Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

No to niestety... Namiot jest dobry do strzelania "poprawnie" doświetlonych fot. Nic Twórczego z tego nie wyjdzie bo musisz mieć pełną swobodę ruchu. W namiocie jesteś zamknięty z 5 stron i trudno Ci będzie fajnie pokierować światłem (szczególnie w 50/50cm).

Ścianami się nie martw, bo i tak softy ustawiasz naprzeciw siebie.

dlaczego ta lampa leży tak, jak leży? : s no i masz więcej zdjęć swoich planów? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety... Namiot jest dobry do strzelania "poprawnie" doświetlonych fot. Nic Twórczego z tego nie wyjdzie bo musisz mieć pełną swobodę ruchu. W namiocie jesteś zamknięty z 5 stron i trudno Ci będzie fajnie pokierować światłem (szczególnie w 50/50cm).

Ścianami się nie martw, bo i tak softy ustawiasz naprzeciw siebie.

dlaczego ta lampa leży tak, jak leży? : s no i masz więcej zdjęć swoich planów? ;-)

 

To była tylko fota podglądowa na softy, a nie dokładny obraz planu zdjęciowego. Nie wiem dlaczego lampa tak leży, może się zmęczyła :P

Nie mam więcej zdjęć. Staram się focić to co mam na planie, nie plan jako-taki :lol: . Plan zależy głównie od tego co akurat focę, bo każdy obiekt wymaga innego świecenia i ułożenia dupereli na scenie ;) . Z reguły experymentuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z odzysku

 

 

 

Na jednym ze zdjęć z Wawelu zauważyłem że zrobiłem panoramę tatr (a robiłem zdjęcie balonu), okazało się że (po drobnym oszustwie w cyfrowej ciemni) nawet coś widać

 

apropos Twojego zdjęcia KhroN i dalekich obserwacji rzuć okiem na to zdjęcie. Tatry z Węgier (obok Miskolca) 130km ;)

 

Z krakowa jest bodajże 80 ?

 

tatry-z-wegier.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos Twojego zdjęcia KhroN i dalekich obserwacji rzuć okiem na to zdjęcie. Tatry z Węgier (obok Miskolca) 130km ;)

 

Z krakowa jest bodajże 80 ?

 

attachicon.giftatry-z-wegier.jpg

 

Nieźle :)

 

Ja mam za krótki obiektyw, musiał bym mieć np. lustrzane 500mm :)

 

... i wtedy można robić takie zdjęcia z krakowa: http://www.krakow4u.pl/Tatry-z-Krakowa.html

 

:)

 

swoją drogą... tam jest tak płasko że ze 130km widać góry? o_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności