Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne słuchawki 200zł+


Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie jadą SL 661, ciekawe jak wypadną. Na razie mam SHP2500 i jak dla mnie są za mało wyraziste, bas mógłby być niżej schodzący, ale ogólnie jest dobrze. Teraz zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby kupić jakieś dobre ciepłe źródło, chyba o wiele łatwiej niż dobre ciepłe słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem sobie jeszcze Sennheisery HD448 i znalazłem je tanio (tak mi się wydaje), ale nie wiem czy to oryginały.

 

Poproś sprzedawcę o real zdjęcia słuchawek i gwarancji Konsbudu ... póki co fake na 95%

 

EDIT

Dodatkowo patrząc na ilość i treść negatywów i neutralów olałbym tę aukcje.

Edytowane przez Kosmaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią Superluxy HD662, od HD662F ?

 

Jeżeli dobrze czytam wykres to chyba mam rację, że grają ciepło?

HD662:

http://www.superlux....uency_hd662.png

 

HD662F:

http://www.superlux....ency_hd662f.png

 

Zastanawia mnie tylko czy przy skuteczności równej 98 dB SPL głośność będzie wystarczająca. Potrafią uderzyć czy grają raczej cicho?

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk, tobie zależy na basie jak dobrze pamiętam, więc dlatego sugeruję zamknięte 662 lub pólotwarte 681 które mająnajmocniejsze basy w swojej serii

grają głośno, na karcie zintegrowanej na max sa dla mnie zdecydowanie za głośne, na Maya pewnie tym bardziej

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep, w którym je zamówiłem strasznie zamula. Zamówiłem je w piątek, a wysłali dopiero dzisiaj, ale pewnie po południu, więc domyślam się, że dotrą do mnie w poniedziałek. Także, napiszę coś o nich na pewno w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep, w którym je zamówiłem strasznie zamula. Zamówiłem je w piątek, a wysłali dopiero dzisiaj, ale pewnie po południu, więc domyślam się, że dotrą do mnie w poniedziałek. Także, napiszę coś o nich na pewno w przyszłym tygodniu.

Mój też zamulił po całości i czekam na HD661 od grubo ponad tygodnia..

 

Jeśli wysłali Ci kurierem to jutro powinieneś dostać paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska i pewnie wysłali paczkę po południu, a taka jest traktowana jako nadana następnego dnia, także w poniedziałek pewnie będą. Dziwne jest to, że sklep informuje mnie w poniedziałek, że mają słuchawki na magazynie i że paczka jest w "przygotowaniu", a wysyłają ją dopiero dzisiaj (czwartek). W dzisiejszych czasach wg mnie to jak strzelić sobie kulkę w kolano. Teraz prócz ceny liczy się też czas realizacji. Nie wiem po co wybrałem priorytet skoro słuchawki i tak będą u mnie po ponad tygodniu... Na pewno skrobnę jakąś opinię o sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja! Zapomniałem o tym. ALE: Ze względu na prace serwisowe w dniu 16 marca 2012 mogą wystąpić drobne przerwy oraz błędy w działaniu wyszukiwarki przesyłek. Ślepemu to zawsze wiatr w oczy... <_<

EDIT: Brak przesyłki o podanym identyfikatorze. Pewnie po prostu nie działa jak należy.

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie... Zepsute !

 

Nawet na płaskim equalizerze w telefonie bas trzeszczy, nie mówiąc nic o wzmacniaczu słuchawkowym i amplitunerze za kilka grubych tychów. Słuchawki grają tak jakby przetwornik obijał o obudowę słuchawek, wg mnie jest uszkodzony. Od razu napiszę, że nie tylko ja tak stwierdziłem, ale i mój ojciec i kumpel, oczywiście bez żadnego sugerowania. Piszę tak bo moglibyście nie uwierzyć w mojego pecha i pomyśleć, że sobie coś wkręcam.

 

A może to normalne i się wygrzeją ?

Choć nie sądzę...

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, żebym brzmiał wiarygodnie napisałem, że bez żadnego sugerowania jak kolega założył słuchawki na uszy to stwierdził, że jest z nimi coś nie tak, a koleś nie jest jakimś specem. Z resztą potwierdził też to mój tata. To jakiego mam pecha nie mieści się w głowie... Ale co do HD662, to jedno napiszę dwa słowa: super wygoda.

 

EDIT: Ma ktoś może Superluxy i MAYA ?

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nieee !

Właśnie odkryłem, że ten łomot i zniekształcenia basu to wina "obudowy"... Słuchawki pod względem technicznym są sprawne, ale gdy mocny bas wprawia je w wibracje obudowa huczy ! Kiedy przytrzymuję/dociskam słuchawki rękoma słuchawki grają czyściutko. To jakaś wada konstrukcyjna, może je rozbiorę i posklejam na nowo, albo wygłuszę czymś w środku. Co o tym myślicie? W końcu nie sposób dociskać ciągle słuchawki do głowy.

 

Muszę jakoś to wyeliminować bo słuchawki są na prawdę świetne !

 

EDIT: Nasuwa mi się tylko taki wniosek: słuchawki są świetne i zostawiam je, ale nie nadają się do mojej muzyki.

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności