Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel takze miał "mp4 ipod" za 300 żł z allegro. To samo słuchawki rozleciały się szybko, a pleyer jakoś po miesiącu zwrócił go na reklamacje i niestety wcisnęli mu że nie jest to wada fabryczna. Tym sposobem jest on przynajmniej 100 zł w plecy bo podobno tyle kosztuje naprawa, ale czy to sie opłaca naprawiać ?? Moim zdaniem nie... Dlatego przymierzam isę do kupna U 10 i równiez nie polecam sprzętu NO NAME...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

widzę ze są tu osoby które znaja się na rzeczy, ja noatoamiast już się pogubiłam bo jest ogromny wybór a opinie są nieraz sprzeczne co do poszczególnych odtwarzaczy... mam pytanko czy ktoś posiada MP4 1 GB /SAMSUNG/FM /MENU PL /1,8" SD SLOT ! wygląda to tak, nie wiem na ile jest to samsung... http://www.allegro.pl/item128670564_1_gb_1...w_wa_gw_fv.html zastanawiam się nad tym sprzętam, co radzicie?

 

Osobiście zależy mi na

-dyktafonie

- możliwości poszerzania pamieci o kartę SD(do 1gb - chodzi tu o tą samą ktra jest do aparatów cyfrowych np. Canon, prawda?)

-możliwosc przegladania zdjęć -żeby to łądnie wyglądało i aby jak już film chodził płynnie i nie było dużych pikseli...

 

proszę o polecenie czegoś,, jeśłi chodzi o budżet, to tak max 400zł.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze odradzam Ci ten produkt. A oto moje powody

 

-nie ma on normalnej firmy

- Samsunga tojest pamięć i nie kieruj się tym przy wyborze playera, to jest mało ważne

- z doświadczenia wiem że z jakością dźwięku i wykonania jest na bakier w tego typu sprzęcie

- ekrany z reguły (podkreślam że z reguły) są marnej jakości. Bardzo długi czas reakcji matrycy i malo płynne filmy

- ekran jest niewyraźny

- słuchawki dołączone w zestawie sa do pupy

- błędy i brak możliwości update'owania firmware'u

 

To tylko newielka część wad jakie mają tego typu MP4

 

Ja od siebie radze ci kupić iAudio U3 1 GB za 417 zł . To bardzo dobry player. Możesz też kupić iRivera U10 1 GB za 299 zł na Allegro, ale to podejrzanie niska cena i nic jeszcze nie wiadomo o odczuciach ludzi którzy to pupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Laro, jeżeli się pogubiłaś w gąszczu informacji, to udzielę Ci niezbędnego w takim wypadku skrótu wiedzy:

 

Trzymaj się z dalekaod wszystkiego, co ma na sobie napisane "MP4", niezależnie od tego jak wygląda i co Ci o tym pisze sprzedawca!

 

Jeżeli masz 400 zł przeznaczone na zakup przenośnego odtwarzacza muzyki, to rozejrzyj się raczej za czymś firmy iRiver lub iAudio, ewentualnie SANSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wam za odpowiedzi, przejżałam wasze propozycje i niestety zauważam że 'jestesm zbyt wymagajaca' tzn. widze ze nie ma szans kupić czegoś dobrego za mniej niż 400zł.

 

Przejzalam dokładnie wasze propozycje i jest to naprawdę łsdny sprzecik ale żadne nie ma wejścia na karty SD - aby powiększyć pamięć :( /b] Przyznam że mniej mi zależy na jakosci samej muzyki tlyko aby dykrafon był dobry, filmy ładne.. no i te karty SD (bo mam 1gb do aparatu i chciaąłbym to wykorzystać przy okazji)

 

Myślę, że w ostateczności kupiłabym zwykły mp3(tzn bez wyświatlacza do filmów i fotek) ale na karte SD i wyszłąbym na tym dużo taniej (z tego typu najbardziej pod wgl. 'zawartości' funcji odpowiadałby mi : http://www.allegro.pl/item129390670_mp3_z_...rt_gratis.html)

 

 

...albo iśc już bardziej z duchem czasu i kupić coś z wyświetlaczem(a bez SD) .... mam naprawde mega dylemat, naoglądałam się mnóstwa sprzętu i już mam mętlik bo to nie moja branża ;]

 

http://www.allegro.pl/item129951004_doskon..._8_gratis_.html a co myśłicie o tym? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów :D Wiadomo jakie one będą. To typowy MP4 (to MTV mnie roz*******a). Gość plącze sie w zeznaniach. Pisze że kamera jest 3 Mpox, a zaraz wspomina że filmy są w 640 x 480 (0.31 Mpix). Prawdziwa rozdzielczość w 3 Mpix to 2272 x 1704. Gdzie indziej znowu miesza mu się AMV z MTV. Widać że kłamie. Nie radze tego kupować. To jest syf jakich niemało na Allegro. Kup lepiej tą Sansę. Chociaż za te 499 zł to radzę Ci iAudio U3 + Creative Ep-630 i bedzie git

 

Edit: oczywiście chodzi o U3 1 GB (żeby wątpliwości nie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item130381402_nowosc..._jpg_gw_230.htm

 

wyswietlacz 2.0 TFT 260 tys kolrow, odtwarza pliki .avi [ program do konwersji zalaczony na plytce] mp3, wma, radio fm pamiec 40 stacji, nagrywanie z mikrofonu wav, z radia - mp3 160 kb/s, otwiera obrazki .jpg, otwiera pliki .txt, ma przgladarke wszysktich plikow wiec mozesz skasowac jak potrzba miesjca itp kazdy plik, obsluguje foldery, gra tetris,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zdecyduje się kupić odtwarzacz mp4 mimo tych wszystkich waszych narzekań :) Myśle że ten powinien być w porządku wkoncu na bazie samsunga :)http://allegro.pl/item131711598_mp3_mp4_2g...sklep_wawa.html

 

mimo wszystko opłaca sie ? albo mozecie polecić jakis mp4 w tej kategorii cenowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności