Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zrobiłem piękną, nocną panoramę* :)

http://img353.imageshack.us/img353/8873/panorama1vt8.jpg

 

___

*) pierwsza nocna jaką w ogóle zrobiłem, do tej pory robiłem tylko w dzień... nie odszumiona i paskudnie posklejana na szybko ;]

 

:D

imagedd3yc3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys wartosc paczki z USA mogla miec wartosc bodajze 80$ a teraz mamy 20$ wlacznie z przesylka :/

 

Niestety ale się mylisz. Paczki wchodziły na cło od 20 euro. Z tym, że przed naszym wejściem do UE celnicy mieli tyle roboty, że sobie mniejsze paczki dla osób prywatnych odpuszczali często. W tej chwili gdy odpadło sporo krajów będących we wspólnocie zrobiło się marnie.

 

A propos panoramek. Mój kumpel robi teraz takie:

 

1064201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie szybka odp, moj kumpel kupil sobie T10 MTP 512mb i ma napisane ze jest radio choc ja go tam nie widze:|po drugie nie dali mu sluchawek ale to inna sprawa. chodzi o to ze chce go przerobic na UMS i co chwile slysze ze raz sie traci gwarancje a raz nie:/ jak to wkoncu jest? bo jak przerobie i on pojdzie z gwarancja w pon do nich to mu powiedza ze zrobil ums i traci ją;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech użyje http://www.iriver.com/mtp to nie straci

 

a jak radia nie ma w menu, to znaczy że nie ma...

... jak jeszcze nie ma słuchawek, to znaczy że ktoś grzebał w jego pudełku - zabrał słuchawki i podmienił odtwarzacz na wersję bez radia...

 

a jeżeli sprzęt został kupiony w Polsce, to ma gwarancję u dystrybutora a nie w sklepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys wartosc paczki z USA mogla miec wartosc bodajze 80$ a teraz mamy 20$ wlacznie z przesylka :/

 

Niestety ale się mylisz. Paczki wchodziły na cło od 20 euro. Z tym, że przed naszym wejściem do UE celnicy mieli tyle roboty, że sobie mniejsze paczki dla osób prywatnych odpuszczali często. W tej chwili gdy odpadło sporo krajów będących we wspólnocie zrobiło się marnie.

 

A propos panoramek. Mój kumpel robi teraz takie:

 

1064201.jpg

JAK ON TO ZROBIŁ ?!

:o:o:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... wydawało mi się że wystarczy 3-4 zdjęcia, ale skoro nie, to już wiem jak to jest zrobione :]

 

zrobię sobie taką (nie taką samą dokładnie, ale może wyjdzie coś podobnego) :D

 

[edit]

 

jestem pewien że stać mnie na więcej, ale:

 

panorama_osiedle.jpg

 

:]

 

[edit]

 

no, zrobiłem ;]

 

problem polega na tym, że nie mam szerokokątnego obiektywu (czarne paski zrobiłem na oko, nie próbowałem nawet kątów liczyć ;] ) a to jest jedyna panorama 360 jaką mam... do tego to jest ta moja najpaskudniejsza panorama (zlepiłem obie strony na super-glue ;] ) :/

 

panorama2ae3.jpg

 

dzięki za zdradzenie doskonałej techniki fotograficznej }: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności