Skocz do zawartości

Sennheiser MX980


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Usiądźcie.

 

 

 

 

Siedzicie? To dobrze.

 

 

 

 

Nowa cena MX980 to 659 zł.

 

:rolleyes:

 

Kto nie kupił, ten przegrał życie.

 

Buahahaha, nie wiem czy zauwazyles, al 659 zl to cena PROMOCYJNA, normalna to 829 zl, a OMX w promocji za jedyne 819 zl, katalogowo 1029 zl :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

rece opadaja... IE8 kosztuja 1549zl :)

Edytowane przez wkamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi". Teraz wszyscy podniosą ceny i będziemy musieli się z tym pogodzić. A już szczególnie w segmencie produktów high endowych.

 

Czy warto za 650 zł - niby nie, chociaż... Skoro wcześniej opłacało się kupować IE8 za 900 zł, to czemu ma być nieopłacalne kupowanie MX980 za 20% mniej? Te słuchawki są fantastyczne i nie mają żadnej konkurencji (uwzględniając dostępność i gwarancję). Ostatnio cały czas słucham gołych MX980, bo nie chce mi się bawić w wzmacniacze i siedzenie w jednym miejscu. A naprawdę mam z czego wybierać.

 

Spekulacja słuchawkami to super sprawa, na samych tylko MX-ach i HD650 jestem już do przodu 700 zł. B)

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, 659zł to jakiś wymysł sprzedawcy na allegro. MX980 co prawda zdrożały, ale nie aż tyle, spokojnie są do kupienia za 499zł, wystarczy poszukać na skąpcu lub ceneo. Jeśli ktoś obserwuje rynek to ceny skoczyły całej elektroniki, nie tylko słuchawek. Efekt wahań walutowych, poza tym wakacje się skończyły. Teraz pewnie będzie tanieć dopiero po nowym roku.

 

Jak się spisują po dłuższym czasie.... z jednej strony je uwielbiam, a z drugiej nienawidzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden wymysl, to sa nowe ceny dystrybutora Senn na Kraj :)http://www.sennheiser.com.pl/index.php5?theme=pricelist&task=print_all&catalogue_id=15 kliknij na "P" a szczeka Ci opadnie jak zobaczysz cene niepromocyjna :D

Tutaj to sobie mogą pisać, kto tam w ogóle zagląda? ;)

Można kupić za niecałe 500zł http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B226561/refId/skapiec/

Jak pisałem ceny wzrosły całej elektroniki, to nie jest tak, że tylko Sennheiser postanowił je podnieść. Nie jest to więc żadna zmiana polityki cenowej, a efekt wahań walutowych. Wszystko zdrożało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, kurs wzrósł o 15%, a niektóre słuchawki o 100%.

 

I nie pokazuj mi pojedynczego sklepu, który w dodaku sprzedaje słuchawki poza dystrybucją Sennheiser Polska.

 

Za dwa tygodnie nie kupisz już taniej, niż za 650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które słuchawki zdrożały o 100%? Zdrożalo wszystko, cała elektronika, wiem to bo ostatnio zmieniałem kilka częsci do komputera i ceny skoczyły również jak szalone. Waluty się uspokoją to i ceny znormalnieją.

 

To nie jest tylko jeden sklep. Na skąpcu wszystkie wyniki MX980 pokazują ceny niższe niż te oficjalne

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/1089872

Edytowane przez GoodBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może byś spróbował zrozumieć, że Sennheiser naprawdę podniósł ceny MSRP o wiele więcej, niż to wynika z kursu?

 

Czy znowu będziesz szedł w zaparte, jak w przypadku pękania HD598?

 

Skończą się egzemplarze ze starej partii i sklepy będą musiały już brać z nowej, po nowej cenie.

 

Nie widzę sensu gadki z tobą, bo i tak wiesz lepiej mimo faktów.

Edytowane przez MathU
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL, co Ty taki podenerwowany? Póki co zachowujesz się jak wróżka, a nie fakty przedstawiasz... Wahania kursowe są zawsze pretekstem dla sprzedawców do podwyżek i to zancznie większych niż by z wahań wynikało, więc nic w tym wyjątkowego ani nowego. Przejrzyj sobie niedowiarku ceny innego sprzętu elektronicznego, one również poszły w górę nieproporcjonalnie. Wszyscy podnieśli MSRP, a to czy Sennheiser na stałe utrzyma absurdalny poziom 829zł to się dopiero okaże, osobiście w to wątpie, bo sprzedaż im siądzie całkowicie. Fakty są takie, że MX980 są na dzień dzisiejszy po podwyżkach do kupienia za 500zł, a co będzie w przyszłości to się okaże i nie ma co wróżyć z fusów i się na fakty denerwować. To chyba dobrze, że są wciąż taniej do kupienia, a i tak pewnie mają znikomą sprzedaż....

Edytowane przez GoodBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem sobie blog nwavguy'a i tak z ciekawosci rzucilem okiem na jego recenzje HD650... no i przy akapicie "SENNHEISER PRICING POLICIES" mnie troche przytkalo... jezeli tak ma wygladac nowa polityka tej marki to ode mnie... requiescat in pace Sennheiser.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem sobie blog nwavguy'a i tak z ciekawosci rzucilem okiem na jego recenzje HD650... no i przy akapicie "SENNHEISER PRICING POLICIES" mnie troche przytkalo... jezeli tak ma wygladac nowa polityka tej marki to ode mnie... requiescat in pace Sennheiser.

Plus krzyz na droge ode mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności