Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] PL10 czyli urban legend tego forum?


Shoti

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć co jest z tymi PL10'kami począwszy od Azahiela można znaleźć na tym forum kilka opini o tym, że PL10 grają lepiej od PL30 i, że PL10 mają więcej bassu i są o połowe tańsze. Jeśli chodzi o cenę to nie problem sprawdzić, że tak faktycznie jest ale reszta to tajemnica. NIE MA na tym forum rzetelnej informacji o porównaniu tych doków, czy też recenzji i zacząłem się zastanawiać czy to nie jest po prostu plotka powtarzana co jakiś czas na forum. Dlatego prosiłbym osoby, które posiadają jakieś informacje o tych słuchawkach aby wypowiedziały się w tym miejscu, wszak słuchawki takie, które kosztują 50zł, a grają lepiej od tych za 100zł to ciekawa informacja i wielu użytkowników tego forum by na niej skorzystało. Na wyjaśnieniu tej sprawy powinno zależeć każdemu dla kogo to forum jest cennym źródłem informacji. Prawdziwych informacji. Dla dobra dyskusji zakładam, że chodzi o muzykę elektroniczną/klubową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, niech ktoś da sensowną odpowiedź bo potrzebuje słuchawek na gwałt, a cena w mp3store.pl za nie to poezja, jeśli grają tak jak głosi legenda :D

 

Edit: I gdzie je w takim razie kupić, żeby trafić na tą dobrą wersje?

Edytowane przez AdiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

to żeby was nieco ostudzić:

1) żeby dało się słuchać pl10 musicie mieć własne tipsy bo te z zestawu do niczego sie nie nadają

2) dla mnie są mocno przeciętne i nie czuję jakoś tej jakości z pl30, nie wiem może przyzwyczaiłem się do s2, albo po prostu z góry je skreślam ale mnie nie powaliły

 

chociaż przy tej cenie jak ktoś ma tipsy to nawet w ciemno warto zaryzykować, mała strata jeżeli ja mam rację, duży zysk jeżeli się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ WojtekC nie napisałeś nic czego bym już nie napisał na początku postu. Może napiszesz coś więcej? Posiadasz je, na czym sprawdzałeś, jakiej muzyki użyłeś. Wiesz napisz coś co nazywa się INFORMACJĄ.

 

Tak. chodzi o wersję dostępną w sklepach. Nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pl10 to takie jaśniejsze dużo pl30. Słucham wszystkiego wiec to Ci nie pomoże. Co to fabrycznych tipsów- kurop bez przesady, aczkolwiek sam używam innych. Co do ich ogólnego przekazu, sa to jasne słuchawki z niezłą rozdzielczością i przekazem, z mocniejszym basem niż ten w pl30. Kurop wygrzej je dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, skończyły mi się na sklepie. xD Mam tylko testówkę. Nie wiem jak to będzie grało z Iphonem. Nie słuchałem go. Słuchawki grają taką wyraźną Vką. Ale środek się nie gubi. Powinno być okej z Iphonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są jasne to czemu posiadają więcej basu niż PL30? Wygrzeje je, ale nie spodziewam się cudów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności