Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Proszę o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się do kupna słuchawek nausznych, zamkniętych(Często jeżdżę autobusem).

Mam zamiar podpinać je do ipod'a 4G.

Rodzaj muzyki jakiej mam zamiar słuchać to, rock, hard rock oraz różne gatunki metalu.

Ogranicza mnie budżet w wysokości 350zł.

Bardzo proszę o przykładowe modele + opinie o nich, ich zalety / wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowały mnie te senki px360, z tego co czytam grają czysto, ale chciałbym też zapoznać się z opinią osoby ,która ich używała lub używa. :)

Pisz do Sylera albo wrq :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze usłyszeć waszą opinię o ultrasone HFI 580 - z tego co czytałem są one bdb. do rocku/metalu, jednakże spotkałem się też z opiniami ,że grają skrajnie wysokie tony. Czy to prawda i prosiłbym o ew. przyrównanie do w/w senek Px360. :)

Edytowane przez MyLL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

px360 - wygodne, pod warunkiem, że uszy zmieszczą się do środka (żeby się nie zmieściły trzeba by mieć dość duże uszy), mało grzeją, więc na lato myślę, że się sprawdzą. Minusem jest kabel, który jest cienki, jak w słuchawkach dousznych.

Dźwiękowo jak na konstrukcję portable brzmienie nadzwyczaj dobre - wyróżniające się szybkim basem w dobrej ilości (ale nie dla bassheadów) i przestrzennością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności