Skocz do zawartości

Melodia Która Chodzi Dziś Za Tobą...


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A poza tym taka nowa, jak dla mnie beznadziejna piosenka zawierająca słowa "to the left, to the left" jakiejś hamerykańskiej gwiazdeczki jednego sezonu zapewne... Ale ten bas na Portach uffff...

beyonce to śpiewa. wpada w ucho to fakt, taka przyjemna melodyjka ale zupełnie lipna piosenka sama w sobie <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

current 93 - hitler as kalki

równie poetyckie co potężnie mocne 16 minut apokaliptycznego folku

uwielbiam cała płytę thunder perfect mind

koleś ma niespotykanie dramatyczny sposób śpiewania i nie mam na mysli dramatycznego poziomu

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basshunter - Vi Sitter I Ventrilo Och Spelar Dota

Tak mi się to wryło w mózg że szok. Piosenka o graniu w DotA ;D(mapa warcraft 3).

Techno nie słucham za bardzo raczej rock/metal i żadne techno tak mi się nigdy nie wryło w pamięć.

Piosenka jest wręcz śmieszna z deka z resztą tłumaczenie framgmentu mam w sygnaturze.

 

A czy te białe słuchawki to nie czasem słynne w środowisku graczy Icematy Siberia.

 

Tak to właśnie te słuchawki ;) Siedzą sobie u mnie na głowie od 1,5 roku i powoli rozpadają się (plastik nie wytrzymuje moich emocji wynikających z frustrujących pojedynków w Call of Duty :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapela ze wsi warszawa- stara baba i jechali baby...

rozwalające... Moja kobieta chce mnie bić ,jak tylko zaczynam to nucić...

Stara baba ma melodię zbliżoną do "wzlazł kotek...", ale tekst jest nie dla dzieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synonim ZP - Znów mi się śnisz

Boys - Ty jesteś blisko mnie

Milano - Bara bara

Top One - Biały miś

Paktofonika - Ja to ja 2 (dokuadnie tak!)

Weekend - Na fali

Weekend - Za miłość mą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej mi tez w głowie niedawno disco polo siedziało(pare dni temu dosłownie): Boys- Figo Fago oraz Diadem- Miałaś Co Chciałaś :D :D

 

mi po głowie chodzi cały dzisiejszy dzień(po drodze do szkoły mi wpadło)

The Killers- Bones

 

Nie pytajcie skąd taka muza u mnie bo te 10% czasu słuchania muzyki zawsze na coś innego poświęcałem, a ostatnio własnie m.in. The Killers :D (90% czyli reszta to oczywiście rap :) ) (swoją drogą obydwie płytki the killers baardzo mi przyapdły do gustu(nie znam się na tej muzyce jej otoczce itd mogę tylko powiedzieć ze przyjemnie mi się ich słuchało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavlitto skad jestes ze w klimatach disco polo krazysz

 

Sie śmiejecie... Ja od kilku dni słucham radyjka internetowego >> kanał DISCO POLO.

 

A że słucham na Portach, a z nich dźwięk wycieka że nie wiem co, to mój współlokator z pokoju (akademik) zaraz mnie chyba przez okno wyrzuci z moimi Portami i laptopem :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na zbliżające się Walentynki od kilku dni słucham więcej niz zwykle Ordo Rosarius Equilibrio.

Szczególnie zaś...

Seduced by a girl at the apex of spring

More perfect and charming than beauty unseen

So sweet and compelling unheard of by name

Deceived by temptation I was rendered insane

Absorbed by her features compelled by her lips

She was cast in perfection with her secrets eclipsed

 

Who is the girl who lives in my dreams?

Seduced by the kisses of Cinnabar Sweet

 

Compelled by her looks and the sense of her skin

I was tempted by lust and the promise of sin

She seduced me so softly with lips all so red

Her affection was nectar only mercury fed

Controlled by hear lips and the touch of her hand

I surrendered to passion I did not understand

 

Who is the girl who lives in my dreams?

Seduced by the kisses of Cinnabar Sweet

 

I swallowed the nectar her kisses possessed

And waited for secrets her passion confessed

Seduced to believe that perfection would start

I was wakened from dreams by the pains in my heart

I was carried to heaven by kisses delight

But the lips that I tasted they ended my life

 

Who is the girl who lives in my dreams?

Seduced by the kisses of Cinnabar Sweet

 

To będą zdecydowanie najsmutniejsze walentynki w moim życiu...

Niby ******ła, ale jakoś tak... :(

musze znów przejśc w tryb nihilistyczny, bo sie za bardzo przywiązuję do ludzi kurr... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Clapton - My Father's Eyes; z reguły nie słucham tego typu utworów ale ta piosenka zawiera w sobie tyle emocji, że mogę jej słuchać na okrągło. No i ta gitra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za mną chodzi od kilku dni California Uber Alles Dead Kennedys. I to strasznie upierdliwie ;) chodzi, refren non stop mi brzmi, nie mogę się uwolnić. Ale w sumie to wcale nie chcę ;)

Strasznie dawno tego nie słuchałem, jeszcze w liceum (mam nawet gdzieś na starych zajeżdżonych kasetach), a teraz jakoś przypadkiem wpadłem na nich na eMusic, wziąłem całą płytę i słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności