Skocz do zawartości

Windows, Linux, BSD i inne


rytek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jestem zbyt leniwy na skórki. :P W foo naciskam jeden przycisk po instalacji i hula.

 

 

Ta? chyba jak wyeksportujesz sobie ustawienia przed, albo ściągniesz czyjąś gotową wersje. Ja nad swoją z jakaś godzinę się bawiłem za 1 razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie słyszałem, że najlepszy jest Amarok, ale jak on działa w środowisku gnome?

Imho, robisz sobie śmietnik, bo musisz wrzucić część bibliotek kde (kdelibs głównie)...

Ale, jeśli uważasz, że nadmiar bibliotek Ci nie przeszkadza, to możesz z powodzeniem go używać...

Nie dostosuje się tylko do wyglądu gnome (chociaż gdzieś czytałem, że można podmienić wygląd na ten z gtk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy program, który odtwarza muzykę dla Ubuntu 9.04 ?

 

Niestety, Rhythmbox only.

 

Mi bardzo odpowiadał Rhythmbox, quod libet też jest niezły.

Amarok dla mnie za bardzo rozbudowany.

Można też próbować uruchomić przez wine foobara...

 

Foobar przez Wine, IMO mimo wszystko ssie ;]

 

Generalnie to xmms (...)

 

Pod konsole MOC :)

 

MOC rządzi, ale z drugiej strony, po co korzystać z konsolowych programów w dobie GUI i takich kompów? XMMS nie lubię, za bardzo przypomina mi Winampa ;P

 

No właśnie słyszałem, że najlepszy jest Amarok, ale jak on działa w środowisku gnome?

 

Ściąga sobie połowę KDE xD

 

Imho, robisz sobie śmietnik, bo musisz wrzucić część bibliotek kde (kdelibs głównie)...

Ale, jeśli uważasz, że nadmiar bibliotek Ci nie przeszkadza, to możesz z powodzeniem go używać...

Nie dostosuje się tylko do wyglądu gnome (chociaż gdzieś czytałem, że można podmienić wygląd na ten z gtk).

 

W Ubuntu jest standardowo pakiet, dzięki któremu aplikacje na QT wyglądają całkiem zgrabnie ;)

 

Jest jeszcze Exaile (to taki odpowiednik Amaroka dla GNOME)

 

Od kiedy pamiętam ten program miał wiecznie z czymś problemy. Z synchro z ipodem, nie miał gapless, albo się wieszał... Do Amaroka mimo wszystko nie ma startu.

 

No właśnie dlatego chcę linuxa zamiast windowsa, by nie mieć śmietnika i zbieram informacje przed instalacją ;) A jest jakiś program najbardziej podobny do foobara?

 

Do foobara? Nic... Foobar to jedyny program, którego mi brakuje na Linuksie. W jedyn miejscu mogę obsługiwać ipoda, scrobblować na lasta, tagować pliki, konwertować, nagrywać i rippować...

 

Poza tym pod qt jest więcej użytecznych aplikacji (fanboy kde;p).

 

x2 chociaż używam Gnome. K3B, Amarok i kilka innych aplikacji wymiata ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W końcu i ja sobie ściągam Windows 7 ;] Na dniach zobaczę ile to jest warte. Da się na tym pograć, czy nie jest jeszcze wystarczająco stabilne? Bo naszło mnie, żeby spróbować kilku tytułów, zmieniam kartę w kompie i mam ochotę na odrobinkę rozrywki ;P Nie chcę piracić Windowsa, kupować tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na XP chodzą, to gorzej nie będzie, a nawet może być lepiej ;)

 

Edit: Fakt, teraz spojrzałem na RAM ;) No może być trochu przymało, jak wyłączysz aero, to myśle że sama siódemka zajmie jakieś...350-400MB. (tak orientacyjnie, nie wiem ile jest na prawdę, ale na pewno coś takiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No owszem mało, ale na tą chwile ddr1 nie opłaca się kupować... drogie;p ee tam dawałem rade- nawet assasin creed mi chodził na maksa na 800X600:D Procka nie podkręce- nie da się bardziej- ****iana płyta główna (jakis as-rock) i ****iany proc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności