Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] PL10 czyli urban legend tego forum?


Shoti

Rekomendowane odpowiedzi

buuu, to niedobrze. a jakas przyszła dostawa przewidziana? bo jak ja mam czas na zakupy to mp3store zamknięty ;)

Zajrzyj do empiku. W warszawie w dwóch przynajmniej mają PL10 (PL11,21,30,50 też ;)) więc może akurat trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

buuu, to niedobrze. a jakas przyszła dostawa przewidziana? bo jak ja mam czas na zakupy to mp3store zamknięty ;)

 

a tam marudzisz ;)

 

jak chcesz to ci odloze te pl10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ kusicie tymi PL10..

Chyba je sobie ściągnę znów od chińczyków :) Dolar fajnie stoi teraz.

Ale zaraz zaraz.. 39.99zł w empiku? Toż to nawet nie ma co chińczykowi d*** zawracać!

Edytowane przez YellowLabel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare pudełko.

 

6.jpg

 

Stara wersja słuchawek.

 

1.jpg

 

Pudełko od nowych jest jak od AKG K309. A same słuchawki mają aktualnie oznaczenia dla kanałów, lewy - niebieski i prawy - czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w empiku byly w opakowaniu, ktore do polowy bylob z kartonu, a reszta z plastiku. sluchawki zas mialy niebieskie i czerwone oslonki przy wejsciu przewodu do glosnika. to stara czy nowa wersja?

Nowa. Stare były pakowane tak jak inne SM (PL11, PL21, PL30, PL50) w kartonik z okienkiem małym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności