Skocz do zawartości

Twój pierwszy eargazm..


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Grethort

T60 + SRS-200 - Z początku(po przesiadce z typowego odtwarzacza No-name i jakichś kiczowych słuchawek) eargasm... tak się zachwycałem dźwiękiem, że pierwszej nocy miałem problemy ze snem... ale im człowiek słuchał tego więcej i więcej... później było tylko earsrape.

 

Obecnie to moja krowa X5 + SR60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie przeżyłem może dlatego że moje CAL!e były niewygrzane, a może dlatego że źródłem był Vibez i Z5, ale b. podoba mi się połączenie Vibez + KSC75 oraz Z5 + KSC75 z przewagą tego drugiego, poza tym CAL!e męczą mi szybko uszy i głowę a KSC-75 kocham za wygodę, Vibez mi nie przypasował i sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy uslyszalem rzeczy i bledy ktorych nieslyszalem wczesniej w swoim kawalku na jakims modelu Technicsa. Nie pamietam juz teraz jaki to byl dokladnie bo wtedy nie za bardzo zwracalem na to uwage. Napedem byl Gravis Ultrasound. Oczywiscie kawalek byl robiony na jednym z popularnych Trackerow.

 

Bylo to troche temu :)

 

Coz, testnie za tymi czasami normalnosci bez audio-fixacji :) Wtedy sprzet byl totalnie drugorzedny. Mozna bylo cieszyc sie nawet najbardziej trudnym i skomplikowanym utworem symfonicznym z jamnika lub jakiejkolwiek pierdziawki i nie przeszkadzalo to, ze prawie nic nie bylo slychac.

 

Teraz juz nie tylko sama muzyka ma znaczenie. Nie rozumiem ludzi ktorzy nie chca sie do tego przyznac :) Ja sie nie kryje :) Kiedys bylem zdrowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupiłem T10 i do grudnia korzystałem z Cresyn RP-MG280E naprzemiennie z K310p. Drugi taki szok przeżyłem po zakupie K518DJ a trzeci eargasm po AH-D2000 należących do Dawindyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t60 + ep-630 po tym, jak go kupilem (przesiadka z muvo + epki).

bodyrox - luciana.

 

pozniej cal - przygotowany recenzjami, dodatkowo z braku wybitnego toru - male zaskoczenie.

ostatnio - niewielki zachwyt przez k518.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce ze pchełek za 5zł na SHE9500. O matko, ale czysty dźwięk! I jaki szczegółowy! Jaka szeroka scena! (wszystko oczywiście na Grundigu :D)

 

Teraz, po niecałym roku w życiu bym tak nie powiedział. Pioneerki także mnie niemało zaskoczyły, w końcu to pierwsze moje takie du.że słuchawki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz, kiedy odpaliłem świeżo zakupione EP630. Aż przysiadłem z wrażenia, bo nie spodziewałem się basu w słuchawkach :P Drugi raz kiedy posłuchałem KPP. Trzeciego nie było i pewnie nie będzie.

 

 

Jak jakiś zielony trafi na ten temat, pomyśli że EP630 są porównywalne do KPP, albo lepsze od hd25 :D (tak nie jest ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności