Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lobuz1 napisał(a):

Kilkaset kilosów maluchem nie stanowiło jednak problemu- jeździłem nim z dziewczyną nad morze i była to niesamowita przygoda. Teraz jak widzę tę popierdułkę to zastanawiam się jak to było możliwe.

My tak jeździliśmy na wakacje trzyosobową rodziną + pies 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero trafiłem na ten fajny wątek. ciekawe zdjęcia, ale mam oglądania na urlopie przy muzyce! ;)

 

Wstawię od siebie coś amatorskiego na początek akurat z obecnego wyjazdu. Mglisty poranek na szlaku na Halę Gąsienicową w Tatrach  

 

IMG_8212.thumb.jpeg.67a8646e6656b98bcbd730d5e253fae7.jpeg

Edytowane przez Smutny Joe
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bakus1233 napisał(a):

Zmienił się świat i ludzie masakrycznie, dzisiaj bez nawigacji nie trafiłbym nawet do osiedlowego sklepu xD  tak samo dawniej tyle kilometrów maluchem ludzie jeździli, a dzisiaj niektórzy krzywią się na podróż 700km nowoczesnym autem 😅

IMG_0943.jpeg

Ludzie zrobili się wygodniccy, nieporadni i odmóżdżeni. W obecnych czasach napisanie odręczne listu, bez komputera to może być wyzwanie. 😅Dzieci potrzebują ciągłej uwagi, zabawiania i bez telefonu nie ma lepszej alternatywy, więc trzeba walczyć, namawiać, przekonywać do kreatywności. Kiedyś było w drugą stronę- moi rodzice ciągle pracowali, nie pamietam żeby się ze mną bawili, odrabiali ze mną lekcje, nie jeździłem na wakacje. Teraz dwa miesiące wakacji z dzieckiem to dramat jeśli się pracuje i fajnie, źe młody idzie już do szkoły.
 

 

Raz do roku robię trasę do Chorwacji (1 góra 2 przerwy na sikanie)- 11h jazdy i bez nawigacji byłoby ciężko. Jazda samochodem nie sprawia mi już przyjemności bo chamstwo wszędzie i to ciągła walka. Fajnie, że tirowcy już tak nie szeryfują na lewych pasach.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@euter piękne zdjęcie!🙂👍🥇

 

@Smutny Joe ładne ujęcie!🙂👍 Życzę udanego wypoczynku!🌞

 

W dniu 29.08.2023 o 21:15, lobuz1 napisał(a):

 

IMG_2356.jpeg
 

DSC00970.jpeg

 

DSC00948.jpeg

 

Uwielbiam biedronki, jak i kaczki :)) Trzeba sie będzie udać na polowanie📸😉 Super zdjęcia!🙂👍🥇

 

W dniu 30.08.2023 o 08:19, neonlight napisał(a):

Polski klasyk. 🥰😁.

 

IMG_20230830_080817.jpg

 

Wspomnień czar... mój wujek jeździł swoim przez wiele lat i sprawował się doskonale :)

 

A jeśli jesteśmy przy temacie wspomnień... kilka ujęć z Castel Sant'Elia z dawnej Sony Xperia st23i📸🌞

 

Lumii_20230901_084535743.jpg

 

Lumii_20230901_085528508.jpg

 

Lumii_20230901_090652928.jpg

 

DSC_1800.jpg

 

 

DSC_1801.jpg

 

DSC_1477.jpg

 

I aby trochę zrobiło się bardziej wrześniowo... w drodze do Biblioteki z widokiem na Archiwum 📖📚😉

 

20230901_092257.jpg

 

Lumii_20230902_063845974.jpg

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kolega uprawia ten parawaning?

Karwia/Ostrowo
Pięknie, prawie 30 stopni i ludzi niewiele o tej porze
Niestety parawind niezbedny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał(a):

Tak na logikę to z powodu wiatru,

Ja uwielbiam wiatr więc dla mnie to nielogiczne.

Godzinę temu, Hustler napisał(a):

Parę starych zdjęć.

Na Biskupiej roboty idą pełną parą. O ich jakości się nie wypowiadam, bo nie wiem, ale już tak fatalnie tam nie będzie. Ciekawe czy dotychczasowych mieszkańców gdzieś przesiedlono na amen czy wrócą. 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hustler napisał(a):

Tak na logikę to z powodu wiatru, ale w sezonie możliwe, że parawan byłby potrzebny do zaanektowania kawałka plaży. ;)

 

Parę starych zdjęć.

sfb3FpE.jpg

Ld12vTF.jpg

Qrde, mam wrażenie, że kiedyś jechałem pociągiem tym mostem nad morze, ale to było daawno temu. Gdzie to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał(a):

Na Biskupiej roboty idą pełną parą. O ich jakości się nie wypowiadam, bo nie wiem, ale już tak fatalnie tam nie będzie. Ciekawe czy dotychczasowych mieszkańców gdzieś przesiedlono na amen czy wrócą. 

Ja uwielbiam takie stare i często zapuszczone oraz zapomniane dzielnice.

 

@bakus1233 To most w Tczewie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności