Skocz do zawartości

Rio Karma


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10h na jednym ładowaniu - jak dal mnie mega lipa...

 

ke...? O_o

 

Max operating time: 20 hours

 

A spójrz na górę:

 

8 GB Capacity / MP3 Recording Format for FM Radio as well / Resume-play function / Up to 10 hours of operation on rechargeable battery / High-Speed USB 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszytkich innych stronach też pisze że do 20 godzin . :huh:

 

To chyba zwykły błąd , bo wyposażony w ten sam chip i majacy podobne

rozmiary ( a wiec i akumulator ) Samsung YP-Z 5 wyciaga ponad 40 .

 

Nawet biorąc pod uwagę że Vibez ma moc wyjsciowa wiekszą od Samsunga

i micro-HDD nie powinno byc takie różnicy .

 

Chyba że te 10 godzin jest liczone dla radia którego nie ma w " europejskiej " wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie beda ceny dodatkow...

 

priorytet : stacja z pilocikiem,

powoli sie napalam :)

 

Ja bym wpierw chcial jakość dźwięku porównywalną z Karmą, bądź lepszą - dodatki mam na dzien dzisiejszy gdzies :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ogole popadlem w jakis szal... tylko patrze co moglbym kupic... byle wiecej i lepiej niz teraz... to jakies chore... ale i tak pragne vibez'a i wszystkich waszych playerow i sluchawek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w "paranoję". Jezeli Vibez będzie na miarę naszych oczekiwań to OK.

 

Ale ja KARMY nie sprzedam :o

 

W domu jest (dla mnie) niezastąpionym odtwarzaczem.

 

Vibez musiałby grac jeszcze lepiej - zebym zmienił KARMĘ na Vibez-a.

 

No jest jeszcze opcja Vibez (na dwór i wakacje) + KARMA (w domu + podłaczona do wiezy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w "paranoję". Jezeli Vibez będzie na miarę naszych oczekiwań to OK.

 

Ale ja KARMY nie sprzedam :o

 

W domu jest (dla mnie) niezastąpionym odtwarzaczem.

 

Już w jedną histerię - na punkcie Karmy rzecz jasna - to już chyba dawno wpadlismy ?

 

Ale co prawda to prawda - do tej pory nasz entuzjazm odnosił się do produktu który

nie był juz produkowany i którego na rynku już de facto nie było.

A teraz taką histerią nabijamy kabzę i tak już obrzydliwie bogatym niemieckim kapitalistom

 

Ja myslę tak - poniewaz Vibez i tak będzie dostępny za tydzień , dwa lepiej się wstrzymać

jeszcze tych siedem tygodni i zakupić go na poczatku przyszłego roku

> po pierwsze dlatego że po Świetach wszystko jest tańsze , a po drugie

w styczniu bedzie już dostepna wersja 15 GB sprzedawana za taką samą cene jak dziś 12 GB.

 

Chyba że świat userów odtwarzaczy mp 3 oszaleje na punkcie Vibeza -

Trekstor chyba na to trochę po cichu liczy skoro własnie zaczyna sprzedaż na rynkach na

których do tej pory w ogóle go nie było > amerykańskim czy francuskim .

 

Vibez musiałby grac jeszcze lepiej - zebym zmienił KARMĘ na Vibez-a.

 

Ja tam myslę Ogórku że gdyby Vibez był nawet pięć razy lepszy od Karmy trudno

byłoby Ci się z nią rozstać ;) ( mnie zresztą też :D )

 

W czym byś nosił tego Trekstora ? - on chyba nie będzie miał takiej "kabury " jak

ta na Karmę :unsure: . Obawiam się że na początku wygladałbyś trochę

jak Johnny Wayne w w tej scenie z "W Samo południe " kiedy sięga po colta którego

całe życie nosił przy pasku , a tu się okazuje że broni tam nie ma . :D

 

Podobnie Duke - z tego co wiem to On słucha muzyki z portable playera tak naprawde tylko

w czasie podróży lotniczych . Az się boje mysleć że gdyby zdecydował się na Vibeza w którym

sterownie odbywa sie przecież via kółko magnetycznego to teraz na lotnisku nie pozwolą Mu

- za żadne Chiny ludowe-przejść z takim urządzeniem przez bramkę i wsiąść na pokład samolotu :o

( zwłaszacza że skoro to kółko jest łatwo zdejmowalne - a pod nim ma być wymienialna

bateria , opcjonalne wkładalne chipy : radiowy czy multimedialny - to sentex, plastik -

czy cos w tym rodzaju- też chyba da się tam przemycić :ph34r: > Czy to znaczy że Trekstor Vibez moze stać się ulubioną bronią terorystów ? :huh: )

 

Jedno jest pewne - to bedzie najbardziej kompatybilny i najwszechstronniejszy

software`owo odtwarzacz na rynku >zarówno UMS i MPT , możliwość współpracowania

z witrynami sprzedającymi zabezpieczone pliki WMA DRM , a także Mac OS X & Linux

- w tej chwili żaden sprzęt nie ma takich mozliwosci.

 

A dzwięk ? - ja jednak przychylam się do zdania Rafa Kichu że w co najmniej 80 % decydują o poziomie

jego jakosci słuchawki , nie odtwarzacz . I jest tak , że im są one lepsze , mniej "uśmiechnięte"

i lepiej zbalansowane tym róznice dzwięku samego zródła tracą na znaczeniu . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak sie zastanawiam- przy tak malych pojemnosciach nie mogli go zrobic na flashu? bo roznica miedzy dajmy na to 8GB a 12 nie jest az tak wielka, a funkcjonalnosc flasha zdaje sie byc wieksza... a z drugiej strony 15 GB wydaje mi sie takie jakies... po srodku, ni to duzo ni to malo :D szczegolnie ze vibez wyglada na dosc duzego playera!

 

mi po glowie coraz czesciej karma chodzi, ale przyznam ze troche chyba szkoda mi kasy- jestem zadowolony ze swojej obecnej konfiguracji, a jednak cos mnie do Karmy ciagnie... to takie smutne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Johnny Wayne w w tej scenie

 

ja mam taki odruch ostatnio, jak chodzę z iFP-kiem ;)

Swoją drogą ciekawe czy dzieś w Stanach ( amerykanie jak wiadomo mają hopla

na punkcie pschychoterapii -w " Hollywood Ending " Woody Allena jest ładny żart

o grupie wsparcia dla producentów filmowych nie dysponujących prywatnym odrzutowcem :D )

powstały zajęcia z terapii grupowej dla byłych właścieli "padniętych" już Rio Karm . :)

 

Muszę powiedziec że wcale by mnie to nie zdziwiło. ;)

 

tylko tak sie zastanawiam- przy tak malych pojemnosciach nie mogli go zrobic na flashu? bo roznica miedzy dajmy na to 8GB a 12 nie jest az tak wielka, a funkcjonalnosc flasha zdaje sie byc wieksza... a z drugiej strony 15 GB wydaje mi sie takie jakies... po srodku, ni to duzo ni to malo :D szczegolnie ze vibez wyglada na dosc duzego playera!

 

mi po glowie coraz czesciej karma chodzi, ale przyznam ze troche chyba szkoda mi kasy- jestem zadowolony ze swojej obecnej konfiguracji, a jednak cos mnie do Karmy ciagnie... to takie smutne...

Samsung i Apple reglamentują sprzedaż pamieci powyżej 2 GB .

( a Samsung jest tak naprawdę w tej chwili - obok Sandiska który sam sobie produkuje pamięci flash-

monopolistą na rynku )

 

To dlatego inne firmy Cowon czy Iriver mają półtoraroczny poslizg w produkcji playerów flash z 4 GB pamięcia ( nie mówiąc już o 8 GB )

 

Dopóki monopol nie zostanie przełamany , lub Samsung i Sandisk nie zdecydują się sprzedawać

innym wielkopojemnych pamieci na zasadach całkowicie wolnorynkowych bedziesz skazany na

odtwarzacze flash wyłącznie czterech marek : Apple , Sandisk , Creative i pewnie jednak Samsunaga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę z przykrością powiedzieć, że moja Karma została wyśmiana i obśmiana przez moich ziomków :) ('ale brzydka', 'ale gruba', 'nie ma kolorowego LCD? jaka lipa...')

 

Na dodatek ER4 uznali za smieszne słuchawki, jeden nawet stwierdził, że może załatwić takie za 50zł :D

 

Jak powiedziałem, że ER4 kosztowały 150zł to wszyscy zrobili wielkie oczy... strach pomyśleć co by sie stało jakbym rzucił cenę 600zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im dłużej o tym myślę, tym bardziej chciałbym określić brzmienie iFP-ka i Karmy jako... "zbliżone" O_o (porównanie na EP-630 oczywiście, na innych słuchawkach będzie to brzmiało nieco inaczej)

 

oczywiście nie identyczne, bo iFP-ek ma zdecydowanie więcej "góry", dźwięk jest jaśniejszy (miejscami przy wyższych głośnościach aż piszczący w uszach ;) przez co czasem nieco mniej przyjemny), ale np. panorma jest podobna a główna różnica wynika właśnie z nieco innej barwy dźwięku...

 

BTW 12 na iFP-ku (firmware 1.65 US) to 15 na Karmie (firmware 1.68) - i tak cały czas słucham...

 

faktycznie są utwory brzmiące lepiej na jednym albo drugim odtwarzaczu, ale iFP-ek jako "mniejsza wersja Karmy do zadań specjalnych i biegania" daje radę... i o to mi chodziło :)

 

więc ze sprzedażą iFP-ka wstrzymam się do czasu wyjaśnienia czym właściwie jest ten Vibez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kiedys podawal namiary na goscia ktory wymienia dyski w karmie na 40Gb czy mi sie cos przysnilo?

 

wyśpij się kiedyś raz a dobrze :)

 

;)

 

ogorek - chodzi o tego samego gościa, od którego mam swoją karmę :)

 

Ale nie wszyscy wiedza od kogo Ty masz swoja Karme - w tej chwili nawet uzywajac wyszukiwarki trudno cokolwiek na ten temat znalezc bo juz jest tyle postow o karmie ze glowa mala....

 

Pozatym masz w swojej karmie dysk 40GB?

 

Ok, skoro ogorek przechadza sie do tego tajemniczego jakze dla mnie goscia to ja sie jutro "przejde" do ogorka moze mi zdradzi ta tajemnice :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszyscy wiedza od kogo Ty masz swoja Karme

 

chciałem tylko podpowiedzieć, gdzie/jak zacząć szukam - sam nie wiem od kogo mam karmę (od jakiegoś misia w każdym razie ;d )

 

o znalazłem numer aukcji... znalazłem aukcję... mam:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...earch%26fvi%3D1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności