Skocz do zawartości

UWAGA: Końcówka J3 koniec produkcji


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

I60R

Miałem taczkę 2G. Super - gry, internet i reszta bajerów. Miałem taczkę 1G - super - gry, internet i reszta bajerów. W obu padło gniazdko audio, ale to nieważne.

Dla Ciebie ważniejsze są fajerwerki, a dla mnie to, że j3 jest leciutki i trzyma 60h na baterii. Tak, to było dla mnie ważne. Wiele ludzi na forum wie, że zastanawiałem się kilka tygodni nad grajkiem. Mogłem wziąć T4G, X1060, Zune HD, S:flo2 - akurat go nie było. No i wybrałem j3. Ma świetny EQ i naprawdę nie wiem, jak można mówić, że trudno go z czymś zgrać. Możesz robić naprawdę cuda. Ale nie chcę się kłócić. Ja też płacę - wymagam. Wymagałem duuuużo po j3 i dużo dostałem.

 

Syler, nie chce mi się ciągnąć tematu dalej, ale imho to śmieszne zachowanie, nawet jak na zwykłego usera, nie mówię już o modzie. Mówisz, że e2 to kawałek plastiku i oferujesz za niego 70zł z KW, a Twoje rzeczy są po wysokich cenach. A krytykowanie wszystkiego, bo coś tańszego gra lepiej... Nieważne, uśmiałem się tylko przy tym temacie ;)

nie do konca jest tak, ze najwazniejsze sa dla mnie te fajerwerki, ale dzialaja na plus. duzy plus. wlasnie krecilem tym eq i nic sensownego nie wykrecilem. ipod byl po prostu plug and play. ze wszystkim.

rozumiem, ze Tobie moze sie podobac szkola grania j3 i nic mi do tego. mi tez sie kiedys w koncu d2 podkrecona eq podobala.

 

chlopaki, nie bijcie sie znowu

 

a to po jakiej cenie ktos sprzedaje cos w komisie to jest tylko i wylacznie jego sprawa. jezeli kogos stac na gesty prawie charytatywne - prosze bardzo. jezeli nie to nie i nic nikomu do tego.

Edytowane przez I60R
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chciałeś kupić, to za co dziękujesz?

 

no tak teraz zaczęło się łapanie za słówka :woot:

 

Dziękuję za taką ofertę... "tak się mówi" Miałem już okazje kupić cowona e2 4GB za 70zł i nie kupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Po prostu mnie trochę śmieszy takie gadanie "Może sprzedam... może nie... a może tak.... a może nie.... taki cudny..... zapraszam do komisu"

 

 

He he no cena impa była przesadzona. True ;) Lecz chciałem go sobie troszkę dłużej posłuchać. Serio. Jakbym go dał za 200zł to by zszedł od razu i bym się go nie nasłuchał :((...)

 

 

 

hm... Czym różni się wystawianie tematu do sprzedaży wstępnej od wystawiania sprzętu po cholernie wysokiej cenie, za założeniem, że nikt go nie kupi ?

 

Są elementy wspólne:

-przekazanie informacji dla społeczności forum o planowanej sprzedaży

-bliżej nieokreślony czas na pobawienie się sprzętem. W przypadku interest check czas minie gdy sprzedawca skreśli słówko wstepnie, w przypadku zawyżonej ceny czas minie gdy cena spadnie

 

Różnice:

-jawność zamiaru

 

 

Pozdrawiam,

wrq

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie chcę się z Tobą kłócić Syler. Nie ma o co. Ja widzę, że jesteś tu na forum pokrzywdzony i wiele osób się do Ciebie przypiernicza o nic.

Niedługo tutaj na forum nie będzie można się odezwać. Chyba wypada tu wchodzić tylko, żeby pogadać z kimś na PM, albo coś kupić/sprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syler widze niczego sie nie nauczyl, znowu podsyca OT zamiast wyjeb... to w kosmos, znowu chaos i wszyscy po sobie jada, niektorzy w sposob kulturalny, inni juz mniej, ale nie w tym sens, kolejna 'klotnia', ktora do TEMATU nic nie wnosi, skonczcie to, bo sie robi przykro jak sie patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie chcę się kłócić. Po prostu mam swoje zdanie i jego się trzymam. Są osoby które się do mnie przypierniczają bo myślę "inaczej". No cóż...

 

@zawish... nikt po nikim nie jedzie... a to jest HP. Sensem tego tematu jest nakręcenie hype na J3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syler widze niczego sie nie nauczyl, znowu podsyca OT zamiast wyjeb... to w kosmos, znowu chaos i wszyscy po sobie jada, niektorzy w sposob kulturalny, inni juz mniej, ale nie w tym sens, kolejna 'klotnia', ktora do TEMATU nic nie wnosi, skonczcie to, bo sie robi przykro jak sie patrzy.

ale popatrz, coś się zmieniło. MrSheep zamiast się wkurzać poszedł po popcorn :)

 

Mam nadzieję, że Arkusz i Syler juz skonczyli dyskusje, bo szczerze nawet nie miałem ochoty czytać całości, tak tylko rzuciłem okiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się wystawianie tematu do sprzedaży wstępnej od wystawiania sprzętu po cholernie wysokiej cenie, za założeniem, że nikt go nie kupi ?

 

Chodziło mi raczej o korelacje dwóch faktów. Chwalenia sprzętu przy każdej możliwej okazji i jego sprzedaży. Zauważył to Wojtek na początku dyskusji. Przeciwko wstępnej sprzedaży nic nie mam :)

 

...i miło że ciągniesz wątek konspiracyjny. :)

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności