Skocz do zawartości

Sennheiser MX980


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do właścicieli MX/OMX980 - czy w Waszych egzemplarzach zauważyliście drobne "chrupanie" przy wybrzmiewaniu basu? Zauważam coś takiego tylko w lewej słuchawce i tylko czasami, nie wiem od czego to zależy. Jest to jakby takie strzelanie, chrupanie, trzeszczenie przy mocnym basie, ledwo słyszalne i tylko na ułamek sekundy. Sprawia wrażenie jakby coś nie tak było z membraną... O dziwo zwykle to słyszę jak słuchawki leżały dłużej nieużywane, potem zakładam słucham muzyki i słyszę te chrupanie/trzeszczenie, ale po jakimś czasie ono zanika, tak jakby używanie miało na to pozytywny wpływ. Zastanawiałem się, żeby to reklamować, ale chyba nie ma sensu, bo jak mówiłem jest to bardzo rzadki objawi, w sumie pierdóła pojawia się na chwilę i szybko znika. Mieliście z czymś takim do czynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchalem sobie MX980 raz jeszcze na spokojnie i bije sie w czolo, uderzam gumiakiem bez leb etc. etc. Swietne pchely. Lepszych na pewno nie slyszalem i spokojnie moga konkurowac ze sluchawkami segmentu IE8, Trieple.fi etc. Mimo wszystko wolalbym jednak IEMy takie jak SE535, ale porownaujac sama sygnature brzmienia i wycinajac kontekst budowy/designu mysle ze wybralbym MX980 zamiast IE8 czy Triple.fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właścicieli MX/OMX980 - czy w Waszych egzemplarzach zauważyliście drobne "chrupanie" przy wybrzmiewaniu basu? Zauważam coś takiego tylko w lewej słuchawce i tylko czasami, nie wiem od czego to zależy. Jest to jakby takie strzelanie, chrupanie, trzeszczenie przy mocnym basie, ledwo słyszalne i tylko na ułamek sekundy. Sprawia wrażenie jakby coś nie tak było z membraną... O dziwo zwykle to słyszę jak słuchawki leżały dłużej nieużywane, potem zakładam słucham muzyki i słyszę te chrupanie/trzeszczenie, ale po jakimś czasie ono zanika, tak jakby używanie miało na to pozytywny wpływ. Zastanawiałem się, żeby to reklamować, ale chyba nie ma sensu, bo jak mówiłem jest to bardzo rzadki objawi, w sumie pierdóła pojawia się na chwilę i szybko znika. Mieliście z czymś takim do czynienia?

 

Aha, zdejmij i wyczysc gabki z "wloskow" popatrz tez na sama siateczke w korpusie, tez tam mogl sie jakis "wlosek" wcisnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, moje ostatnio przekroczyły 100-150h grania i coraz bardziej je doceniam, nawet z touchem zaczynają mi pasować, nie czuję już tego chłodu i sterylności co na początku :) Ciekawe, czy one się tak samo zmieniają w czasie co IE8....?

Edytowane przez GoodBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, moje ostatnio przekroczyły 100-150h grania i coraz bardziej je doceniam, nawet z touchem zaczynają mi pasować, nie czuję już tego chłodu i sterylności co na początku :) Ciekawe, czy one się tak samo zmieniają w czasie co IE8....?

 

 

tak samo prawie- ale tak jak wyżej- 500h min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że są moje? :) Nie korzystam z pchełek bo na miasto wolę IEMy, a w domu nauszniki, ale to co pokazują dobrze wysterowane MX980 to poezja.

 

 

o tym właśnie prawiłem ;p teraz w sumie myślę nad playerkiem do nich też. Hyh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

ma ktoś sony X, by mi powiedzieć jak to razem gra z naszymi kochanymi mx980? teraz sobie ich z soha 3 słucham na teslach, fajnie, fajnie. Eh, jeśli miałbym mieć taki zestaw jaki teraz to by mi spokojnie same mx980 wystarczyły.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności