Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mi też się czasem nie chce... myśleć ;) W najbliższym czasie iP`ek przejdzie test wytrzymałości tj. mój kuzyn i chrześnica z Torunia, bo nie wiem czy wiesz, ale jutro jadę do Torunia :P

Mój już taki test przeżył - upadek na beton z ~1,2 m. Zero efektu.

To wbrew pozorom dość wytrzymały telefon... dopóki żadna siła nie działa bezpośrednio, pod kątem 90* na ekran :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohnoes! :o

 

Tak jak już wspominałem 3GS jest mocarnym urządzeniem (tylko system nie ten ;p). Dzięki za linka.

 

edit: utwierdzam się w przekonaniu, że G1 gra lepiej od Classica. Słychać wyraźną górę (nic nie syczy, jest bardzo przyjemnie), środka moze trochę brakuje i przede wszystkim w odróżnieniu od classica słychać ciepły, miękki basik. Jestem tylko w o tyle niekomfortowej sytuacji, że pliki odpowiadające jakości muzyki mam wgrane z HTC Hero, który podobno ma o wiele czystszy dźwięk niż G1. Porównywałem oczywiście na PX100.

 

edit2: to są wrażenia na mega szybko, póki co przesłuchałem tylko Armina "In and out of Love" i kawałek dubstepowy (głównie pod względem basu, chociaż spodziewałem się że iPod wymięknie przy tym kawałku). W planach mam jeszcze zapuszczenie soundtracku z "Fighting Temptation", bo tam jest kilka fajnych kawałków i mam to akurat zripowane z mojej płytki do ładnych OGG.

 

edit3: zmieniam zdanie - to nie jest dobre połączenie dla bassheadów, chyba że z jakimiś jasnymi słuchawkami brzmiałoby lepiej. Takie typowe kawałki dla bassheadów nie brzmią dobrze na PX100. Momentami charczy, ale dużo mniej niż w iPodzie.

 

edit4: im dłużej słucham tym mam większe wrażenie, że grają podobnie jeśli chodzi o środek i górę, a G1 dostaje na plus dół. Jedno jest pewne, Dream normalnie nie uciągnąłby PX100. Dzięki rootowi i pogrzebaniu w plikach odpowiedzialnych za dźwięk w G1 stwierdzam, że daje sobie radę mniej więcej jak iPod. Test może mało wiarygodny, ale przypuśćmy, że ustawiam sobie iPoda na 3/4 paska głośności i G1 też na 3/4 - głośność jest podobna.

 

edit5: G1 jest delikatnie głośniejsze, ale bez tego byłoby o wiele cichsze niż iPod (z europejską blokadą głośności). Gwoli ścisłości dodam, że podgłaśniając G1 ustawiłem to tak, żeby nie szumiał ani nie charczał i deformował dźwięku.

 

edit6: koniec odsłuchu, bo u sąsiada wiercą i wszystko się niesie po ścianach czyli w PX100 na łbie ch**a słyszę. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam W890i ;)

 

uważam, że jego największym minusem jest brak równomiernego podświetlenia klawiatury. głośniczki też kijowe są, czasem aż cięzko usłyszeć dzwonek ;p

 

poza tym jestem bardzo pozytywnie zaskoczony - bardzo przyzwoita szybkość działania, brak jakichkolwiek zadyszek, restartów itp, wygodna klawiatura, idealna jakość wyświetlacza(różnica pomiędzy 6300 jest powalająca, zarówno kolory, widoczność w słońcu i kąty patrzenia są idealne), dobra bateria i świetne wykonanie..

 

aha aprat też mnie miło zaskoczył. dla mnie najważniejsze w aparacie w telefonie jest to, żeby tekst bylo dobrze widać. a przykladowo widać każdą literkę na zdjęciu strony z gazety czy książki ;p

 

ogólnie to tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.t3.com/news/interview-htcs-hora...the-hero?=39635

 

There are three classes of Android phone: the first was the Google-branded phones, the G1 and Magic; the Hero is the first in the second category, in which we added our own customised UI, but we didn’t change everything because they did some great things, like push email, integrating Google Maps etc; and the third is the quick and dirty Chinese knockoffs that won’t work with Marketplace. They’re Linux phones, really.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniczki - fakt, kijowe, a wibra słaba...

 

dzisiaj wgrałem sobie akustykę o nazwie BETA3 stąd:

 

http://centrumse.pl/forum/index.php?showtopic=69146

 

dzwonki są odgrywane już na dwóch głośniczkach(nie rozumiem, czemu standardowo dzwonki odgrywa tylko na jednym), a ogólnie gra trochę głośniej i lepiej.

 

a jak się wgrywa? banalnie. potrzebny jest do tego program A2 uploader, wszystko jest opisane tutaj:

 

http://centrumse.pl/forum/index.php?showtopic=54735

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest bardzo prawdopodobne, że Sense będzie działał na G1 w bardzo przyzwoitej prędkości, bo HTC obiecywało wypuścić go dla wszystkich swoich telefonów (tych bez napisu "with google"), a więc także dla kanadyjskiego G1 z sieci Rogers. Jeśli go wypuszczą, to kwestia tylko przeportowania pod nasze G1 (jest kilka różnic wbrew pozorom, m. in. inne pliki radio i SPL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie, po wielu godzinach zabawy odpowiednio zmodyfikowałem W890i ;)

 

ogólnie warto:

 

- nowe wizualizacje w odtwarzaczu

- nowa akustyka

- kilka bardzo efektownych flash menu

 

dla mnie wszystkie inne czcionki i layout'y inne niż standardowe są wiejskie. tak samo jak 95% flash menu i 99% wizualizacji.

w sumie jedyna dobra akustyka na głośniczki to ta co wyżej podałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności