Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do ipada 2, bluetooth, dokanałowe lub nauszne.


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak w temacie: czy istnieją jakieś dobrze grające słuchawki portable, które będą się łączyły za pomocą bluetooth z ipadem? Koniecznie z pilotem do zmiany głośności i utworów. Podajcie propozycje zarówno tych dokanałowych lub nausznych, które będą dobrze współpracować. Muzyka jakiej słucham indierock, alternatywna, rap, klasyczna. Cena tak myślę do 150 zł ale jeśli coś będzie warte swojej ceny to rozważę każdą propozycję

:)

 

I pytanie, czy przez bt dużo się traci na jakości? jakieś drażniące przestery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiałem się nad kupnem słuchawek BT... ale zrezygnowałem. W tej samej cenie, słuchawki "z kablem" zagrają po prostu lepiej. Sensowne słuchawki BT zaczynają się od około 300zł (jeśli dobrze pamiętam), słuchawki BT w okolicach 100zł mają dość poważne problemy z jakością - tak wykonania jak i dźwięku.

 

Jedyne co faktycznie dają, to wygoda obsługi bez kabla (a często "z pilotem") - i chyba to jest głównym powodem zakupu słuchawek BT do iPada ;)

 

... ale ja bym w takim przypadku - chcąc słuchać iPada nie wyciągając go z plecaka - raczej dozbierał niż kupował na siłę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze iphone'a 3g więc może jeśli nie słuchawki bt to zwykłe dokanałówki z pilotem ktoś poleci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to było łatwo znaleźć słuchawki z pilotem kompatybilnym z Apple ;)

 

Szukaj nowych modeli Sennheiser albo Koss Porta Pro z pilotem (około 200zł)...

 

... problem polega na tym, że piloty Apple mają zamontowany czip - inaczej regulacja głośności nie działa (a play/pauza/przewijanie/zmiana utworów może nie działać)...

 

Np. standardowe słuchawki z pilotem "nie-Apple" mogą po prostu nie działać a mogą mieć nawet problemy typu "dźwięk brzmi jakoś dziwnie" (dlatego czasem trzeba używać przejściówki "na 3 styki", żeby w ogóle dało się używać takich słuchawek ze sprzętem Apple - oczywiście pilot wtedy nie działa)...

 

A tak w ogóle, to iPhone 3G nie obsługuje regulacji głośności przez pilot na kablu (obsługuje jedynie środkowy przycisk pilota).

 

Jak bardzo chcesz to wypróbować, to szukaj okazji na ADDIEM (standardowe apple'owe dokanałówki) - kupisz je od 100zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś szukał słuchawek BT w rozsądnej cenie, mam na sprzedaż Philipsy SHB9001, 245zl z wysyłką(bez gwarancji, kupiłem na allegro od osoby prywatnej i doszła paczka bez żadnego paragonu) praktycznie NOWKI(30minut były na głowie), na allegro normalnie 100zł więcej stoją. Kupiłem do swojego Ipka 4, ale nie pasują mi bo nie można w nich spać :lol: Mają przyciski na muszlach więc jakbym się położył to mi się wszystko przełączało. Wbudowany mikrofon, play/pause, prev/next volume up/down. Ogólnie o ile nie ma się zamiaru w nich spać, tak jak ja, to ciekawa opcja, na baterii 17 godzin, jak bateria padnie, można normalnie kablem podłączyć (jack-jack) do odtwarzacza.

Edytowane przez TurboX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności