Skocz do zawartości

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

Bierz. Nie zastanawiaj się. To naprawdę rewelacyjny odtwarzacz. Wogóle mp4 są super. Tylko mam jedną prośbę: Jak już go kupisz to nie pisz na forum, że Ci sie rozwalił, że coś w nim nie działa itp. Ludzie czy tak trudno zrozumieć, że nie ma dobrych odtwarzaczy mp4? Nazywanie odtwarzacza mp4 to wprowadzanie w błąd. Przecież one nie odtwarzają mp4. Wszystko co ma w nazwie mp4 to badziewie i nie warto tego kupować. Ciekawe ile jeszcze ludzi zapyta czy warto kupować mp4 pomimo, ze co drugi post w tym temacie jest o tym, że nie warto. Zrozumcie to i nie pytajcie więcej. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eWiktor

dziękuje że mi to uświadomiłeś, po przeczytaniu twojego posta zabrałem się za temat od początku i zrozumiałem jakim błędem byłoby kupienie tego shitu.... postanowiłem zainwestować w sprzęt troche więcej i kupić sobie jakiego Ipoda:) thx

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat odtwrzacza Sandisk C150 2Gb

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=141254715

 

1. Jaka jest jakość dźwięku odtwarzanego?

2. Jaka jest jakość dźwięku nagrywanego przez wbudowany mikrofon?

3. Jaka jest długość nagrywania dyktafonu tj. ile godzin?

4. W jakim formacie zapisuje dźwięk nagrywany?

5. Czy ktoś już próbował odblokować radio i z jakim skutkiem?

6. Czy ten odtwarzacz nadawałby się do nagrywania wykładów na uczelni?

7. Jakie ma wady i zalety?

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Darek1111

Witam

Przeczytałem cały Wasz temat, więc Mp4 jest dla mnie skończony. Chcę kupić dla dzieciaka jakiś odtwarzacz i jeśli to nie problem powiedzcie jaki kupić tak do 200 zł. Myślę, że to pytanie nie powinno być kierowane do Was bo sami macie sprzęt z wyższej półki cenowej i pewnie usłyszę zaraz, że za tyle to nic fajnego nie kupię. Jednak każdy ma inne priorytety i dla mnie wystarczy żeby, sprzęt był solidnie wykonany, miał jak największą pamięć, raczej do przenoszenia danych niż do muzyki (1G było by fajnie) a dyktafon i radio to już byłby ful wypas. Myślę, że na pierwszy odtwarzacz dla córki nie warto wywalać więcej kasy. Technologia tak zasuwa do przodu, że urządzenia które teraz są wypasione za krótki czas będą jako standardowe i tanie.

Wybierzcie coś co sami byście kupili za takie pieniądze, jeśli to możliwe z uwzględnieniem moich kryteriów.

Z góry dziękuje za poświęcony dla mnie czas !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to pytanie nie powinno być kierowane do Was bo sami macie sprzęt z wyższej półki cenowej i pewnie usłyszę zaraz, że za tyle to nic fajnego nie kupię.

Gdybyś poszukał na forum, to byś tak nie pisał. Są tysiące wątków "co kupić do...".

Na twoje pytanie odpowiedź brzmi Sandisk Sansa M240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś parę stron wcześniej krążyły fotki, jak to fatalnie wygląda obraz na mp4, że niby zdjątka całe w pikselach i.t.d.. Nie wiem czy może się zmieniła generacja mp4, ale jak ostatnio bawiłem się mp4 w saturnie to obraz był dośyć ostry i pozbawiony jako tako pikselozy. Podaną wcześniej fotkę na bank można było by zobaczyć w dużo lepszej jakości. Problem by leżał nadal chyba tylko na kolorach. Co do filmów, to nawet filmik prezentacja przycinał, no i te małe wyświetlacze się do tego nie nadają. Do takiego u10 w dalszym ciągu jest to przepaść ( na u10 filmy nie przycinają a fotki są ostre i mają dobre odwzorowanie kolorów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoje pytanie odpowiedź brzmi Sandisk Sansa M240

 

 

Dzięki za szybką odpowiedź "nfsu". :) Brałem poważnie ten odtwarzacz pod uwagę !

Czy ktoś jeszcze potwierdza ten wybór ?? A może ktoś uważa wprost przeciwnie, że to zły wybór?

Nie chciałbym całego ciężaru wyboru przeżucać tylko na barki "nfsu". :D

Jak córka będzie zadowolona z prezetu to wszystkie laury przypadną dla "nfsu". ;)

 

Pozdrawiam Darek

 

Ps. A jak będzie niezadowolona ?? hmm....... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja radzę ci jakiś "nie markowy" odtwarzacz mp3 ;-) ( dostępne w hipermarketach np. real , tesco czy Geant) :lol::lol::lol:

 

P.S. ja mam craetive MuVo TX Fm : 512 MB , Dyktafon , radio ... multum możliwości i świetny dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja radzę ci jakiś "nie markowy" odtwarzacz mp3 ;-) ( dostępne w hipermarketach np. real , tesco czy Geant) :lol::lol::lol:

 

P.S. ja mam craetive MuVo TX Fm : 512 MB , Dyktafon , radio ... multum możliwości i świetny dźwięk

 

W piwrwszym zdaniu zart, w drugim zdaniu jeszcze wiekszy zart.

Nie zartuj sobie, bo ktos wezmie sobie na serio i ktos popelni blad i kupi no-name'a albo Creative'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Jestem z wykształcenia muzykiem.

Czynnie koncertuje. i tu się zaczyna moje pytanie. Potrzebuje mp3, na którą wgrałbym sobie półplejbeki. Oczekuje od niej jek zwykle dobrej ceny, możliwości przeglądania folderów, lub utworów podczas trwania poprzedniego i naj naj najważniejsze żeby zatrzymywała się po każdym utworze. Czyli albo auto pauza albo play one.

trochę trudniejsze pytanie niż poprzednie. z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do was prośbe dostałam mp4 ale nie wiem gdzie ściągnąć jakieś filmiki !!Moze dali byście mi jakieś stronki !!dziex

Po pierwsze: Filmy z neta (z większości stron) są nielegalne.

Po drugie: Od czego masz oprogramowanie na dołączonej płycie? Żeby przekonwertować np. avi na mtv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności