Skocz do zawartości

UWAGA: Końcówka J3 koniec produkcji


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre części nie są już produkowane, które Cowon wykorzystywał do produkcji J3 i mogą wyprodukować tylko tyle na ile im został materiału.

Ta dostawa Cowona J3 może być ostatnią. Informuję wszystkich chętnych na zakup J3, że potem mogą być problemy z dostępnością. To samo tyczy się S9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrus jaka reklama ^^

Kurcze, szkoda, bo to naprawdę fajny sprzęt. Gra bardzo zacnie, mam go prawie 2 tyg i ładowałem go raz :P Leciutki, poręczny, dobrze wykonany - same plusy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, sprzedaję go wstępnie :) Tylko, jeśli pójdzie z se315, bo jak nie, to go zostawiam. Dlaczego go wystawiłem? Bo mogę odziedziczyć zestaw po Piotrku (s:flo2 + um3w) :)

Jeśli nie pójdzie razem, to go zostawię na pewno - naprawdę fajny grajek. Dokupię mu może tylko s:flo2, bo z j3 bałbym się jeździć np. na nartach, mimo wszystko ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny nie pójdą do góry. Nie wiem skąd Ci taka myśl przyszła. A i też stwierdzenie że nie jest wart swojej ceny do mnie nie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie pójdą, będzie tak jak z s:flo2 - po prostu zostanie na jakimś ludzkim pułapie.

A imho jest wart swojej ceny. No, to tyle :)

Przez Was coraz bardziej myślę o zatrzymaniu j3 i dokupieniu mu s:flo2... Robicie przykrość mi i Piotrkowi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, okazyjną... Jak zaproponuję bardzo okazyjną to i tak nie będzie mnie stać na um3w i kółko się zamyka :) Na razie to czuję, że trudno będzie sprzedać se315.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtarza sie sytuacja z sony x. zrobiliscie chlopaki taki hype na niego, [...] gdyby jeszcze byl wart chociazby obecnej ceny... ale to juz inny temat

 

Dokładnie.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/87692-mix-ipod-touch-64gb-soha-3-dt990-akg-k701/page__pid__806406#entry806406

 

W cenie twojego zestawu @Arkusz można mieć T4G 64GB od Wojtka i BsCCD. I to jest okazja! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny nie pójdą do góry. Nie wiem skąd Ci taka myśl przyszła. A i też stwierdzenie że nie jest wart swojej ceny do mnie nie przemawia.

Moze pojda, moze nie, i tak zostana sztucznie nadmuchane. mozna bylo pomyslec jakis czas temu, ze ceny sony x tez osiagna rozsadny i typowy dla sony 200 zl za 16 gb a tu niespodzianka, jest gorzej lub conajmniej tak samo jak za nowosci.

czy jest warty - juz raz nabralem sie na cowona placac za niego niewspolmierne pieniadze. pierwsza kwestia dzwiek. sluchalem go na calym przekroju mozliwych sluchawek, dupy na pewno nie urywa. to nie tylko moja opinia. iphone 4/touch 4 okazal sie sporo lepszy, bardziej uniwersalny w doborze sluchawek. obsluga, responsywnosc, software, itd jest zwyczajnie slaba. juz stary d2 mial bardziej czytelne menu. o touch nawet nie bede duzo pisal bo to wzor ergonomii i dopracowania. spasowanie obudowy fajne, za to materialy nie budza mojego zaufania. strasznie lekki on, taki zabawkowy.

plusem niewatpilwie jest obsluga wielu formatow, karta micro sd, oraz bateria. tyle ze to wszystko daje mi sansa fuze :) moze bateria jest troszke slabsza, ale realnie komu jest potrzebne to 40h? wiec dodajac dyskusyjna jakosc dzwieku czy warto placic te pieniadze za marne pojemnosci? EDIT duze pieniadze za marne pojemnosci, astronomiczne pieniadze za normalne pojemnosci :D

 

Syler, nie ma sensu :)

Edytowane przez I60R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartuje sobie :P J3 pewnie fajnie gra, ale w ogóle mnie nie ciągnie. Wolałbym Rocco P z komisu wyrwać raczej :) za 350zł

 

Swoją drogą super reklama. Kupujcie - > bo się kończą części do naprawy! :lol:

 

a pro po tu jest porównanie S9 (chyba trochę inna wersja J3 ;) ) do Rocco P www.head-fi.org/t/586947/rocoo-p-dap-full-review

 

699zł za Rocoo P

1499 za Studio V

 

Właśnie słucham Rocoo P z PIAA-1 Live, kosmos pchełki.

 

za 160 dokupujemy kartę 32GB i J3 może się schować :)

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym widział reklamowanie produktu? :P

Uuuu..nieładnie Panie Moderatorze ;)

 

 

@I60C

Uwierz mi, że długi czas na baterii jest nieoceniony. Jak dla mnie o wiele ważniejszy od superdopracowanego interfejsu.

 

Edit : bez sensu takie argumenty, każdy ma swoje własne wymagania co do grajka którego używa. jeśli sądzisz, że J3 to to samo co Fuze, tylko z dłuższym czasem działania, to gruuuubo się mylisz.

Edytowane przez plaskacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak reklamuje! :) Już nie 400 a 250 :) zapraszam do komisu. Nie kupujcie shitowego J3. :P

 

Uwierz mi, że długi czas na baterii jest nieoceniony. Jak dla mnie o wiele ważniejszy od superdopracowanego interfejsu.

 

Szczególnie jak Ci ta superdługo działająca bateria padnie i nie będziesz miał zamiennika -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam biegać z ładowarką (milestone WTF!) to sobie odpuszczam :) j3 zostaje u mnie, jak kiedyś wygram w totka, to dokupię najwyżej impa :D

@down: Chodzi mi o to, że milestone pada mi po dniu i gdyby taki był mp3. to musiałbym nosić ładowarkę w jednej kieszeni...

j3 ładowałem raz, a mam ją 2 tyg. - to naprawdę bardzo wygodne. No i gra ładnie, ale to nieważne, bo drogi ^^

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności