Skocz do zawartości

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)


GoodBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba, że przewód byłby w oplocie stalowym a wtyczka odlana z aluminium i zespawana z oplotem. ;)

Pamiętaj, że mowa tu o słuchawkach dokanałowych.

 

Wtyczka odlana ze zlota i zespawana z oplotem a przewod nieco grubszy. Tyle by mi starczylo B):P

Tak, wiem dokladnie ze mowa o sluchawkach dokanalowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj padla lewa sluchawka w epkach-za mocno chyba pociagnalem;/ Pudelko mam ale paragonu nie moge znalezc;/

Na poczatku przy ruszaniu sluchawka jeszcze costam gralo,teraz to juz kaplica.Totalna lipa,wolalbym zeby to sie wtyczka zniszczyla a tak chyba cos w srodku poszlo;/ Bede zmuszony sam sie nimi "pobawic" a jak nie dam rady naprawic to tylko jakies tanie pchelki akg...;( A wczoraj w nocy sobie pomyslalem-"ale te epki to wytrzymale sluchawki,czego one juz nie przezyly"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. wiecie gdzie można dostać tipsy do ep630/cx300 , wypadła mi jedna gąbka z rozmiaru M a L i M mi nie leżą tak jak powinny. Jakiś czas temu widziałem na allegro ale teraz nic nie widzę. Może ktoś wie gdzie w Warszawie można zakupić ?? :)

 

Pozdr.

 

na allegro są cały czas ;)

podawałem linki w którymś temacie, mogę podać raz jeszcze ;) albo poszukaj sam

 

sorki że odkopałem wątek, ale wszystkie kluby (mx-ów i akg) są na głównej stronie a ten się schował :P

 

it's just a joke of course ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie, dlaczego po włożeniu słuchawek do uszu w lewej sluchawce slychac pstryk a w prawej nie ? Dodam że słuchawki są oryginalne i mam je od wczoraj.

 

uważaj bo mogles wlasnie uszkodzic przetwornik... trzeba je powoli wkladac bo jak zrobisz duze cisnienie (wkladasz, a raczej cisniesz szybko i mocno) to moze sie wlasnie przetwornik "naciągnąć" i slychac takie charakterystyczne pstrukniecie... czytalem o tym gdzies na head-fi, moze to ktos potwierdzic?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieistotne, ważne żeby obie pewnie siedziały w uszach, dobrze izolowały i było słychać basy na tym samym poziomie. Te pstryknięcia zależą od tego jak wkładasz słuchawkę, jak napisał wojt_bb wyżej. Najlepiej rób to delikatnie, podobno pstrykanie nie jest zdrowe dla membran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się już Epki znudziły, nie powiem, że grają źle, dwóch moich kolegów z klasy było pod takim wraźeniem ich dźwięku, że postanowili je sobie zakupić. Ja jednak chce czegoś nowego tyle, że do 200 zł przyzwoitych dokanałówek nie kupie. Z tego co czytałem to Aurvany raczej nie bedą mi odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam owe sluchaweczki od ponad 2 miesiecy. Wczoraj zauwazylem, ze lewa sluchawka gra 2 razy ciszej. Czyzbym uszkodzil ją niechcacy przy wkladaniu ?

Gwarancja jest 2 letnia ale sklep w ktorym je kupilem odsyla mnie do creativa..tak byc powinno?

 

nie czytalem wszystkich podstron tego tematu ( ciut ich duzo) jak juz bylo to sry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysciutkie sa ale dla pewnosci je delikatnie poczyscilem ze prawie jak nowe wygladaja i nie dalo to rezultatu. Btw gdzie na tym cholernym opakowaniu jest nr modelu? Bo nr seryjny znalazlem ale modelu nie potrafie wyczaic..na tym opakowniu jest okolo 6 roznych numerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności