Skocz do zawartości

Sansa Clip + // Sansa Clip Plus


Fibi

Rekomendowane odpowiedzi

A może jakiś inne doki, które będą miały ładny basik(tylko bez kaleczenia góry/reszty pasma)? Tylko z ceną nie przekraczającą ne700x ;)

 

Nie wiem dlaczego na tym forum tak mało popularne są słuchawki Sunrise. Wg mnie to jest poziom Audeo, a Sunrise jest dużo tańszy. Może jestem dziwny, ale mnie odrzuciła od nich zbyt mocna izolacja, po prostu źle to na mnie działa (ból głowy etc). Jeśli uda mi się naprawić mojego ****+ to napiszę jak wypada połączenie z Sunrise Impressive Edition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow nieźle!

 

Ja doceniam Clip+ lubię go jako źródło do mojego e11. Bardzo mi się podoba ten tandem do większości moich słuchawek :)

 

Syler, czy przypadkiem nie jest za ciemno w takim połączeniu? Ponoć e11 jest basowy, a clip+ też raczej jasny nie jest? Jak to wypada np w połaczeniu z ath m50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza "za ciemno"? Jest tak jak lubię :)

 

Dokładnie jak Jar0 mówi. Clip+ nie jest basowy, jest w miarę równy i ciemny :D E11 możesz różnie ustawić. Na najwyższych ustawieniach jest nawet ostry, Ja słucham na low power, a suwaczkami sobie dopasowuje pod słuchawki i pod muzyczkę, ale często jest na low gain i EQ2 czyli najcieplejsze ustawienie.

 

Jest ogólnie ciemno, ale ja tak lubię. Za to jest bardzo czysto i naturalnie. Ta ciemność to jedynie takie tło coś jak Jarocin nocą :) Klimacik B)

 

z m50 jest OK. Nie kłócą się te sprzęty, synergia jest wręcz dobra, monitorowy charakter słuchawek i równość Clip+ do tego w miarę dobra jakość po stronie clip+ i niesamowita szczegółowość po stronie m50. Nie wiem czy jest to najlepsze zestawienie. Ale w każdym razie bardzo przyjemne i mi również się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :)

Pytanie do posiadaczy clipa + z fabrycznym oprogramowaniem. Czy jak regulujecie EQ z pozycji neutralnej choćby o jeden "ząbek" to też wam się tak rozjeżdża brzmienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie doceniają Clipa+ :P

1000x500px-LL-cc67380f_104_1923.jpg

I... to zagra z jakimkolwiek sensem? :blink:

 

Chyba nie załapałeś kawału :rolleyes:

Zdjęcie oczywiście nie jest moje.

Nie no, widzę że headfi. Tylko mnie to zaciekawiło bo apetytu K1000 na prąd nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niestety nie mogłem dołożyć do N2 i dlatego kupiłem Clipa. Mam nadzieję, że nie będzie to zbyt ciepłe połączenie. Jutro dostanę Clipa, wgram RB i dam znać.

Edytowane przez firespace760
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności