Skocz do zawartości

Twój pierwszy eargazm..


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy? Tak prawdziwy? To Aurvany z iPodem Video 5,5. Pierwszy całkowicie to był Spark plug z MDA III :P po przesiadce z pchełek za 3 zł. Ale to było lata temu. Dziś przeżywam kolejny z K181DJ i C902. Pięknie choć bardzo basowo :) Kolejny eargusm to K271 na moim fortepianie elektrycznym.

 

A dopełnieniem tego jest moje audio stacjonarne - które cały czas doprowadza mnie do ataku euforii mimo, że nie jest to sprzęt za milion zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pierwszy eargazm to był Sandisk Fuze+Koss ur40, ale wczoraj nastąpił drugi, o wiele mocniejszy ;) "Under the bridge" RHCP na Fuzie i sm pl30. Pierwszy raz na tych słuchawkach usłyszałem taką gitarę basową jaką lubię, a jeśli do tego dodamy analityczność tych słuchawek to eargazm-orgazm gwarantowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy eargazm to był Sandisk Fuze+Koss ur40, ale wczoraj nastąpił drugi, o wiele mocniejszy ;) "Under the bridge" RHCP na Fuzie i sm pl30. Pierwszy raz na tych słuchawkach usłyszałem taką gitarę basową jaką lubię, a jeśli do tego dodamy analityczność tych słuchawek to eargazm-orgazm gwarantowany :D

 

 

Ta piosenka potrafi wyciągnąć to co najlepsze ze sprzętu, niejednokrotnie się nią delektowałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Peiksy + diskman Panasonica (o dziwo niezły dźwiękowo) i Into Eternity z 1492. Od pierwszych sekund wiedziałem że nigdy już nie założę na głowę niczego słabszego. A to co się dzieje w 8:49 to w ogóle orgia i 120 dni Sodomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy? Tak prawdziwy? To Aurvany z iPodem Video 5,5.

Mogę to samo powiedzieć, nie chcę już raczej szukać innego zestawienia. Dodam jeszcze słuchawki Shure E4C z iRiverem S10, całkiem przyjemnie, a na pewno bas - tak nisko tak schodzący, jakiego nigdy jeszcze nie słyszałem - oczywiście w porównaniu do jakiś tańszych słuchawek...,ale to był ten pierwszy skok jakościowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Pierwszy to chyba IFP-895 choćby i ze standardowymi pchełkami :) Ostatnio natomiast HD-485 z iPodem Nano 1g. Nie leżały mi te słuchawki, ale przekonałem się, że w połączeniu z zimnym playerem grają cudnie. Nie mogę przez nie nic innego słuchać, bo wszystko inne brzmi źle i mam ochotę wymienić resztę sprzętu grającego swojego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to chyba IFP-895 choćby i ze standardowymi pchełkami :) Ostatnio natomiast HD-485 z iPodem Nano 1g. Nie leżały mi te słuchawki, ale przekonałem się, że w połączeniu z zimnym playerem grają cudnie. Nie mogę przez nie nic innego słuchać, bo wszystko inne brzmi źle i mam ochotę wymienić resztę sprzętu grającego swojego :D

 

 

hehe zaczyna sie... pomysl sobie ze po badzo duzej ilosci sluchawek powiedzialbys to samo co teraz ale na temat hd485.. ze sie ich sluchac nie da. Widze ze masz Mylarone classic, w jakim sa stanie? niechcesz sie ich pozbyc? robie sobie mała kolekcje crossroadow pierwszych.

 

 

zeby nieodbiegac od tematu, to wczoraj mialem mega przygnebiajacy eargazm, worship - Solicide and the Dawning of the Moonkult + k701 ... jak normalnie ten utwor potrafi załamac, to z k701 popada sie juz w skrajne lęki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zaczyna sie... pomysl sobie ze po badzo duzej ilosci sluchawek powiedzialbys to samo co teraz ale na temat hd485.. ze sie ich sluchac nie da.

To znaczy masz na myśli, że to normalne zjawisko? Może i tak, ale myślę, że do złych słuchawek nie da się przyzwyczaić, poza tym teraz nawet jak słucham innych dłużej (na przykład 3 tygodnie na wczasach miałem K24P), to dalej chcę słuchać HD485 :)

 

Widze ze masz Mylarone classic, w jakim sa stanie? niechcesz sie ich pozbyc? robie sobie mała kolekcje crossroadow pierwszych.

Poszedł PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To było "parę" lat temu, jak dorwałem CC Metallicy - "Ride the Lighting". Puściliśmy sobie to z brejdakiem na "Gruźliku" (lolz, ale wtedy taki był sprzęt "grający") - pierwsze dźwięki, ciary na plecach i.... tak trzyma do dziś \m/. Później, pierwsza wizyta w filharmonii - Cztery pory roku Vivaldiego. Mimo, że solista (skrzypce) miał chyba "zły" dzień, to i tak odsłuch na żywo powalił mnie na kolana.

Pozdr^^

 

P.S.

W/g obowiązującego w Polsce prawa w 1991 roku, kiedy kupiłem CC wydany przez Takt: Metallica - "Ride the Lighting", kaseta ta nie była produktem pirackim, ponieważ Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych weszła w życie po upływie 3 miesięcy od dnia jej ogłoszenia. Jedna zasada jest również warta przypomnienia: Lex retro non agit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe.. Ile T10 irek ma juz "głosów" ?? Dodaje +1 od siebie także...

Potem długo długo nic aż do Vibeza z wygrzanymi Cal! po długiej zabawie korekcją eq.

Ostatnio... ten był wyjątkowo mocny.. aż ciarki mi przeszły po karku i to miłe uczucie w stopach... ahhh :P :Duffy-Stepping Stone słuchane na k300Monitor od AKG... Eargazm wielokrotny :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności