Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się te drugie (KLIK!) bardzo podobają, o ile pasują o mógłbym się pisać na ich kupno.

 

Jest bardzo ładna, ale średnica nie jest za bardzo odpowiednia 22mm ( będzie ciasno przy IC )i ma 30mm długości, co sprawia ze będzie wydawala sie długa względem wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki biznes jest: kolega JaroFon powiedział, że jeśli znalazłoby się chętnych na min 5 kompletów paneli do hammonda, to może zamówić i powiertać. parę stron wstecz widziałem, że ktoś się pytał, ja też taki komplecik chętnie bym przyjął. więc jeśli są jeszcze inni zainteresowani to dajcie znać.

 

EDIT: w sumie sam sobie moge powiercić...

 

pytanie konstrukcyjne za to mam: gdzie dostać, ew. z czego wykonać jakąś izolację wokół wtyku gniazda ładowarki. i drugie: wokół gniazd jack tez by sie taka nie przydała? czy tam raczej ryzyka nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie konstrukcyjne za to mam: gdzie dostać, ew. z czego wykonać jakąś izolację wokół wtyku gniazda ładowarki. i drugie: wokół gniazd jack tez by sie taka nie przydała? czy tam raczej ryzyka nie ma?

Wystarczy Ci izolacja na wtyku ladowarki. Ja taka izolacja robie z plastikowej oprawki na diode led 5mm. Niestety nie moge nigdzie znalezc fotki tej oprawki, ale jestem przekonany ze rozne rodzje oprawek mozna by wykozystac. Ta ktora ja wykozystuje trzeba w niej obciac cztery zatrzaski, rozwiertac lekko otwor aby wszedl wtyk i otwor w panelu rozwiertac do wymiaru takiego zeby kolniezyk oprawki wszedl na ciasno do otworu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zorientowałem się w cenach paneli do obudowy hammonda i aluminiowe kosztuję niecałe 60 zł netto ( 10 szt ). Czas oczekiwania to 2-3 tygodnie. Przymierzam się do zakupu ale 5 par to aż nie jest mi potrzebne ( zadowolę się 4 sztukami ). Jest ktoś chętny do grupowego zamówienia?

Z przesyłką 10 sztuka paneli powinno wyjść ok 90 zł, czyli niecałe 10 zł kosztowałby komplet paneli do jednej obudowy.

 

2. Gdzie kupię mały przełącznik hebelkowy, tylko on/off i żeby pasował do MxMa?

 

3. Czy OPA2604 Będzie pasować do MxMa? Napięcie nie będzie za małe dla tego wzmaka ( działać, może będzie ale czy nie będzie się dusił )? Może ktoś miał okazję porównać AD8397 do OPA2604? Co będzie lepsze? Warto się w tego opampa pakować?

 

4. Będę zamawiał również wtyki HICON 3.5 mm jack do IC ( chromowane z pozłacaną końcówką ). Cena jednego wtyku to 3 EU. Przesyłka do Polski wynosi 7 - 9 EU w zależności od liczby zamówionych przedmiotów. Również mogę zrobić zbiorowe zamówienie.

Wtyczka wygląda tak ( naprawdę nieźle i nieporównywalnie lepiej do Neutrika ):

HICON 3.5mm WTYK JACK

 

 

5. Gdzie mogę kupić taką taśmę gumową, którą ścisnąłby razem playera i MxMa? Coś takiego jak koleś z tego forum ma ( ipod touch + jakiś amp ). Chyba nie dodają tego tylko i wyłącznie do zestawu ze wzmacniaczem? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zorientowałem się w cenach paneli do obudowy hammonda i aluminiowe kosztuję niecałe 60 zł netto ( 10 szt ). Czas oczekiwania to 2-3 tygodnie. Przymierzam się do zakupu ale 5 par to aż nie jest mi potrzebne ( zadowolę się 4 sztukami ). Jest ktoś chętny do grupowego zamówienia?

Z przesyłką 10 sztuka paneli powinno wyjść ok 90 zł, czyli niecałe 10 zł kosztowałby komplet paneli do jednej obudowy.

dopiero co robilem zamowienie hammondow w cenie 45zl brutto plus 5zl przeszlka do Was wiec sie zastanow to Ci sciagne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Będę zamawiał również wtyki HICON 3.5 mm jack do IC ( chromowane z pozłacaną końcówką ). Cena jednego wtyku to 3 EU. Przesyłka do Polski wynosi 7 - 9 EU w zależności od liczby zamówionych przedmiotów. Również mogę zrobić zbiorowe zamówienie.

Wtyczka wygląda tak ( naprawdę nieźle i nieporównywalnie lepiej do Neutrika ):

HICON 3.5mm WTYK JACK

Jesli jeszcze nie dokonales zamowienia, jestem chetny na 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Będę zamawiał również wtyki HICON 3.5 mm jack do IC ( chromowane z pozłacaną końcówką ). Cena jednego wtyku to 3 EU. Przesyłka do Polski wynosi 7 - 9 EU w zależności od liczby zamówionych przedmiotów. Również mogę zrobić zbiorowe zamówienie.

Wtyczka wygląda tak ( naprawdę nieźle i nieporównywalnie lepiej do Neutrika ):

HICON 3.5mm WTYK JACK

Jesli jeszcze nie dokonales zamowienia, jestem chetny na 2 sztuki.

 

 

Jeszcze nie robiłem zamówienia. Chętnych zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA do sprzedania mam gotowe zlozone MXM HI-END (BLACK GATE 1500uf NX) oraz Kondensatory do MXM:

 

http://diyaudio.pl/viewtopic.php?t=16463

 

patrzcie nizej podoba mi sie ten tekst:D swiadczy o tym ze zarzad nie ma nic ciekawszego do roboty, jak np zabranie sie za ulepszanie tego forum, wogle co to za dzwiwny czlowiek ktory blokuje konto mowiac ze za cos czego nie wolno robic ale nie mowi czemu nie wolno tego robic tylko powiadamia mnie o tym juz po zablokowaniu mojego konta. Pomijajac fakt ze to co ja zrobilem jest ciagle robione na tym forum.

 

ps. przeczytalem regulamin i nie ma w nim nic ze nie moge wstawic linku do allegro w swojej wypowiedzi...

Edytowane przez daniel69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

UWAGA do sprzedania mam gotowe zlozone MXM HI-END (BLACK GATE 1500uf NX) oraz Kondensatory do MXM:

 

http://diyaudio.pl/v...pic.php?t=16463

 

patrzcie nizej podoba mi sie ten tekst:D swiadczy o tym ze zarzad nie ma nic ciekawszego do roboty, jak np zabranie sie za ulepszanie tego forum, wogle co to za dzwiwny czlowiek ktory blokuje konto mowiac ze za cos czego nie wolno robic ale nie mowi czemu nie wolno tego robic tylko powiadamia mnie o tym juz po zablokowaniu mojego konta. Pomijajac fakt ze to co ja zrobilem jest ciagle robione na tym forum.

 

ps. przeczytalem regulamin i nie ma w nim nic ze nie moge wstawic linku do allegro w swojej wypowiedzi...

 

dolaczam fotki moich nowych mxm-ow...

Zdjęcia dołączamy jako załączniki (patrz -> regulamin) //KE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos chetny na gotowy MxM? Mam wszystki czesci potrzebne do zmatowania MxM a mianowicie: 2 x AD8397 lub 2 x AD8066, kondensatoey BlackGate 33uF N i 2200uF STD, oczywiscie wszystko w obudowie Hammonda, akumulatorek Profitexx, ladowarka (brak aluminiowej galki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po przeprowadzce znalazłem parę płytek, zainteresowanych proszę o zgłaszanie się na PW

 

jeżeli będzie więcej chętnych na nową partię, to mogę podjąć się zbiorowego zamówienia

 

btw witam wszystkich po przerwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeprowadzce znalazłem parę płytek, zainteresowanych proszę o zgłaszanie się na PW

 

jeżeli będzie więcej chętnych na nową partię, to mogę podjąć się zbiorowego zamówienia

 

btw witam wszystkich po przerwie :)

jedna plztecyke zamawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie dodatkowe jeszcze. Czy ma ktoś może namiary gdzie mógłbym zamówić hammonda?

 

Pozdri!

 

Edit:

 

Ok nevermind hammonda nabyłem już w SEMICONIE ( http://www.semicon.com.pl/sklep/?id_category=21 ) ale chęć kupna kondensatora i alpsa, jak najbardziej aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności