Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Volter, trzymałeś tego 'kloca' w dłoni? Swoje waży, ale leży w dłoni idealnie. Android a Symbian... czy Ty człowieku widziałeś na oczy ten system? 0_o Niebo a ziemia.

 

1. Voter, nie Volter. Wrrrr....

2. Bawiłem się oboma w Erze i jednak Android do małych telefonów nie należy. Za to E71 jest IMO przyzwoitych rozmiarów, ale może szerokość przeszkadzać.

3. Chcesz mi powiedzieć, że Symbian jest lepszy od Androida? No to jest przesada. Na symbianie od jakiegoś roku nie wyszło nic fajnego co nie wymagałoby FPU.

4. Symbian to raczej taki spokojny telefon do sms'ów, dzwonienia, neta, mail'a i czasem jakiegoś grania. Za to na Androida cały czas pojawia się jakaś nowinka, gierka, bajery itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, rozmiar mi nie przeszkadza. Po prostu wiem że nie będę jakoś szczególnie wykorzystywał wi-fi itp. Sądzę że to będzie sporadyczne, w domu raczej na łóżku jakieś gadu, to forum i tyle;p a jak Symbian się sprawuje po czasie w tym modelu? Czytałem różne opinie o tym telefonie w sumie i się na niego zdecydowałem, ale tak pytam, może G1 będzie lepszym zakupem- nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy o co Ci konkretnie chodzi. Jako posiadacz wcześniej telefonów symbianowych i teraz G1 mogę Ci powiedzieć, że Android to system stabilny w **uj. Jego nie zamulisz jeśli się na roota (root=jailbreak ajfonowy) nie zdecydujesz i nie będziesz nadmiernie świrował. A symbianka łatwo zamulić nawet na fonach pokroju e51 czy n95 8gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie mój główny polega na tym że dziennie pisze bardzo dużo, więc ekran jest w sumie cały czas podświetlony. Obawiam się że G1 poprostu nie da rady wytrzymać dłużej niż 1 dzień. Nie mówiąc o tym, ze pewnie z 50% jego potencjału po prostu nie wykorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Nokie 1100, 2 tygodnie trzyma.

 

 

Jak mi pozwoli pisać więcej niż 6 sms to oka. Ale i tak nie ma mms itp;p A poza tym napisałem że gagu będę używał i wifi. Czytaj wcześniejsze posty a potem się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel jasno określiłeś swoje wymagania w pierwszym poscie odnośnie tych dwóch fonów, tak więc bierz Nokiję i nie marudzi już więcej ;) G1 nie jest dla Ciebie (to nie jest obraza pod żadnym pozorem) ;) W sumie nawet mi się wydaje, że szpan z E71 jest większy niż z G1 :] Jak, o ile, wyrwe jakąś robote to się chyba na nokije przerzuce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel jasno określiłeś swoje wymagania w pierwszym poscie odnośnie tych dwóch fonów, tak więc bierz Nokiję i nie marudzi już więcej ;) G1 nie jest dla Ciebie (to nie jest obraza pod żadnym pozorem) ;) W sumie nawet mi się wydaje, że szpan z E71 jest większy niż z G1 :] Jak, o ile, wyrwe jakąś robote to się chyba na nokije przerzuce :)

 

 

No i taka odpowiedz od razu mówi co i jak XD szpan nie szpanem, głównie mi zależy na baterii, qwerty i gadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ymm Android bez dotyku? Bo z tego co wyczytałem to nie ma żadnej wzmianki o ekranie dotykowym. IMO era "standardowych" klawiatur powoli zacznie odchodzić do lamusa.

 

 

Motorola przedstawiła właśnie swój nowy telefon muzyczny, noszący oznaczenie ROKR ZN50. Nowa komórka to slider z dużym, dotykowym ekranem. Jak przystało na muzyczny telefon, Motorola będzie wyposażona w gniazdo 3,5 mm

źródło: http://matrax.net/forum/showpost.php?p=604...amp;postcount=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności