Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] PL10 czyli urban legend tego forum?


Shoti

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Nie spodziewałem się, że za 40 zł można dostać tak przyzwoicie grające słuchawki. Owszem, szału nie ma, ale do słuchania poza domem w zupełności wystarczą, a ja nie muszę się martwić, że w kieszeni trzymam słuchawki za 300 zł. Jestem bardzo zadowolony, ale jak ktoś spodziewał się szału to go ostudzę - nie, szału nie ma. To po prostu przyzwoicie grające słuchawki, ale daleko im do ideału. Niemniej jednak, przy tej cenie, jeżeli ktoś szuka tanich dokanałówek, to polecam, bo chyba ciężko o coś lepszego.

 

Co do wykonania - tak, jest to "plastik fantastik", jak to określił Azahiel, ale czego się można spodziewać za 40 zł? Nie wygląda to solidnie, ale też nie powiem by sprawiało wrażenie mega bubla, na pewno się w rękach nie rozleci, bo trzyma się wszystko bardzo ładnie, jack też jest solidny.

 

Na koniec pochwalę się zdjęciem ;)

Zdjęcie0125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze opinie chyba również skuszę się na PL10. Tylko, że nie mam w pobliżu ani mp3store ani empika, więc chyba skusze się na ofertę foclaprice (zamawiałem już u nich 3x i jestem zadowolony) tylko pytanie jaką oni wysyłają wersję? Starą czy nową? W ich ofercie jest tylko do kupienia PL10 w kolorze białym co też mi raczej średnio pasuje bo wolę ciemną kolorystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni bardzo często nie aktualizują zdjęć. To samo było z PL11, które zamawiałem - na zdjęciu były w starej wersji a dostałem nowszą wersję więc może i teraz będzie podobnie. Tylko właśnie pytanie do osób ostatnio tam zamawiających czy dostał ktoś nową wersję z focalprice? I nie ma tam czarnej wersji czy po prostu nie umiem ich zlokalizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni bardzo często nie aktualizują zdjęć. To samo było z PL11, które zamawiałem - na zdjęciu były w starej wersji a dostałem nowszą wersję więc może i teraz będzie podobnie. Tylko właśnie pytanie do osób ostatnio tam zamawiających czy dostał ktoś nową wersję z focalprice? I nie ma tam czarnej wersji czy po prostu nie umiem ich zlokalizować?

 

Ja zamawiałem tydzień temu, jak przyjdą dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy EX082 to zupełnie inna liga. :)

 

Przeleciałem wątek, i nie znalazłem wykresu charakterystyki.

 

pl10_frequencyresponse.gif

 

Brzmieniowo słuchawki bardzo podchodzą mi graniem do starych Crossroads'ów X3. Ale cena inna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu miałem te soniacze. Ale pamiętam że z A826 ni jak się to zgrywało. I szybko sprzedałem. A jak teraz podłączam PL10, to jestem z zdania że Sony powinno się dogadać z Soundmagiciem aby dawali im słuchawki na stocki. ;)

 

EXy na pewno nie miały takiej detaliczności i dynamiki w dźwięku jak PLki. Mam plan zrobić mini reckę/porównanie tych SMów.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXy na pewno nie miały takiej detaliczności i dynamiki w dźwięku jak PLki. Mam plan zrobić mini reckę/porównanie tych SMów.

 

Jeśli tak jest to zaryzykowałbym stwierdzenie, że jadą chyba wszystkie cieplejsze doki do 150zł... Chyba się skuszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na ilość basu. Kontrabas gra ślicznie. Tylko bardziej słyszalne jest szarpnięcie struny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności