Skocz do zawartości

Player do 200zł, słuchawki do 100


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że było takich tematów co najmniej sporo. Przepraszam za napisanie tego tematu, ale w tamtych tematach nie znalazłem odpowiedniej odpowiedzi.

Szukam playera z conajmniej 4gb pamięci, dobrą jakością dzwięku, dobrą baterią, oraz jakimś wyświetlaczem(chodzi tylko o wybór piosenek, nie o oglądanie flimów).

Na arazie myślę o sansie clip+. Ale prosze dajcie mi jakieś inne propozycje. Jeszcze fajnie by było gdyby player się nie zawieszał. Limit do 200zł.

-------------

Chciałbym kupić również słuchawki do 90-100zł. Nie chce nausznych(mam już seenki hd202), tylko dokanałowe.

Słyszałem że pl11 będą pasować, ale prosiłbym róniez o komentarze innych słuchaweczek.

 

Słucham różnych zespołów metalowych i rockowych.

Zespoły(słucham wieeele zespołów, ale te co najbardziej): metalica,sabaton,led,ac/dc,guns (lecz również bardziej spokojni wykonawcy jak phil collins)

Obecnie mam nokie xpressmusic 5310(1gb) + słuchawki które creative dołącza do mp3.

 

Mam nadzieję, iż mój opis jest wystarczający.

Edytowane przez Notpil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny boom na tego CLip+ jest na forum. Za 200 pln brał bym Fuze a nie Clip+.

Miałem oba te grajki (oraz zwykłego Clip i Fuze+) i w najmniejszym nawet stopniu nie widzę przewagi Clip+ nad Fuze - wręcz przeciwnie.

Bierz Fuze, Clip+ to IMO troszkę tandeta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

Zasadnicze pytanie: Czy fuze różni się brzmieniem, lub baterią?

Czy tylko wyświetlaczem?

Poza tym jakie słuchawki polecasz?

edit:narazie myśle nad pl11

ale wyczaiłem też takie:

http://www.awa24.pl/product-pol-281-Sluchawki-Panasonic-RP-HNJ300E-biale.html

(dlaczego jedne kosztują 35zł, a drugie 70zł) ?

Edytowane przez Notpil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuze różni się od Clip+ i brzmieniem (zerknij do działu "Testy odtwarzaczy") i baterią - Fuze trzyma znacznie dłużej.

Przede wszystkim też Fuze jest solidnie wykonany, a Clip+ bardzo łatwo jest uszkodzić, klips praktycznie sam odpada przy pierwszej okazji.

Co do słuchawek, to mam uraz do SoundMagic, więc nie powinienem się wypowiadać.

Poza tym nie napisałeś nic o swoich preferencjach względem dźwięku, więc trudno coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rammstein

Sabaton

Metallica

coś w stylu phil colins.

Dream theater

To jest typ muzyki.

Co myślicie o meelectonic m2?

edit: Też mam seenki HD 202

Edytowane przez Notpil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam hd 202 nawet odpowiadają - dostałem je na prezent więc nie gardze nimi.

chodzi mi o dokanałowe i koniecznie nowe. Akurat nie chce żeby ktoś obcy miał je w swoich być może brudnych uszach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikony możesz sobie umyć. Ja kupiłem używane doki 50zł taniej, a były jak nowe, więc czasem warto sięgnąć po używane.

 

No i właśnie poleciłbym odwrócić hierarchie. Player za 100zł (używany) doki za 200zł.

 

Może być sansa clip+ i do tego doki ne700mx, aczkolwiek miałem produkt sansdiska i zdecydowanie wolę playerki sony. Używkę wyrwiesz fajną za 100-150zł. Tylko słuchawki już inne do niego np. Mee CX21 i będzie miodny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie się po prostu chce dostać nowy sprzęt.

Nie ufam obcym :)

Prosze o konkretny model tego soniaka co chcesz mi polecić.

 

Ponawiem prośbę:

doki do 100zł

player do 200zł

nowe. Do ostrzejszej muzyki : metal,rock. Ale również ballady i muzyka w stylu phila colinsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym mieści się Clip+ oraz SM PL21 + Comply - u mnie ten zestaw (przy czym comply w rozmiarze L - przy większej odległości mocno odmuliło słuchawki) spisywał się świetnie - oczywiście mogę mieć jakieś skrzywione ucho, ale z mojej perspektywy Clip+ najlepiej właśnie z tymi słuchawkami zagrał (a sprawdzałem KPP, CAL-e, PL12, NE-6, no może KSC-75 jeszcze dawały radę bardzo, ale to akurat nauszniki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade.

Słuchawki w dobrej cenie, ale co to znaczy to comply? Nadadzą się do metalliki, sabatonu, ramsteina?

Dziękuje myśle, że kupie te słuchawki.

Pytanie do innych:

Czy zestaw clip+ 4gb + sm pl21 to dobry zestaw?

Co lepsze meelectronic m2 czy soundmagic pl21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comply to specjalne pianki do słuchawek dokanałowych - potrafią zdziałać cuda - lepiej izolują i potrafią znacząco polepszyć jakość dźwięku. Pojedyncze pianki można dorwać na allegro, równie dobrze możesz wstrzymać się z tą inwestycją, bo SoundMagici same w sobie są dobrze wyposażone i może w którejś z końcówek (pianki tam też są o ile dobrze pamiętam) dobrze będzie Ci to brzmiało.

Niemniej rzeczywiście poczekałbym na zdanie innych osób, bo moja opinia może być typowo subiektywna i ktoś inny takiego połączenia nie będzie lubił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comply to specjalne pianki do słuchawek dokanałowych - potrafią zdziałać cuda - lepiej izolują i potrafią znacząco polepszyć jakość dźwięku. Pojedyncze pianki można dorwać na allegro, równie dobrze możesz wstrzymać się z tą inwestycją, bo SoundMagici same w sobie są dobrze wyposażone i może w którejś z końcówek (pianki tam też są o ile dobrze pamiętam) dobrze będzie Ci to brzmiało.

Niemniej rzeczywiście poczekałbym na zdanie innych osób, bo moja opinia może być typowo subiektywna i ktoś inny takiego połączenia nie będzie lubił ;)

 

 

potrafią polepszyć jak i zarówno pogorszyć jakość dźwięku :) comply z reguły podbija bas (w zależności od słuchawek podbija albo w ogóle nie podbija), cofa wysokie itp.

 

co do pytanie m2 czy pl21- raczej przeciwnikiem pl21 są m9, które sa jak dl;a mnie od nich lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki dźwięk preferujesz - czy lubisz dużo basu, średnicy, góry? Teoretycznie są korektory ale takim PL-30 na podbicie basu (jeśli go lubisz) to i EQ może być za mało. Jak lubisz bas to bym ci polecił ESMOOTH ES360 kupiłem niedawno i jestem bardzo zadowolony - dają rade w każdej muzyce. Tutaj aukcja.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie myśl naszła:

Gdybym kupił słuchawki droższe powiedzmy że za 150 i do komórki dołożył karte pamięci 4 gb to jakby to zagrało?

Mam nokie xpressmusic 5310.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka mnie myśl naszła:

Gdybym kupił słuchawki droższe powiedzmy że za 150 i do komórki dołożył karte pamięci 4 gb to jakby to zagrało?

Mam nokie xpressmusic 5310.

 

Zagrałoby pewnie nienajgorzej - skoro to xpressmusic to elektronika jest lepsza niż w standardowym 5310 . Mniejsze szumy i zniekształcenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności