Skocz do zawartości

Rio Karma


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak bylem na imprezie w sobote u DUKE`a to przezylem 4 zawaly!!!

 

DUKE troszke wiecej winka wypil i mu 4 razy z rak wypadal moj iriver H140 - podczas imprezy na rockbox`ie jeszcze 3 razy w nocy sie zawieszal, dzien pozniej tylko raz a teraz jest jak narazie cisza ale malo go uzywalem, nie wiem co bedzie dalej. DUKE zartowal ze jak mu spadnie jeszcze pare razy to bedzie mi musial oddac swojego ale i tak go to nie martwilo bo mowil ze H140 sie chowa przy Karmie.

 

Wiec teraz czekam z niecierpliwoscia na odsluch Karmy... :)

 

EDIT:

 

A juz zamowilem 80GB HDD do H140 i mam juz 2 baterie 2200mAh ale co tam - zostanie na bank danych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forza, naprawiłem nano :] pomyśl o tym :]

 

Chociaż jest pozytywny aspekt całego zajścia :P

 

BTW. To się stało jak wsiadałem do tramwaju właśnie przed krótkim spotkaniem tobą :) - Karmę szturchałem właśnie w tym tramwaju :P

 

BTW. Srki, że nie mogłem z tobą dłużej pogadać, ale spieszyłem się na ćw z Matmy i bylemn z lekka oszołomiony zajsciem z Karmą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy :) akurat mialem jeszcze chwile czasu zeby powtorzyc (bezskutecznie, nie odrozniam tych bolesławów, władysławów etc)

 

A ipod działa, a lcd to chyba nawet oryginał od apple (nie spodziewalem się tego) bo przyszedł w ramce a wszystko było spasowane co do milimetra, tlyko troche pattexowej kropelki tu i ówdzie i wszystko śmiga :)

 

oliver: jakiej grubości i jakie złącze ma ten dysk do hxxx? jakby pasował do ipoo a ty byś chciał się rozstać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na troche radykalny krok - lekkie, a potem dość mocne szturchnięcie Karmy w bok...

 

przecież to jest standardowa procedura reanimacji... ;)

 

A ja wlasnie ostatni zaczalem moja Karme zabierac na dwor

 

nie, ja jej w ogóle nie wynoszę z domu - na czas zimy spokojnie wystarczy mi iFP-ek ;] do żadnej kieszeni Karmy nie zmieszczę, a noszenie jej na pasku pod kurtką może nie być najidealniejszym rozwiązaniem...

 

tylko ze brzydka strasznie :)

 

czyli po staremu, vibez jest ślicny ;)

 

Gdzies na forum zamiescilem zdjecia dysku z mojego H140 ale z tego co sie orientuje to dyski z ipooo i H1xx nie sa kompatybilne.....

 

głowy sobie uciąć nie dam, ale to nie jest czasem ten sam dysk, tylko z inną tablicą partycji etc. etc.? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kwestia złącza, tablice partycj itp itd mozna zrobić własnoręcznie, z tym ze niektóre dyski 1.8 cala mają złącze ide ,a niektóre zif (na taśme) stare ipody do 4g mają ide i tu nie ma problemu, natomiast 5g ma zif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem, dysk od h140 pasuje złączem do ipoda, teraz jeszcze kwestia grubosci, do 30fb ipoo wchodza dyski o grubosci 5mm...

 

Dyski 40/60/80Gb są na 100% grubsze niż 20/30Gb, więc nie masz co marzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trekstor poszedł drogą irivera z serią Hxx i karmy (o ile mi wiadomo do niej też dodawano jakiś model słuchawek sennheisera)

 

 

nie wiem też czy ktoś z was zwrócił uwagę, ale miłym zaskoczeniem jest bogactwo obsługiwanych przez trekstora systemów operacyjnych:

Microsoft WindowsŽ 98(SE)š / ME / 2000 / XP, MacŽ OS X from 10.3.x, LinuxŽ from Kernel 2.4.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie rozkminiałem EQ i mam pytanie:

 

Czy jak podbije w EQ np. 50Hz z szerokością jednej oktawy to podbiję pasmo od ok.35Hz do 70Hz? Czy to pasmo jest podbijane tak samo na całej szerokości czy powstaje taka "hiperbola podbicia" ze wierzcholkiem na 50Hz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie rozkminiałem EQ i mam pytanie:

 

Czy jak podbije w EQ np. 50Hz z szerokością jednej oktawy to podbiję pasmo od ok.35Hz do 70Hz? Czy to pasmo jest podbijane tak samo na całej szerokości czy powstaje taka "hiperbola podbicia" ze wierzcholkiem na 50Hz?

Prawie dokładnie tak - kształt paraboli zależy od szerokosci i siły podbicia.

 

parmet3.gif

 

a03_kb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trekstor Vibez dotarł już do Stanów. ( jest dostepny oczywiście w przedsprzedaży )

 

Wersja 8 GB kosztuje 199$ i w przeciwieństwie do europejskiej oferty ma już

chyba zainstalowany chip radiowy , okazało się że mozna także nagrywać z bezposrednio radia :)

ciekawe co znaczy to > "Recording dynamics " . Czyżby Vibez miał zaimplementowany

automatic gain control (AGC) ? :huh: Ciekawe .

 

Adres sklepu ( Iriver T 10 2 GB kosztuje w nim 120 $ ) >>http://www.jr.com/JRProductPage.process?Product=4142027

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności