Skocz do zawartości

Melodia Która Chodzi Dziś Za Tobą...


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Venetian Snares już do mnie idzie. Ciekawa muza. :)

 

Ode mnie - niezbyt świeże, ale... Massive Attack "Karmacoma" - obowiązkowy utwór dla posiadaczy playera Rio Karma :lol: Ze względów brzmieniowych oczywiście :D

 

 

A nie bo "Karma" Alicii Keyes :P

 

I jeszcze z innej beczki.

Zna ktoś jakiś fajny jazzowy kawałek na trąbke ??

 

A nie bo album "Karma" formacji Delerium :P

 

Swoją drogą po głowie chodzi mi głupkowaty Frontside - Nie ma chwały bez cierpienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam raz kciałem zrobić flasha karaoke do kawałku Frontsidu, z racji tego, że ilekrość uszczałem komuś ich kawałki to dopiero w połowie piosenki lud się skapywał, że oni po polsku śpiewają :D

 

Czasem są czyste wokale, ale to sporadycznie. Druga sprawa, że te teksty nie są pełne jakichś mądrości życiowych, ani próżno doszukiwać się tam głębii. Jednak chwytliwość melodii, prostota, szybkie tempa i odrobina brutalności w tej muzyce robi swoje. Całkiem nieźle wypadli na hunterfeście. Obok Totem, The No-Mads, Huntera i kilku innych kapel Frontside stoi w mojej prywatnej czołówce krajowego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio prześladuje Faun -Satyros. taka głupawa potupajka dla młodych gotów...

 

A jeszcze często nucę Wumpscuta ostatnio... Obsessio, Eclipse (to to od 2 lat chyba za mną łazi), i Churist Churist

 

Z rocka, to mnie męczy (strasznie) Katatonia- My twin...

ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fracture_and_Neptune-Ventura_and_Sagrada_Familia-(MEDIC003)-WEB-2006

 

02-fracture_and_neptune-sagrada_familia.mp3 [5:35]

 

Listen #02 B)

MNIAM!!! :D

 

W rewanżu polecam męczące mnie dr.Thodt Wumpscuta...

 

http://www.last.fm/music/%3AWumpscut%3A/Wreath+of+BarbsTrack No.4...

Warto posłuchać też 11 (całego!)- w ogóle to IMO najlepsza płyta tego zespołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj rano brzmiał mi w uszach jazzowy temat śpiewany przez Grzegorza Markowskiego w serialu "07- zgłoś się" i muszę powiedzieć, że mam tak już od kilku dni.

Świetny utwór bardzo melodyjny, kilka akordów zmniejszonych w kompozycji nadaje mu smaku i chatakteru, że nie będę się już rozpisywał o harmonii :) a tak na marginesie to niedawno wyszła edycja DVD z serialem 07-zgłoś się to coś dla koneserów. Mnie osobiście bardzo "kręci" klimat PRL-u i nie jest to raczej sentyment :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności