Skocz do zawartości

Podziękowania


Rekomendowane odpowiedzi

 

Chciałem zgłosić podziękowania dla starszych użytkowników forum, którzy dali mi dużo radości w czytaniu o sprzęcie audio i nie tylko. Nie będę po kolei wypisywał kto- bo nie chciałbym nikogo pominąć. Nie chce by ktoś się uraził. Także dziękuję!

 

Powodem dlaczego to piszę, jest ogólny spad poziomu forum a najbardziej młodych moderatorów. Coraz więcej jest niestety tez olewania ogólnie przyjętych zasad na forum. Także kończę z forum. Wielu chętnie czytało moje recenzje, odsyłam was na stronę bloga- dalej będę pisał. Podziękowania także dla tych, co to czytali, komentowali i radzili przede wszystkim.

o co proszę administrację to za jakiś tydzień- dwa- skasowanie konta na forum mp3store (w sensie podanie to do Mario- bo szybciej jest jak aallen napiszę niż ja). Ja nie mogę tego przekazać, ale Wy tak. I nie mówcie że nie macie jak.

 

Czemu dwa tygodnie- bo prowadzę zamówienie zbiorowe i tutaj jest najszybszy kontakt z tymi osobami, które biorą w tym udział. Chce to zakończyć.

 

Jeśli chcecie offtopować- proszę bardzo, mnie to już mówiąc kolokwialnie "lata".

 

Dziękuję.

 

 

//Syler. Postanowiłem tu przenieś tą dyskusje, gdyż tu ona jest na temat, podczas gdy tamten temat zaśmiecała. Oryginalnie ten temat zaczyna się od 12 postu napisanego przez Azahiela (kolejności niestety nie mogę ustalić).

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, ta... no na hyperze obejrzałem... pomijajac to że Ci mówiłem że oglądałem wersje reżyserką, i to na hyperze sam mówiłeś że oglądałeś... Więc o czym tutaj mówić?

 

Sorry, ale nie mam ani siły ani chęci "docierać" o co Ci chodzi.

 

Nad komunikacją się nie martw, dobrze się sprawuję. Auto pali mało a autobusy wyrabiają się :)

 

i sorry, ale aż mi się odechciało tutaj udzielać ostatnimi czasy i pisać o czym się chce. Przez takich ludzi jak Ty właśnie. Pomijam zaniżający się poziom. Do tego jako mod, jesteś poniżej krytyki :)

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się tak otworzyła sytuacja, to ja dołożę swoje 3 gr. Nadeszło na forum nowe pokolenie, które zawojowało świat kilkoma sprzęcikami. Recenzując bez doświadczenia zachwycało się co tydzień nowymi rzeczami określając każde to cacko "najlepszym, najjaśniejszym, z dużą dynamiką i pięknym technicznym graniem". Nie było to nic innego jak bełkot i ja jako troszkę starszy użytkownik mam tego dość i zawijam stąd swoje manatki. Nie będę już wylewał osobistych żali nad poziomem niektórych moderatorów (hihi). Z czystej przyjemności obcowaniu ze sprzętem, odkrywania ciekawych niuansów (Getz <3) zrobiła się jakaś dzika futurystyczna powieść i wzajmne koło adoracji. Żegnajcie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się tak otworzyła sytuacja, to ja dołożę swoje 3 gr. Nadeszło na forum nowe pokolenie, które zawojowało świat kilkoma sprzęcikami. Recenzując bez doświadczenia zachwycało się co tydzień nowymi rzeczami określając każde to cacko "najlepszym, najjaśniejszym, z dużą dynamiką i pięknym technicznym graniem". Nie było to nic innego jak bełkot i ja jako troszkę starszy użytkownik mam tego dość i zawijam stąd swoje manatki. Nie będę już wylewał osobistych żali nad poziomem niektórych moderatorów (hihi). Z czystej przyjemności obcowaniu ze sprzętem, odkrywania ciekawych niuansów (Getz <3) zrobiła się jakaś dzika futurystyczna powieść i wzajmne koło adoracji. Żegnajcie!

 

heh. To co piszesz to trollowanie. Bo ani nie podajesz faktów, ani nie zamierzasz odejść. Na prawdę forum nic nie korzysta na takich wypowiedziach. Użalasz się na poziom forum? Spójrz co sam tworzysz.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zgłosić podziękowania dla starszych użytkowników forum, którzy dali mi dużo radości w czytaniu o sprzęcie audio i nie tylko. Nie będę po kolei wypisywał kto- bo nie chciałbym nikogo pominąć. Nie chce by ktoś się uraził. Także dziękuję!

 

Powodem dlaczego to piszę, jest ogólny spad poziomu forum a najbardziej młodych moderatorów. Coraz więcej jest niestety tez olewania ogólnie przyjętych zasad na forum. Także kończę z forum. Wielu chętnie czytało moje recenzje, odsyłam was na stronę bloga- dalej będę pisał. Podziękowania także dla tych, co to czytali, komentowali i radzili przede wszystkim.

o co proszę administrację to za jakiś tydzień- dwa- skasowanie konta na forum mp3store (w sensie podanie to do Mario- bo szybciej jest jak aallen napiszę niż ja). Ja nie mogę tego przekazać, ale Wy tak. I nie mówcie że nie macie jak.

 

Czemu dwa tygodnie- bo prowadzę zamówienie zbiorowe i tutaj jest najszybszy kontakt z tymi osobami, które biorą w tym udział. Chce to zakończyć.

 

Jeśli chcecie offtopować- proszę bardzo, mnie to już mówiąc kolokwialnie "lata".

 

Dziękuję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Azahielu że wtrącę w twój klarowny komunikat swoje trzy grosze-ale nie mogę zrozumieć twojego postępowania.

Chcesz zrezygnować z tworzeniu/kreowaniu/korzystaniu forum mp3store. Argumentujesz swoją wypowiedź sensownymi postulatami.

Jednak czytając to wszystko nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego podejmujesz działanie na tym forum w systemie dualistycznym-"albo uczestniczę na maksa, albo rezygnuje permanentnie".

Nie ma żadnego półśrodka, jak bierna obserwacja.

Wybacz (piszę to nie znając Ciebie) osąd może być niesłuszny ale uważam to za taką chęć poklasku jak w przypadku Tiny Turner, która od zalania dziejów mówi że odchodzi ze sceny, wysłu****e "jaka to szkoda że to robi" a potem wraca z "ego boostem" (bo posłuchała jaka to jest wyjątkowa) :P.

Edytowane przez PACZANGA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam jedno- czemu temat został wrzucony tutaj, co się z nim stało i co do to ****y nędzy ma być. Syler- uspokój się do jasnej cholery. Nie potrafisz nabrać dystansu to Twój problem. Ktoś tutaj mówił o Tobie konkretnie? Sorry, ale zgłoszę to Mario w sklepie na linii, bo się robi nieporozumienie lekkie przez takiego typa jak Ty.

 

Nie rozumiem też, czemu dyskusji nie wywaliłeś do kosza, tylko ją przeniosłeś tutaj... No ale widzę że nie każdy to potrafi. Heh.

 

@Paczanga- to było zamierzenie już od dłuższego czasu, jedynie kwestia tego że w końcu się zebrałem i zdecydowałem. Po za tym zawsze działam tak, że albo daję z siebie 100%:) Poklasku mi nie potrzeba :) Swoją drogą, mam coraz mniej czasu, na audio, przeglądanie itp.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie ogarniam celu założenia tego tematu. Po co całe forum ma patrzeć na to przedstawienie? Są PM? Są. I służą właśnie do wyjaśniania tego typu interpersonalnych sporów. A tutaj mi się wydaje ktoś próbuje na siłę zrobić z tego ogólnoforumowe przedstawienie.

 

Pomyślcie co by było gdyby każdy zakładał takie tematy (tutaj szczególny apel do moderatorów, którzy powinni dbać o przejrzystość forum, a nie sami szerzyć spam), jaki śmietnik by się zrobił (mimo, że to hp). Ogólnie nie przepadam za takim publicznym załatwianiem spraw - czy to naskakiwaniem na siebie czy też w drugą stronę, "mizianiem się" (chyba, że jest naprawdę istotny tego powód, ale taki który dotyczy wszystkich potencjalnych czytelników). Ten temat nie wydaje mi się by dotyczył wszystkich lub przynajmniej większej części użytkowników. Ja przynajmniej nie ucierpiałem przez pana Azahiela. A nawet gdybym ucierpiał - od tego są warny lub inne środki radzenia sobie z niepożądanymi zachowaniami.

Edytowane przez lethe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że cel tego tematu był zupełnie inny, jak sam zauważyłeś podziękowania z wyjaśnieniem dlaczego sobie kolokwialnie mówiąc idę. Od dłuższego czasu ludzie kojarza mnie z tym forum, więc uważałem to za słuszne tak zrobić. A że ktoś z tego zrobił bajzel, no cóż- nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sry, ja odniosłem wrażenie iż ma na celu piętnowanie użytkownika (konkretnie twojej osoby). Dla przypadkowego użytkownika, nie wygląda to jak temat "pożegnawczy". Raczej jak utarczki słowne dwóch użytkowników

 

Przeczytaj pierwszy post. Nie widzę tam żadnego słowa o pożegnaniu, o tym dopiero w pewnym momencie (tej forumowej telenoweli) dowiadujemy się z twojego posta. Wcześniej jest tylko pranie brudów

Edytowane przez lethe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylerowi już dawno powinny zostać odebrane uprawnienia moderatorskie. Wielokrotnie zwracano mu uwage, że produkuje setki pozbawionych wartości postów, teraz doszło do tego bycie sędzią we własnej sprawie i wykaszanie oponentów. Nasuwa się pytanie dlaczego właściwie ktoś taki został moderatorem? Z powodu wysokiej sprawności opisywania na forum zasłyszanych gdzieś w internecie opinii na temat różnorakiego sprzętu? Jeśli to ma być wzorzec merytoryki, to faktycznie to forum należy złożyć do grobu.

 

// nie ty jesteś od gremialnego decydowania kto komu ma zabrać uprawnienia moderatorskie. Jeśli posiadasz jakiś problem czekam albo Ja albo Siekiera na oficjalne zgłoszenie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem rolę moderatora tak: jeśli jakieś posty nie pasują do tematu lub wprowadzają zbyt duży OT to je usuwam, a winnemu ewentualnie wlepiam warna.

 

Tutaj został rozpoczęty temat poruszający jakieś niuanse odnośnie evangeliona (to już nie ma PM czy odpowiednich forów o anime?), po czym stwierdziłeś, że to jest próba zwrócenia na siebie uwagi. Tylko ja się pytam kto tak naprawdę próbuje zwrócić na siebie uwagę? Czy tylko Azahiel (jeśli w ogóle do tego dąży)? Gdyby tak było to już wyżej napisałem co powinien zrobić moderator.

A tutaj robicie sobie jakieś pyskówki na forum o sprzęcie audio.

 

Kolejna sprawa: pożegnanie. Ja rozumiem, że jeśli ktoś chce się pożegnać w cywilizowany sposób, zakłada sobie temat, gdzie umieszcza odpowiednie oświadczenie, jeśli chce podaje powody etc. Użytkownicy, którzy znali autora mogą się tam wypłakać, złożyć kondolencje i takie różne ;P Rozchodzimy się w miłej lub przynajmniej poprawnej atmosferze. A tutaj to tak trochę "dziko" wyszło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj został rozpoczęty temat poruszający jakieś niuanse odnośnie evangeliona (to już nie ma PM czy odpowiednich forów o anime?)

Nie został, to Syler przeniósł na początek posty z zupełnie innego tematu. Pierwszym postem aktualnego tematu było pożegnanie Azahiela.

 

// Jeśli taką podjał decyzje miał do tego prawo. Jeśli ktoś ma wątpliwość może przedstawić ją nadrzędnym moderatorom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałem się dogadać z Azahielem, wysłałem mu nawet kartę na testy. Nie jest to żadne gnębienie użytkownika przez moderatora tylko zwykła uwaga osoby, która z nim konwersowała.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum człowieku: Czy to jest przypadek, że jako moderator dorobiłeś się takiej armii haterów? Rozumiem, że zawsze znajdą się osoby, które nie zaakceptują sposobu "bycia w internecie" naszej osoby, ale w twoim wypadku jest to już zbyt ekstremalne zjawisko, by można to wytłumaczyć w ten sposób. Twoja osoba budzi zbyt skrajne emocje po prostu. Nie przypominam sobie, by jakiś inny moderator z aktualnej lub starej "gwardii" (a obserwuję to forum już kilka lat) budził tak negatywne emocje u sporej grupy użytkowników

 

// czekamy na oficjalny wniosek do wyższej moderacji w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności