Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Xears


ichris

Rekomendowane odpowiedzi

A co chcesz uzyskać? bo dźwiękowo to ja tego nie widzę. :)

 

Wygodę, nie lubię jak mi się "zasysają" te silikonowe tipsy robiąc nieprzyjemne ciśnienie w uchu. Zdecyduję się może na te thompsony hd 16 (dokładnie ten model pasuje?). Mam nadzieję, że będą choć trochę wygodniejsze od tych dodanych do słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz uzyskać? bo dźwiękowo to ja tego nie widzę. :)

 

Wygodę, nie lubię jak mi się "zasysają" te silikonowe tipsy robiąc nieprzyjemne ciśnienie w uchu. Zdecyduję się może na te thompsony hd 16 (dokładnie ten model pasuje?). Mam nadzieję, że będą choć trochę wygodniejsze od tych dodanych do słuchawek

 

Nie pożałujesz. Są mięciutkie i właściwie nie czuje je się w uchu a nawet jak się czuje jest to przyjemny masujący dotyk ;) Komfort podobny do pianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś spekulacje/ testy iPoda Classic 160GB z XGF500Pro? Czytałem, że ogólnie sam iPod gra słabo, czy to prawda? Poczekam chyba na Touch'a 5G, zobaczymy go za niedługo, tylko ceny będą świrować... :rolleyes:

 

Riddick ma Classica bodajże 6G i chwalił to połączenie. Classic'a nie słuchałem, ale wydaje mi się, że nie gra źle, może trochę słabiej ale też wyrabia, podobno ma niezłą górę, więc z Xearsami powinno być fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest praktycznie od ręki a w zasadzie na zdjęcie więc nie widzę problemu...

 

Tak tak a czas potrzebny na załatwienie sprawy i przesyłkę nie jest cenny i nerwy tez ;/

 

Formalności załatwiasz w parę minut siedząc przed kompem. Na przesyłkę czekasz 3-4 dni robocze. I to wszystko pomiędzy różnymi krajami. Wskaż mi serwis w Polsce, który działa równie sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok serwis jest dobry ale to sa niemcy naprwiaja to co sami zawalili ja pracuje w niemickiej firmie i wiem ze wymagaja duzo od innych a sami nie bardzo :P ale no oki szkoda czasu na takie tematy jak bedzie wszytko oki to bede zadowolony mysle tylko ze mogli by troszkę cene podnieść i popracowac nad standradami jakosci ale to ich sprawa i nikt nie kazal kupowac mi sluchawek ja nie chce zrozic nikogo do nich moze faktycznie sa super ale no ja mam pecha zdarza sie pozdrwiam ogolnie wszytkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syler takie rzeczy to raczej w photoshopie się robi chociaż pewnie i corel potrafi. Ale zawsze można sprawdzić exif i tam wyjdzie czy było coś grzebane przy zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie : mam odpowiedz z serwisu ;/ :

Send back! But if i see a Mechanical defective, its no Warranty. I have to check this if its factory mistake or broken because you.Send it in a Paper Airfoilpackage like i have send to you. My Adress on Bill! Make copy of Bill please.Thanks

Faktycznie serwis "super" ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys42 w jakim ty świecie żyjesz? Kupowałeś coś kiedykolwiek? Marudzisz jak dziecko widząc w 100% normalne procedury. Człowiek nie chce się dać naciągnąć to prosi o wysyłkę, wydaje mu się że może to być z twojej winy, nie wydaje ci się to oczywiste? W większości sklepów musiałbyś to zrobić bez gadania. " Nie chce mi się" a czy ktoś ci każe wymieniać słuchawki? Nie jesteś jedyną osobą która te słuchawki kupiła, przy produkcji masowej zdarzają się buble i tego nie unikniesz a takie narzekanie jest po prostu głupie.

Przepraszam za offtop ale już nie mogę tego czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem dokładnie jak wygląda procedura gwarancyjna: klik

 

że zacytuję siebie:

 

Rzadko ale czasem Xears prosi o odesłanie najtańszą opcją słuchawek do Niemiec

 

Natomiast nie wypowiadam się co do słuszności powodów reklamacji (bądź ich braku) bo nie jestem tu stroną i nie znam szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności