Skocz do zawartości

Podziękowania


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym MathU, aby twój sposób wypowiedzi odbywał się w bardziej kulturalny sposób. Razi mnie on i łamie pewne normy dobrego smaku. Możesz zawsze wyrazić swoją opinie inaczej.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem osobą z kręgu wzajemnej adoracji i nie staram się nikomu przypodobać

 

Czy aby na pewno?

http://forum.mp3stor...et-zasluzonych/

 

Chcesz zamykać temat... A ja ciągle nie rozumiem po co powstał. To miała być taka pogadanka z Azahielem na publicznym forum, a my mieliśmy przyglądać się temu z miską popcornu w ręku? Czy raczej mieliśmy za zadanie wtrącać nasze trzy grosze oceniając wasze wypowiedzi, by w końcu zadeklarować po czyjej stronie się opowiadamy i niczym w forumowym plebiscycie wybrać zwycięzcę? Nie wiem czy to pojmujesz, ale to jest sprawa między tobą a Azahielem i robienie z tego osobnego tematu na publicznym forum jest z lekka infantylna. Chcesz, żeby użytkownicy rozsądzali spory między tobą a innymi userami? To może doczep do tego tematu ankietę: Syler , Azahiel. Zrobimy sobie forumowe show :)

Edytowane przez lethe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności