Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Dozbieraj i kup porzadny sprzet ;).

http://www.ceneo.pl/20302822

 

Nie chodzi o dozbieranie kasy bo to nie problem tylko nie chce inwestować 1/3 wartości roweru w licznik a zresztą czasy jakie mamy każdy widzi więc jak ktoś ukradnie to mniej szkoda będzie takiego za 30 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu wziąłem zwykły licznik profex za 3 dyszki, jest temperatura i nawet podświetlenie. Wszystko działa jak powinno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spytać o Wasze doświadczenia z okularami rowerowymi. Zamierzam kupić jedną parę w granicach 70zł.

W oko (oprócz much podczas jazdy ;) ) wpadły mi okulary firmy "UVEX", niska cena za podstawowe modele jest dla mnie kusząca.

Wg. opisów okulary posiadają filtry UV (co jest dla mnie ważną sprawą) i dobrze się trzymają.

Jakieś opinie, rady, sugestie? :)
Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ja używam od lat okularów firmy brenda, juz chyba 3 para

 

sa względnie tanie, spolaryzowane, wygodne, super wykonane, można je spokojnie kupić do 120-140zł. Nie są to typowe rowerówki z wymiennymi szkłami itp, ale mi to nie potrzebne

 

co do jakości szkieł to marka sponsorująca olimpijczyków raczej badziewia nie sprzedaje, ja w każdym razie jestem zadowolony i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jakości szkieł to marka sponsorująca olimpijczyków raczej badziewia nie sprzedaje,

No tak, a marka sponsorująca wszystkich sportowców ze swoimi czerwonymi słuchawkami też na pewno badziewia nie sprzedaje :v

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

co do jakości szkieł to marka sponsorująca olimpijczyków raczej badziewia nie sprzedaje,

No tak, a marka sponsorująca wszystkich sportowców ze swoimi czerwonymi słuchawkami też na pewno badziewia nie sprzedaje :v

 

 

W sumie masz rację, słaby argument

ale okularki i tak są wporzo, muszę sobie kupić jeszcze jedne z jasnymi szkłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem takie- http://allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-5x-wymienne-szkla-etui-i4210863504.html

 

i jestem bardzo zadowolony. sadziłem że będzie chłam totalny. Fakt może nie są metalowe czy z jakiś super kompozytów ale zestaw bogaty i wygodnie się zmienia wszystko + wkładka korekcyjna. Mogę zrobić zdjęcia jak chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi ;).

Skoro chwalicie Brendy to na pewno są dobre, ale szkoda mi wydawać stówki na okulary na rower. Chwila nieuwagi, dziura i okularki poszły... Tym bardziej, że nie jestem w stanie w pełni zaufać mojemu rowerowi w kwestii wytrzymałości.

Azahiel- jeśli kupiłeś z tej aukcji, to Ci się poszczęściło, bo teraz od tego samego sprzedawcy, ten sam zestaw z przesyłką 100, jw.

Prawdopodobnie kupię albo jakieś tańsze Uvexy, albo wybiorę się do Decathlonu, lub podobnego sklepu i kupię coś taniego na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bursztynowe szkła z polaryzacją są super niemal na każdą pogodę. Jedynie przy dużym zmroku używam żółtych lub białych a na duże słońce ciemne brązowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce do pytania, ale czy ktoś z szacownych kolegów ma doświadczenie w kręceniu w miejscu, tzn. treningowo ;) Bo muszę trochę brzuch zmniejszyć żeby w drzwi się zmieścić, a alternatywy typu bieganie mnie odrzucają.

Wymagania to jak w dziale "Co kupić -słuchawki" - mega bass i do 100 PLN - czyli żeby było niedrogo, niezawodnie i w miarę niewielkich rozmiarów.

 

Z góry dzięki za ewentualne podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

To nie jest takie proste z tym zrzucaniem tłuszczu, organizm i tak przy wysiłku najpierw (głównie) spala glikogen, poza tym jak chcesz spalić tłuszcz to potrzebny jest wysiłek w odpowiedniej strefie HR, tutaj by się przydał pulsometr, jeżeli nie masz doświadczenia i nie potrafisz wyczuć tętna, poza tym brzuch akurat zrzucić najtrudniej. Najlepiej albo bieganie albo pływanie ale wysiłek powyżej godziny tutaj jest wskazany, no i oczywiście odpowiednie odżywianie się ale to już kwestie indywidualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :P to bardzo pomogło...

 

W miejscu nie polecam chyba żeby tylko zimę przetrwać. Ja chodziłem na siłownie przez ostatnie 2 lata i robiłem aeroby przez 60 minut 3x w tygodniu. 30 minut truchtu przeplatanego z marszem, 15 minut orbitreka i 15 minut rowerka. Pierwszy minus siłowni to że trzeba tam dojechać, drugi minus że zawsze musiałem się zmuszać i był to dla mnie przykry obowiązek - lubie dobrze zjeść a chciałbym się mieścić w drzwiach. Przez 2 lata waga generalnie stała u mnie w miejscu ale niesamowicie nudne jest dla mnie takie pedałowanie czy bieganie w miejscu. Niby telewizory wbudowanew maszyny, niby muzyka w uszach ale dłuży się to niemiłosiernie. W kwietniu zacząłem biegać na zewnątrz i zrezygnowałem z siłowni skoro jest ciepło. Biegam 3x w tygodniu po 60 minut czyli czasowo tyle samo ile spędzałem na siłowni i jaki efekt? Przez kwiecień i maj straciłem 3kg nie zmieniając nic w diecie i do tego zmieniła mi się sylwetka. Brzucha straciłem sporo i umięśniłem nogi więc tłuszczu prawdopodobnie poszło więcej. Biegnąc przed siebie tak leci czas że ostatnio sie zapomniałem że mam już wracać i chciałem biec kolejne okrążenie po osiedlu :P Jak masz rower to jeździj na zewnątrz (kup pulsometr i pedałuj tak żeby mieć tętno w okolicach 75-80% maksymalnego i tak przez 60 minut), domowy to nuda i bedzie stał i się kurzył. Moja siostra kiedyś sobie kupiła i potem dała komuś za darmo bo po 2 tygodniach przestała używać.... ;P

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności