Skocz do zawartości

UWAGA: Końcówka J3 koniec produkcji


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

J3 to to samo co Fuze, tylko z dłuższym czasem działania, to gruuuubo się mylisz.

 

No pewnie, przecież Fuze lepszy :)

 

Jak mam biegać z ładowarką (milestone WTF!) to sobie odpuszczam :) j3 zostaje u mnie, jak kiedyś wygram w totka, to dokupię najwyżej impa :D

 

Sprzęt za tysiaka do biegania? Musiałbyś 2 raz wygrać w totka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip + FTW, i wszystkie Wasze ałdjofilskie Kołony i Kolorflaje sie chowaja.

 

No! W końcu mówisz do rzeczy :)

 

Wasza "dyskusja" jest taka interesująca, lecę po popcorn ^^

 

kurde... mi też się zachciało... chyba skoczę do sklepu. W międzyczasie przemyślę, jak najza..... jest sprzęt który sprzedaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci, dlaczego go wystawiłem na sprzedaż, zresztą napisałem też, że jednak go sobie zostawiam. Nie miałeś go w ręku, nie przesłuchałeś, ale uważasz, że to strata kasy... Ech, śmieszne to.

Nie mówię, że ten zestaw jest mega pro wypas, ale na razie nie mogę zarzucić nic temu cowonowi, więc... Czemu miałbym na siłę znajdować minusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja piszę, że cowon to strata kasy? Człowieku, ja się już niczemu nie dziwie. Każdy słyszy na swój sposób i dla każdego co innego lepiej gra. A nie bierz sobie moich wypowiedzi do siebie. Po prostu mnie trochę śmieszy takie gadanie "Może sprzedam... może nie... a może tak.... a może nie.... taki cudny..... zapraszam do komisu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja piszę, że cowon to strata kasy? Człowieku, ja się już niczemu nie dziwie. Każdy słyszy na swój sposób i dla każdego co innego lepiej gra. A nie bierz sobie moich wypowiedzi do siebie. Po prostu mnie trochę śmieszy takie gadanie "Może sprzedam... może nie... a może tak.... a może nie.... taki cudny..... zapraszam do komisu"

Ty też nie bierz do siebie tego co piszę, ale dla mnie śmieszniejszym, i to o wiele, jest wystawianie sprzętów po kosmicznych cenach i wmawianie wszystkim, że ich ceny są za wysokie (e2 4GiB za 70zł).

Chciałem sprzedać, bo mogłem zrobić sobie customy za tę kasę, ale odpuściłem. Ot, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no cena impa była przesadzona. True ;) Lecz chciałem go sobie troszkę dłużej posłuchać. Serio. Jakbym go dał za 200zł to by zszedł od razu i bym się go nie nasłuchał :(

 

Arkusz. Dajesz normalną cenę za J3. Dla mnie sprzęt tej klasy nie jest wart tyle pieniędzy po prostu (taczki 32GB za tysiaka też bym nie kupił). Rozumiem, że chcesz (chciałeś ) sprzedać J3, ale reklamowanie się z nim w każdym opisie czy temacie... jeśli ktoś go ceni to zajrzy do komisu i kupi. Ja reklamowałem swoje rzeczy tylko takim osobom którzy by byli z niego zadowoleni. Nie ma sensu nikomu nic wciskać. :)

 

wmawianie wszystkim, że ich ceny są za wysokie (e2 4GiB za 70zł).

 

Za niewiele drożej co on cowona sprzedaje to sprzedałem T1G 16GB, ta osoba przesiadała się z e2 i podziękowała mi za transakcje. Ja wyznaje zasadę by obie strony były zadowolone. :)

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym widział reklamowanie produktu? :P

Uuuu..nieładnie Panie Moderatorze ;)

 

 

@I60C

Uwierz mi, że długi czas na baterii jest nieoceniony. Jak dla mnie o wiele ważniejszy od superdopracowanego interfejsu.

 

Edit : bez sensu takie argumenty, każdy ma swoje własne wymagania co do grajka którego używa. jeśli sądzisz, że J3 to to samo co Fuze, tylko z dłuższym czasem działania, to gruuuubo się mylisz.

d2 ladowalem raz na 2 tygodnie gora, toucha raz na tydzien, dla mnie tam zadna roznica. pewnie ze kazdy ma swoje kryteria. Nie uwazam ze fuze i j3 to jest to samo. trzeba przyznac ze j3 jest lepiej zrobiony, ma jednak lepsze sterowanie (w stosunku do fuze+ ktorego mialem). za to jest cos po stronie sansy, czego j3 nigdy nie ujrzy zapewne - rockbox. no i wydaje mi sie, ze bardziej uniwersalne granie.

najwieksza roznica jest w cenie. sanse mozna miec juz za jakies 120-140. cowona jakos za 500? cena cowona obliguje go do bycia swietnym, a niestety taki nie jest pod imo zadnym wzgledem. sansa jest tak wyceniona, ze mozna przymknac oko na wady. oczywiscie gdyby za sanse krzyczeli 500 smialbym sie jeszcze bardziej niz w przypadku j3. tyle w temacie.

Clip + FTW, i wszystkie Wasze ałdjofilskie Kołony i Kolorflaje sie chowaja.

dokladnie!

 

tak btw, ostatnio szalejecie za imp. jak to sie ma do iriverow h3x0/1x0?

Edytowane przez I60R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no cena impa była przesadzona. True ;) Lecz chciałem go sobie troszkę dłużej posłuchać. Serio. Jakbym go dał za 200zł to by zszedł od razu i bym się go nie nasłuchał :(

 

Arkusz. Dajesz normalną cenę za J3. Dla mnie sprzęt tej klasy nie jest wart tyle pieniędzy po prostu (taczki 32GB za tysiaka też bym nie kupił). Rozumiem, że chcesz (chciałeś ) sprzedać J3, ale reklamowanie się z nim w każdym opisie czy temacie... jeśli ktoś go ceni to zajrzy do komisu i kupi. Ja reklamowałem swoje rzeczy tylko takim osobom którzy by byli z niego zadowoleni. Nie ma sensu nikomu nic wciskać. :)

 

wmawianie wszystkim, że ich ceny są za wysokie (e2 4GiB za 70zł).

 

Za niewiele drożej co on cowona sprzedaje to sprzedałem T1G 16GB, ta osoba przesiadała się z e2 i podziękowała mi za transakcje. Ja wyznaje zasadę by obie strony były zadowolone. :)

Napisałem tylko tutaj i to prawdę. Po raz trzeci piszę, że go sobie zostawiam, a Ty dalej uważasz, że robię sobie podstawę do sprzedaży? Proszę Cię...

Aha, czyli według Ciebie jeśli coś stoi na rynku za np. 200zł, ale według Ciebie gra gorzej, niż coś, za 150, to powinno też mniej kosztować? Nie zawsze tak jest, niestety. No i właśnie - według Ciebie. Brzmienie to ocena subiektywna, ale cena nie.

 

I60R śmieszy mnie trochę Twój post, ale to nieważne :) Wynika z tego, że wszystko co drogie jest nieopłacalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty dalej uważasz, że robię sobie podstawę do sprzedaży?

 

Nie. :)

 

Aha, czyli według Ciebie jeśli coś stoi na rynku za np. 200zł, ale według Ciebie gra gorzej, niż coś, za 150, to powinno też mniej kosztować?

 

Tak

 

 

Nie zawsze tak jest, niestety.

 

 

no niestety.... :( ale po to jest forum ;)

 

No i właśnie - według Ciebie. Brzmienie to ocena subiektywna, ale cena nie.

 

i tak i nie :)

 

I60R śmieszy mnie trochę Twój post, ale to nieważne :) Wynika z tego, że wszystko co drogie jest nieopłacalne...

 

Bez sensu bronisz J3... nie ma czego - w sensie, komu się spodoba będzie chciał wydać tyle kasy to ok. Dla drugiej osoby może to być nieopłacalne i ok, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Sam mi wytknąłeś że sprzedawałem imp za 400zł, a teraz mówisz, że ceny mogą być subiektywne (albo nawet tylko takie są). Taka trochę niekonsekwencja z twojej strony.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d2 ladowalem raz na 2 tygodnie gora, toucha raz na tydzien, dla mnie tam zadna roznica. pewnie ze kazdy ma swoje kryteria. Nie uwazam ze fuze i j3 to jest to samo. trzeba przyznac ze j3 jest lepiej zrobiony, ma jednak lepsze sterowanie (w stosunku do fuze+ ktorego mialem). za to jest cos po stronie sansy, czego j3 nigdy nie ujrzy zapewne - rockbox. no i wydaje mi sie, ze bardziej uniwersalne granie.

najwieksza roznica jest w cenie. sanse mozna miec juz za jakies 120-140. cowona jakos za 500? cena cowona obliguje go do bycia swietnym, a niestety taki nie jest pod imo zadnym wzgledem. sansa jest tak wyceniona, ze mozna przymknac oko na wady. oczywiscie gdyby za sanse krzyczeli 500 smialbym sie jeszcze bardziej niz w przypadku j3. tyle w temacie.

 

Dla Ciebie żadna różnica, a dla mnie spora :)

 

Jakiej funkcji z Rockboxa brakuje Ci w Cowonie? Rozbudowanego EQ?

 

 

EDIT : @up, ceny nie są subiektywne, lecz narzucone przez rynek.

Edytowane przez plaskacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty dalej uważasz, że robię sobie podstawę do sprzedaży?

 

Nie. :)

 

Aha, czyli według Ciebie jeśli coś stoi na rynku za np. 200zł, ale według Ciebie gra gorzej, niż coś, za 150, to powinno też mniej kosztować?

 

Tak

 

 

Nie zawsze tak jest, niestety.

 

 

no niestety.... :( ale po to jest forum ;)

 

No i właśnie - według Ciebie. Brzmienie to ocena subiektywna, ale cena nie.

 

i tak i nie :)

 

I60R śmieszy mnie trochę Twój post, ale to nieważne :) Wynika z tego, że wszystko co drogie jest nieopłacalne...

 

Bez sensu bronisz J3... nie ma czego - w sensie, komu się spodoba będzie chciał wydać tyle kasy to ok. Dla drugiej osoby może to być nieopłacalne i ok, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Sam mi wytknąłeś że sprzedawałem imp za 400zł, a teraz mówisz, że ceny mogą być subiektywne i jest ok. Taka trochę niekonsekwencja z twojej strony.

 

Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem :) I nie bronię j3, ale mniejsza z tym.

A forum to nie jest caritas, żeby sprzedawać po chorych cenach i kupować za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli ktoś kupuje coś za tanio to się nie czepiasz :) Znów niekonsekwencja. Tu każdy może sprzedawać za tyle za ile uważa.

 

@up, ceny nie są subiektywne, lecz narzucone przez rynek.

 

a rynek to kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no cena impa była przesadzona. True ;) Lecz chciałem go sobie troszkę dłużej posłuchać. Serio. Jakbym go dał za 200zł to by zszedł od razu i bym się go nie nasłuchał :(

 

Arkusz. Dajesz normalną cenę za J3. Dla mnie sprzęt tej klasy nie jest wart tyle pieniędzy po prostu (taczki 32GB za tysiaka też bym nie kupił). Rozumiem, że chcesz (chciałeś ) sprzedać J3, ale reklamowanie się z nim w każdym opisie czy temacie... jeśli ktoś go ceni to zajrzy do komisu i kupi. Ja reklamowałem swoje rzeczy tylko takim osobom którzy by byli z niego zadowoleni. Nie ma sensu nikomu nic wciskać. :)

 

wmawianie wszystkim, że ich ceny są za wysokie (e2 4GiB za 70zł).

 

Za niewiele drożej co on cowona sprzedaje to sprzedałem T1G 16GB, ta osoba przesiadała się z e2 i podziękowała mi za transakcje. Ja wyznaje zasadę by obie strony były zadowolone. :)

Napisałem tylko tutaj i to prawdę. Po raz trzeci piszę, że go sobie zostawiam, a Ty dalej uważasz, że robię sobie podstawę do sprzedaży? Proszę Cię...

Aha, czyli według Ciebie jeśli coś stoi na rynku za np. 200zł, ale według Ciebie gra gorzej, niż coś, za 150, to powinno też mniej kosztować? Nie zawsze tak jest, niestety. No i właśnie - według Ciebie. Brzmienie to ocena subiektywna, ale cena nie.

 

I60R śmieszy mnie trochę Twój post, ale to nieważne :) Wynika z tego, że wszystko co drogie jest nieopłacalne...

Nie wiem czy prowokujesz, czy na prawde nie rozumiesz :D kryterium dzwieku jest tylko jednym z kilku conajmniej. jest szereg innych rzeczy, ktore sie na to skladaja. mam nadzieje ze jedna watpliwosc wyjasnilem.

kolejne. zupelnie zle to interpretujesz. jezeli cos jest drogie, musi (powinno byc) byc swietne - powiedzmy touch 4g moze poszczycic sie wieloma funkcjami multimedialnymi, swietnym przegladaniem internetu, swietnym interfacem, wszystkimi dobrodziejstwami iosa, swietnymi grami, ekranem, dobrym czasem pracy na baterii, swietnym dizajnem, a poza tym conajmniej bdb dzwiekiem. J3 nie posiada zadnej z tych cech. Gdyby np zagrala na poziomie np h320 to jej cena bylaby w jakis sposob uzasadniona. niestety mozna tylko pomarzyc

EDIT: no zapomnialem o baterii, tutaj wymiata

 

d2 ladowalem raz na 2 tygodnie gora, toucha raz na tydzien, dla mnie tam zadna roznica. pewnie ze kazdy ma swoje kryteria. Nie uwazam ze fuze i j3 to jest to samo. trzeba przyznac ze j3 jest lepiej zrobiony, ma jednak lepsze sterowanie (w stosunku do fuze+ ktorego mialem). za to jest cos po stronie sansy, czego j3 nigdy nie ujrzy zapewne - rockbox. no i wydaje mi sie, ze bardziej uniwersalne granie.

najwieksza roznica jest w cenie. sanse mozna miec juz za jakies 120-140. cowona jakos za 500? cena cowona obliguje go do bycia swietnym, a niestety taki nie jest pod imo zadnym wzgledem. sansa jest tak wyceniona, ze mozna przymknac oko na wady. oczywiscie gdyby za sanse krzyczeli 500 smialbym sie jeszcze bardziej niz w przypadku j3. tyle w temacie.

 

Dla Ciebie żadna różnica, a dla mnie spora :)

 

Jakiej funkcji z Rockboxa brakuje Ci w Cowonie? Rozbudowanego EQ?

 

 

EDIT : @up, ceny nie są subiektywne, lecz narzucone przez rynek.

rockbox ogolnie wydaje mi sie bardziej czytelny, logiczny, bardziej spartanski i fajniejszy niz to cos stworzone przez cowona.

 

Twoim zdaniem cowon jest ponad 3 razy lepszy od sansy? pytam zupelnie szczerze i na taka odpowiedz tez licze.

Edytowane przez I60R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli ktoś kupuje coś za tanio to się nie czepiasz :) Znów niekonsekwencja. Tu każdy może sprzedawać za tyle za ile uważa.

 

@up, ceny nie są subiektywne, lecz narzucone przez rynek.

 

a rynek to kto?

 

Rynek w tym przypadku to my, koledzy z forum. Wiesz..jak dla mnie, sytuacje kupna-sprzedaży mają takie niepisane zasady, według których raczej nikogo się nie naciąga na kasę. Kiedyś chyba był zakaz "handlowania" na forum (tzn kupowania tylko żeby potem sprzedać drożej).

 

@I60C "fajny" to trochę subiektywna ocena, a my chyba gadamy o konkretach, prawda?

 

Zupełnie szczerze? Pisałem kiedyś z Sylerem nt ceny grajków, stwierdziliśmy że większość nowych sprzętów jest zdecydowanie za droga. Ja na pewno nie kupiłbym J3, lecz nie obliguje mnie to do wygłaszania opinii, iż jest on gorszym odtwarzaczem od Fuze'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisalem nigdzie, ze cowon jest bezwzglednie gorszy od fuza. to juz byloby przegiecie w druga strone. nawet zasugerowalem to tutaj:

"oczywiscie gdyby za sanse krzyczeli 500 smialbym sie jeszcze bardziej niz w przypadku j3."

zeby nie bylo watpliwosci. pisalem ze roznica jest niewspolmierna do roznicy w cenie.

ale do ktorego "fajny" pijesz? no rockbox to jest kwestia gustu, ale na tym forum mamy praktycznie samych poweruserow, ktorzy wola tego typu rozwiazanie. akurat sam rockbox jest najmniej wazna kwestia w dyskusji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh. Czy ja Ciebie plaskacz naciągam na kasę? Czy wkręcam Ci coś co jest nie prawdą w celu wyciągnięcia od Ciebie pieniędzy? Już przyzwyczaiłem się, że ktoś mnie pomawia na forum, ale dalej mi się to niepodoba... <_<. Jest taka zasada w sprzęcie używanym - jest wart tyle ile ktoś gotowy jest za niego dać. Ja kupuję sprzęty bo to jest jedyny sposób bym mógł sobie potestować sprzęt. Nie mieszkam w Warszawie czy w Łodzi czy w Krakowie, żebym mógł sobie pożyczać sprzęty.

 

jest on gorszym odtwarzaczem od Fuze'a ;)

 

od kiedy to sarkazm przestał być wychwytywany? ;)

 

Ja na pewno nie kupiłbym J3

 

:)

Edytowane przez Syler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I60R

Miałem taczkę 2G. Super - gry, internet i reszta bajerów. Miałem taczkę 1G - super - gry, internet i reszta bajerów. W obu padło gniazdko audio, ale to nieważne.

Dla Ciebie ważniejsze są fajerwerki, a dla mnie to, że j3 jest leciutki i trzyma 60h na baterii. Tak, to było dla mnie ważne. Wiele ludzi na forum wie, że zastanawiałem się kilka tygodni nad grajkiem. Mogłem wziąć T4G, X1060, Zune HD, S:flo2 - akurat go nie było. No i wybrałem j3. Ma świetny EQ i naprawdę nie wiem, jak można mówić, że trudno go z czymś zgrać. Możesz robić naprawdę cuda. Ale nie chcę się kłócić. Ja też płacę - wymagam. Wymagałem duuuużo po j3 i dużo dostałem.

 

Syler, nie chce mi się ciągnąć tematu dalej, ale imho to śmieszne zachowanie, nawet jak na zwykłego usera, nie mówię już o modzie. Mówisz, że e2 to kawałek plastiku i oferujesz za niego 70zł z KW, a Twoje rzeczy są po wysokich cenach. A krytykowanie wszystkiego, bo coś tańszego gra lepiej... Nieważne, uśmiałem się tylko przy tym temacie ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z****liście temat...

 

Syler, na forum mimo wszystko działają zasady koleżeństwa a nie robienia miejsca do zarobku. Dlatego np było by fajnie gdybyś pochwalił się za ile tego IMP kupiłeś i za ile chcesz go faktycznie sprzedać.

A wystawianie sprzętu z doliczoną marżą za bycie rarytasem, hmm. Mógłbym wtedy wystawić moje Shure'y za 2 albo jeszcze więcej razy tyle i spokojnie bym je opchnął. Ale to nie na tym polega.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że e2 to kawałek plastiku i oferujesz za niego 70zł z KW

 

Ja nawet nie powiedziałem że chcę go kupić!!!! Osz co za oszczerstwo :)

 

A krytykowanie wszystkiego, bo coś tańszego gra lepiej...

 

Mistrzu co ja skrytykowałem? To że Cowon kosztuje cholernie drogo? To prawda. Coś jeszcze?

 

 

uśmiałem się tylko przy tym temacie ;)

 

 

na zdrowie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł... za kawałek plastiku bez ektranu? Myślałem coś o 70zł z wliczonym KW ^^

 

To ja podziękuję. Wolałbym już Clip+ 8GB z lepszą baterią, ekranem, klipsem, slotem na karte i rockboxem.

 

Tak że udanej sprzedaży :)

Jak nie chciałeś kupić, to za co dziękujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syler, na forum mimo wszystko działają zasady koleżeństwa a nie robienia miejsca do zarobku. Dlatego np było by fajnie gdybyś pochwalił się za ile tego IMP kupiłeś i za ile chcesz go faktycznie sprzedać.

 

@Kubasz kupił impa za 15zł i co ma go za 15zł sprzedać?

 

Na dużej ilości sprzetach wyszedłem na minusie. Superluxy kupiłem za 180 sprzedałem za 100zł. Przestańcie wkręcać, że tu zarabiam. Bo to jest bzdura. Taki Selphy sprzedał w komisie 10x więcej ode mnie. Ja sprzedaje coś od czasu do czasu co już przetestowałem po uśrednionej cenie. A co do impa to już powiedziałem. Dałem taką cenę, bo nie chciałem aby szybko zszedł. Czy do was to nie dociera to co mówię?! :huh:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności