Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Xears


ichris

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszlem ze najlepsza rzecz ktora ma kazdy a wciaga wilgoc bardzo to ryz :) wsytarczy wsadzidz do sloika lub innego pojemnika gdzie jest wlasnie ryz i on super wilgoc wciagnie a jesli chodzi o siatke to mi tez wypadla ale we wczesniejszym modelu Xears TD-III | ale dalem torech klaeju i zakleilem ;) ale na marginesie odkad mam nowe XGF500Pro, to nie clucham ich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robić po wypraniu słuchawek? Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Są jakieś szanse, że będą działały?

Kiedyś uprałem EP630 - noc spędziły na kaloryferze, a następnego dnia podłączyłem. Grały bez większych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku awarii słuchawek Xears, należy skontaktować się indywidualnie z konsultantem Xears, na oficjalnej stronie producenta. Znajduje się tam „live chat” – trzeba kliknąć zielony banner online. Po przedstawieniu problemu (w języku niemieckim lub angielskim) należy postępować zgodnie ze wskazówkami konsultanta. Najczęściej użytkownik jest proszony o fotografię słuchawek z przeciętym kablem na kartce z datą i nazwiskiem (można przesłać przez "live chat"), czasami jednak Xears prosi o odesłanie słuchawek do Niemiec. W razie konieczności proszę pisać do mnie - chętnie pomogę :)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem skończyłem suszenie. Lewa słuchawka działa tak jak wcześniej, ale prawa jest bardzo, bardzo cicha.

Jakbym wysłał tam i okazałoby się, że uszkodzenia są z mojej winy to odsyłają mi stare słuchawki? Czy po tym praniu byłby w ogóle sens wysyłania tam słuchawek? Powiedzmy, że samo przerywanie słuchawek uznają z nie moją winę, ale zauważą problemy z prawą to jest możliwość, że przez to nie wymienią mi ich?

Aha i po czym decydują czy wysyłać nowe słuchawki? W sumie te przerywanie jest raczej przeze mnie, bo przed tym trzymałem je schowane w kieszeni podłączone do iPoda i trochę się tam powyginały.

Jest w ogóle jakaś szansa, że dostanę nowe?

Edytowane przez htn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zareklamowałem xearsy z tego samego powodu co ty napisałem że po prostu jedna słuchawka przerywa, odpisał żebym wysłał zdjęcie z przecie tym kablem. Żadnego problemu 5 minut roboty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A330PRO wyglądają świetnie. Ciekawe jak brzmią...

 

Tja, szczególnie te wielkie L i R w miłym kolorze w najbardziej widocznej części

 

Dla mnie to fajnie wygląda. Tak sobie myślę czy by ich nie kupić, ale na żywca brać to trochę bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie chcę kupować czegoś, co będzie brzmiało tak samo jak poprzednie Xearsy. TD-III były dla mnie zbyt funowe, XE500pro nie wygrzałem, ale wygląd i wygoda mnie nie przekonały by je zostawić. Moze ktoś za granicą pokusi się o reckę A330PRO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z thomson HED16 są dla mnie mega wygodne, a do wyglądu chyba nie można się przyczepić.

 

Ja je wygrzewałem coś około 100h może trochę mniej, ale teraz się wygrzewają podczas słuchania muzyki i w ten sposób uderzyło chyba kolejne 20h i wydaje mi się, że cały czas grają co raz lepiej. Wcześniej było tak, że była fajna szeroka scena, ale słabo było z głębią, teraz pojawiła się głębia i efekt jest cudowny. Co raz bardziej mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z TD-III miałem problem by je szybko ułozyć w uchu. A i tak z HEDami izolacja była dla mnie...niewystarczająca, i w autobusie mogłem pomarzyć o przyjemnym słuchaniu muzyki na optymalnym poziomie głośności.

A jak już się czepiać, to dodam, że kabel był jeszcze za sztywny trochę. No i ciemny dźwięk :) Ale ogólnie to świetne słuchawki, tylko, że nie dla mnie :P No, fajnie, że mają tyle modeli. Może w końcu ludzie przestaną kupować skullcandy i beatsy, a zaczną xearsy :) ?

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam zamiar kupić Sansę Clip i XGF500PRO. Będzie się dobrze uzupełniać taki zestaw? Padły mi PL50 lecz miały za mało bassu. Jak możecie określić brzmienie tych słuchawek? I przede wszystkim, czy warto?

 

Ewentualnie dobierzcie proszę inny odtwarzacz o ciepłym, bassowym brzmieniu :) Nie jestem może audiofilem, ale po przejściach z Creativami wszelkiej maści mam ich po prostu dość :)

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast w Clipa zainwestuj w Cowona E2 lub Nationate N2. Ja lubię dźwięk Xearsów w połączeniu z Cowonami ale np. Sylerowi przypadły do gustu z N2. Z Clipem może być zbyt ciemno, zbyt basowo.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności