Skocz do zawartości

Meet Łódzki!


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Kto tal glacą świecił? Hechlok?

Powinienem był przybyć, byłoby dwóch łysych.

Łatwiej o ułożenie headbandu :)

Sprzęty kozackie żeście zebrali. A zdjęcia wrzucone prze kolegę faktycznie mistrzostwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tal glacą świecił? Hechlok?

Powinienem był przybyć, byłoby dwóch łysych.

Łatwiej o ułożenie headbandu :)

Sprzęty kozackie żeście zebrali. A zdjęcia wrzucone prze kolegę faktycznie mistrzostwo.

 

Łysy tam był tylko jeden, ten co z aparatem łaził ;)

 

PS czy mogli by się właściciele słuchawek Meze i Pandory ujawnić, chciałem się skontaktować na PW, ale nie pamiętam nicków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś zrobić "legendę" do tych zdjęć? :) Ja tam rozpoznaję reva i hechloka - tak trochę na domysły. :D Reszty osób nie znam.

Ja to ten którego nie ma na fotach. Do tej pory ja robiłem foty więc rozumiem, ale teraz/?

Kiedy powtórka?

Dzięki za spotkanie, byłem pierwszy raz i bardzo pozytywnie oceniam. Wygląda na to, że tylko mnie Meze się podobały :) Z moim źródłem basu było dużo, ale to nie był dudniący bas... Chętnie się umowie z właścicielem na jakiś dłuższy odsłuch, bo myślę o ich zakupie ;)

 

pod linkiem zdjęcia ze spotu: https://goo.gl/photos/kNGGL9EMbsJ9cEU98

Możecie wrzucić je bezpośrednio?

 

Czy mógłby ktoś zrobić "legendę" do tych zdjęć? :) Ja tam rozpoznaję reva i hechloka - tak trochę na domysły. :D Reszty osób nie znam.

Ja to ten którego nie ma na fotach. Do tej pory ja robiłem foty więc rozumiem, ale teraz/?

Kiedy powtórka?

Dzięki za spotkanie, byłem pierwszy raz i bardzo pozytywnie oceniam. Wygląda na to, że tylko mnie Meze się podobały :) Z moim źródłem basu było dużo, ale to nie był dudniący bas... Chętnie się umowie z właścicielem na jakiś dłuższy odsłuch, bo myślę o ich zakupie ;)

 

pod linkiem zdjęcia ze spotu: https://goo.gl/photos/kNGGL9EMbsJ9cEU98

Możecie wrzucić je bezpośrednio?

 

Na biurku był duży Q i bardzo często go słuchaliście, pracował jako wzmak, bo za DAC robił Aurelic Mini - coś o nim?

Czyj Kenwood+Philips+Fostexy? Bo na FB ostatnio komentowałem, a nie wiem kto zacz? ;)

 

edit: dobra już wiem :)

 

Mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Questyle na biurku słyszałem z k612 i k601. Wydał mi się bardzo precyzyjny i szybki, ale za krótko go słuchałem. @gapcza mówił, że jeszcze nie słyszał, żeby Dt990 Vintage tak dobrze grały, jak właśnie z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności