Skocz do zawartości

Microlab K860 - dyskusja


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

polecam zrobić open-moda. Jak wymyślę, co z pałąkiem, to zacznę myśleć jak zrobić z nich bezpiczne otwarte słuchawki.

 

Macałem dzisiaj budowlane słuchawki do ochrony przed hałasem. Plastikowe imadełko... jak wymyślę, jak zamontowac, to kupię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zrobić open-moda. Jak wymyślę, co z pałąkiem, to zacznę myśleć jak zrobić z nich bezpiczne otwarte słuchawki.

 

Macałem dzisiaj budowlane słuchawki do ochrony przed hałasem. Plastikowe imadełko... jak wymyślę, jak zamontowac, to kupię ;)

 

Open moda coś wiecej czy poprostu wyrzucic pokrywe obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zrobić open-moda. Jak wymyślę, co z pałąkiem, to zacznę myśleć jak zrobić z nich bezpiczne otwarte słuchawki.

 

Macałem dzisiaj budowlane słuchawki do ochrony przed hałasem. Plastikowe imadełko... jak wymyślę, jak zamontowac, to kupię ;)

A coś daje ten open-mod? Testowałeś? Na pewno będą grały inaczej - pytanie czy lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, słuchawki będą deczko obskurne (nie na tyle by to wygladało jak stacją nadawcza :) ..) ale myśle że bede bardzo wytrzymałe.

Mam pytanie jakiej gróbości blacha jest w tym pałąku ??

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, najpierw narzekanie i łamanie pałąka że nie dociśnięte są a teraz robienie z nich otwartych? :huh:

Bez sensu moim zdaniem. Dobrze grają jak grają tylko je wygrzać trza. Otwieranie muszli nie pomoże słuchawkom zamkniętym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, najpierw narzekanie i łamanie pałąka że nie dociśnięte są a teraz robienie z nich otwartych? :huh:

Bez sensu moim zdaniem. Dobrze grają jak grają tylko je wygrzać trza. Otwieranie muszli nie pomoże słuchawkom zamkniętym.

 

Prubowałes? Wiem jak dajmetralnie inna jest obudowa a tym samym zupełnie inne warunki pracy przetwornika.

Pomysł troche pomylony ale dla k860 i jak dla kogo może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz czyli jak ??

Nie stety nie znosze nauszych, teraz TYLKO wokuł uszne z welurowymi padami i doki na zime.

 

W domu może miec super sprzet, do pracy takiego nie wezme. A tam jakby nie było spedza sie duuuzo naszego życia. Nie mówiać że słuchawki i muzyka wypływają poztytywnie na moja prace i produkt mojej pracy.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zrobić open-moda. Jak wymyślę, co z pałąkiem, to zacznę myśleć jak zrobić z nich bezpiczne otwarte słuchawki.

 

Macałem dzisiaj budowlane słuchawki do ochrony przed hałasem. Plastikowe imadełko... jak wymyślę, jak zamontowac, to kupię ;)

 

Open moda coś wiecej czy poprostu wyrzucic pokrywe obudowy.

Po prostu wyrzucić tę pokrywę z napisem Microlab K860. Choc to nie jest rozwiązanie, bo przetwornik jest na wierzchu, podatny na uszkodzenia i inne kurze. Dlatego myślę, co zrobić.

 

polecam zrobić open-moda. Jak wymyślę, co z pałąkiem, to zacznę myśleć jak zrobić z nich bezpiczne otwarte słuchawki.

 

Macałem dzisiaj budowlane słuchawki do ochrony przed hałasem. Plastikowe imadełko... jak wymyślę, jak zamontowac, to kupię ;)

A coś daje ten open-mod? Testowałeś? Na pewno będą grały inaczej - pytanie czy lepiej?

Jak już pisałem Ci na PM:

"jakie efekty ? Dźwięk się odmula, wszystko staje się wiele bardziej przestrzenne, z większą ilością powietrza, bas się temperuje(dla mnie jest go troszkę za dużo, nawet przy tak skromnym docisku od mojego drucianego pałąka). Docisk chcę zrobić dla komfortu używania, by słuchawki trzymały się głowy."

Nie kumam, najpierw narzekanie i łamanie pałąka że nie dociśnięte są a teraz robienie z nich otwartych? :huh:

Bez sensu moim zdaniem. Dobrze grają jak grają tylko je wygrzać trza. Otwieranie muszli nie pomoże słuchawkom zamkniętym.

Jak wyżej, bez modyfikacji, stockowo, słuchawki w ogóle nie trzymały się głowy, muszle z dołu tak odstawały, że gdybym nosił, to mógłbym kolczyki zakładać. Po prostu dla wygody. A zrobić chcę raczej słuchawki pół-otwarte, choć kto wie, co mi wyjdzie ;)

 

Wiem, że masz te słuchawki przy sobie, to nie gadaj tylko sprawdź. Odkręć te 4 "ukryte" wkręty, i zdejmij pokrywę.

 

Osobiście uważam, że jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich zmieniać nie chcę. Zresztą nie moje :P

 

Niech się u mnie trochę wygrzeją. Wg. Perula mają 80. A MrSheep mówi że potrzebują 300h.

Mi tam wszystko się zgadza z opisami MrSheep jak narazie. Więc zaufałbym mu i poczekał te 300h aż góra dojdzie do swej pełnej formy.

 

Pojawiły się porównania do M50. Mi się bardziej spodobały od M50.

 

Potem Perul jak będzie chciał to sobie je pomoduje.

 

Sorry Wrq sorry za ostro napisałem. Po prostu główne skargi były na wyciek dźwięku. Więc robie półotwartych jest tendencją odwrotną do upragnionej jak do tej pory przez większość. Ale jak tobie efekt dźwiękowy się podoba, to fajnie. Dokończ to i zdaj kompletną relacje ;) Tego nigdy za wiele :)

 

a wracając do słuchawek Perula, to wsadził on tam jakiejś pianki i w chwili obecne dobrze mi przylegają do głowy. Jedyne co bym zmienił to naszył jakiś materiał na pałąk aby się nie ześlizgiwał z włosów i wymienił pady dla komfortu. Po za tym wszystko ekstra.

 

Nie mam na nie ciśnienia. Ale dźwiękowo są naprawdę zacne. Wolę je od M50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wsadził on tam jakiejś pianki i w chwili obecne dobrze mi przylegają do głowy. Jedyne co bym zmienił to naszył jakiś materiał na pałąk aby się nie ześlizgiwał z włosów i wymienił pady dla komfortu. Po za tym wszystko ekstra...

No chyba każdy coś włożył pod spód padów. Ja akurat miałem piankę ;) .

Masz pomysł od czego welurowe pady by pasowały? Możliwe, że basu nieco ucieknie, ale przewiew by się większy w nich przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to by było zbyt proste

:P A poza tym kosztowne. Od kiedy myślę o tym, nie znalazłem jeszcze takich słuchawek, które opłacałoby mi się kupić i przerzucić tam przetworniki :) Nowe słuchawki są drogie, a my chcemy(ja w każdym razie) osiągnąć cel jak najmniejszym kosztem :) Ale jeśli miałbyś pomysł na jakąś nową, otwartą(choć nie tylko) budę dla K860, śmiało proponuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie problem półotworzyć te muszle. Wiertarka w dłoń i boczne ścianki podziurawić (te w które wchodzą widełki pałąka).

Co do samego pałąka to dorwałem coś jak poniżej na fotkach - mógłby ktoś sprawdzić czy dużo brakuje, żeby pasował do Microlabów?

2012-05-09 08.58.56.jpg

2012-05-09 08.59.17.jpg

2012-05-09 08.59.38.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szerokość pół centrymetra, na wysokość... jak pisałem, polecę komuś zmierzyć ;) Chyba, że ktoś z forum będzie szybszy.

 

 

Edit: czy to nie wygląda jak pałąk z Plattanów ?

Na szerokość te pół cm to się nagnie, byleby nie zabrakło na długości. Choć i na to mam już pomysł jak w razie co wygiąć, tylko długości regulacji trochę ubędzie ;) .

 

Podobne do Plattanów to jest, ale jest to pałąk z Tracerów :P . Co do jakości plastików, to na pewno lepsza niż w Microlabach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności