Skocz do zawartości

Cmoy


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej to samemu sprawdzić, czy warto. Napisz do Forzy listę życzeń, a on zrobi Cmoy'a (tego pokazowego) tak, żeby spełnić Twoje wymagania, a potem sam ocenisz, czy zostały one spełnione. Na pewno można Cmoyem uzyskać 2 efekty - brak szumów i płynną regulację głośności. :D Co do pozostałych - lepiej zacząć od znalezienia playera, który tak zagra, bo jak mawiają Amerykanie - garbage in, garbage out. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Na pewno można Cmoyem uzyskać 2 efekty - brak szumów i płynną regulację głośności. :D

 

to można zdziałać przedłużką, taką już od Forzy kupiłem (Shure EA 650)

 

>>> Najlepiej to samemu sprawdzić, czy warto. Napisz do Forzy listę życzeń, a on zrobi Cmoy'a (tego pokazowego) tak, żeby spełnić Twoje wymagania, a potem sam ocenisz, czy zostały one spełnione.

 

ewentualnie spróbuję.. ;)

 

>>> Co do pozostałych - lepiej zacząć od znalezienia playera, który tak zagra, bo jak mawiają Amerykanie - garbage in, garbage out. :)

 

nowego playera nie kupię, T10 mi styka, gra super, ale ze względu na charakterystykę brzmienia dokanałówek - brak mi generalnie tylko przestrzeni i tylko tego jeszcze chcę - chcę kupić CMOY-a... albo na razie się przemęczyć bez niczego.. ;)

ale jeśli kupować, to chcę wiedzieć chociaż czy warto..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można Cmoyem uzyskać 2 efekty - brak szumów i płynną regulację głośności.

 

Taa, z tym, że każdy kanał osobno będzie płynął :P

 

to można zdziałać przedłużką, taką już od Forzy kupiłem (Shure EA 650)

Szumy się mniej redukują w pocie na kablu niż w cmoyu, a co do regulacji to jak wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Małe pytanko - co robię nie tak - próbowałem naładować cmoya zasilaczem (wersja cmoya z gniazdkiem na zasilacz) Po jakiś 6 minutach wzmak strasznie się nagrzał. Szybko odłączyłem żeby coś się nie sfajczyło. Jakie powinny być parametry zasilacza i ile powinno trwać ładowanie? Kompletnie się na tym nie znam - na chacie mam dwie zasiłki:

 

1. Input 220-240V 200mA Output 12V 800mA

2. Input 230V 100mA Output 12V 1000mA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko - co robię nie tak - próbowałem naładować cmoya zasilaczem (wersja cmoya z gniazdkiem na zasilacz) Po jakiś 6 minutach wzmak strasznie się nagrzał. Szybko odłączyłem żeby coś się nie sfajczyło. Jakie powinny być parametry zasilacza i ile powinno trwać ładowanie? Kompletnie się na tym nie znam - na chacie mam dwie zasiłki:

 

1. Input 220-240V 200mA Output 12V 800mA

2. Input 230V 100mA Output 12V 1000mA

 

Jaka jest polaryzacja tych zasilaczy? Gdzie jest "-" a gdzie "+" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minus na zewnątrz. tzn. o ile dobrze rozszyfrowałem te znaczki bo mam coś takiego na zasilaczu:

 

A teraz otwórz Cmoy'a i looknij na kabelki odchodzące od gniazda zasilacza, a zreszta najlepiej zrób fote wnętrza Cmoy'a to ci wszystko powiem :P

 

90% Cmoy'i było robione z "-" na bolcu więc zapewne podłączyłeś zły zasilacz :) ale lepiej zrób fotkę wnętrza zeby byc na 100% siur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam postępy w przemycie części/składaniu partii cmoyów? [pytanie oczywiście kierowane do FL] :]

 

Po dłuuugim oczekiwaniu na kuriera - 5x próbował mi dostarczyć paczkę - za każdym razem na stronce internetowej z trackingiem pisało "zły adres". Co z tego, że na każdym planie miasta moją ulicę bez problemu można znaleźć <_<

 

Po 2 tyg użeraniach się z kurierem dostałem dzisiaj paczkę i dzisiaj zaczynam robić wzmaki. Prawdopodobnie skończę dzisiaj właśnie wzmak dla Ciebie i jutro z rana podeślę go Poleconym PP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jak myślicie, czy jest sens użycia CMOY'a (takiego od Forza Lazio) do podanej konfiguracji: iriver IFP + Sennheiser PX100? Pytam, bo nie wiem czy z takiego zestawu można coś więcej wykrzesać nie kupująć już innych (droższych) słuchawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz w sprawie cmoy'a do PX100. Jestem wiec zdecydowany kupic tego CMOY'a od Ciebie Forza :) Czy nadal jest taka mozliwosc? :D Koszty to 130zl + przesylka (jak czytalem na poprzednich stronach tematu)? / chcialem wyslac PM'a, ale jak-zawsze masz pelna skrzynke ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz w sprawie cmoy'a do PX100. Jestem wiec zdecydowany kupic tego CMOY'a od Ciebie Forza :) Czy nadal jest taka mozliwosc? :D Koszty to 130zl + przesylka (jak czytalem na poprzednich stronach tematu)? / chcialem wyslac PM'a, ale jak-zawsze masz pelna skrzynke ;D

 

Już możesz PMa wysłać :)

 

Koszty to 130zł + przesyłka :)

 

ew. +10zł za klips; +25zł za IC (na metalowych złączach Neutrik i kablu Canare Starquad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poprawiłoby się brzmienie gdyby do Samsunga Z5 + PX100 podpiął cmoy'a (a z tego co przeglądałem temat to do PX warto, ale czy w połączeniu z Z5?)? Jeśli tak to pewnie chętnie bym kupił. A jeśli tak to czy jest jeszcze możliwość zakupu cmoy'a? Tu pytanie do Forza Lazio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poprawiłoby się brzmienie gdyby do Samsunga Z5 + PX100 podpiął cmoy'a (a z tego co przeglądałem temat to do PX warto, ale czy w połączeniu z Z5?)? Jeśli tak to pewnie chętnie bym kupił. A jeśli tak to czy jest jeszcze możliwość zakupu cmoy'a? Tu pytanie do Forza Lazio :)

 

Nie znam Z5tki, ale jeśli chodzi o PXy to na 100% poczujesz poprawę brzmienia :) Jeszcze mam częsci na kilka Cmoy'i z tej partii więć nie ma problemu z dostępnoscią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł Cmoy :] - wygląd - spodziewałem się że to wieksze jest. Teraz szukam jakiegoś taniego akuma oraz ładowarki, szkoda ze nie ma w zestawie :/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł Cmoy :] - wygląd - spodziewałem się że to wieksze jest. Teraz szukam jakiegoś taniego akuma oraz ładowarki, szkoda ze nie ma w zestawie :/ :D

 

Ładowarka koniecznie z plusikiem w środku wtyku i 12V/min 300mA :) (nie dotyczy wszystkich Cmoy'i ! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności