elijah-Craig-12-letni-Small-Batch-Barrel-Proof-Batch-No-C918-65-7-0-7l.html?query_id=2

Najlepszy burbon w jeszcze rozsądnej cenie. Warty każdej złotówki. Aby kupić coś porównywalnego innej firmy trzeba położyć 500 zł 

https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-19780-Jack-Daniels-Single-Barrel-Barrel-Proof-2019-64-5-0-7l.html?query_id=1

Bakers, Bookers nawet w mocy beczki niestety nie mają tej głębi smaku.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpadło na ostatki:

 

spacer.png

 

https://ibb.co/sgkSvp5

 

Baker's 7 letni / 53,5% / 0,7l bardziej efektowny za to Elijah Craig Small Batch Bourbon /47%/ 0,7l bardziej wyrafinowany i nie tak oczywisty. Bardzo gładki klasyczny burbon. Dąb, słodycz, "carem" , gęsty, pieprz i moc na końcu. Sugerując się opisem, nuta mięty daje taką chłodnawą nutkę. Już swędzi portfel by kupić ten "mocniejszy".

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine mimo srogiej porażki z 12YO Double Cask ;) namówiłeś mnie. Też wziąłem na spółę z kumplem na spróbowanie. Dobrałem sobie jeszcze WF Reserve Rye. Ostatnio też mi ktoś to polecał a po Double Oaked jestem oczarowany WF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI, że Macallan 12 Sherry Oak to dla mnie najlepsza butelka do 300 zł. O ile Macallany uważam, za zbyt drogie w stosunku do tego co oferują to ta butelka jest świetna. Owszem ma tylko 40% więc jest to najbardziej rozwodniony kastrat jakiego tylko mogą sprzedawać, ale smak rekompensuje wszystko - moim zdaniem tutaj tajemnica leży w świetnych beczkach po sherry. Ona jest tak wiśniowa, słodka, czekoladowa i delikatna że jeśli ktoś lubi klimaty po shery to nie będzie zawiedzony.

Co do WF to znam tylko podstawkę i DO. Za Rye nie przepadam, ale daj znać czy było warto ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dlatego omijałem tę markę bo ładowali zawsze kupę kasy w budowanie brandu a do butelek szły przeciętne trunki z mega wysoką ceną na metce.
Może faktycznie warto spojrzeć na nich przy okazji takiej promocji


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności