Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

natrafiłem dziś na fajne gitarowe gałeczki, niektóre powinny pasować do MxM - Link

 

czasem można dostać podobne w dobrych sklepach muzycznych, sam dziś jedną zakupiłem.

 

 

Ja byłbym chętny na jakieś fajne gałeczki, może jakieś zbiorowe zamówienie? :rolleyes:

chciaż patrząc na cene nie wiem czy to opłacalne, jutro przejdę się do muzycznego

 

coś takiego-

 

http://www.allegro.pl/item681239145_galka_...me.html#gallery

 

apropo nóżek rezystorów i kondensatorów, czym je obcinacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zbednego oryginalnego Alpsa 2x10k z wylacznikiem , sprzedam za 3dychy plus wysylka , gratis dodaje komplet rezystorow , dlawiki i diode prostownicza .

Rowniez kompletny MxM z oryginalnym Alpsem , ladowarka , akumulator Profitexx . Cena 250pln plus wysylka , wewnatrz kondensator standard 4700uF/16V .

Kabel pinanson w ladnym oplocie zakonczony wtykami neutrik - 30pln plus wysylka . Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt tylko na gg 2668936 .Dla tych , ktorzy powiedza ze drogo ;

 

1.Obudowa 55pln plus wysylka

 

2.Akumulator 19,90pln plus wysylka

 

3.Ladowarka 19,90pln plus wysylka

 

4.Alps 30pln plus wysylka

 

5.Plytka 6,50pln plus wysylka

 

6.Gniazda we/wy i ladowarki 4,50pln

 

6.Drobiazgi 15pln (rezystory, dlawiki, sLedy, dioda prostownicza)

 

7.Kondensator 3,5pln plus wysylka

 

Wysylka to koszt przesylki z allegro za kazdy element typu akumulator , kondensator itp (zwykle 6,50pln). 50pln to moja robocizna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zbednego oryginalnego Alpsa 2x10k z wylacznikiem , sprzedam za 3dychy plus wysylka , gratis dodaje komplet rezystorow , dlawiki i diode prostownicza .

Rowniez kompletny MxM z oryginalnym Alpsem , ladowarka , akumulator Profitexx . Cena 250pln plus wysylka , wewnatrz kondensator standard 4700uF/16V .

Kabel pinanson w ladnym oplocie zakonczony wtykami neutrik - 30pln plus wysylka . Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt tylko na gg 2668936 .Dla tych , ktorzy powiedza ze drogo ;

 

1.Obudowa 55pln plus wysylka

 

2.Akumulator 19,90pln plus wysylka

 

3.Ladowarka 19,90pln plus wysylka

 

4.Alps 30pln plus wysylka

 

5.Plytka 6,50pln plus wysylka

 

6.Gniazda we/wy i ladowarki 4,50pln

 

6.Drobiazgi 15pln (rezystory, dlawiki, sLedy, dioda prostownicza)

 

7.Kondensator 3,5pln plus wysylka

 

Wysylka to koszt przesylki z allegro za kazdy element typu akumulator , kondensator itp (zwykle 6,50pln). 50pln to moja robocizna .

Poprawka, akumulator juz od jakiegos czasu kosztuje 24zl + wysylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mythluki 1szt.

2. Pchemj 1szt.

3. Jerz42 3szt.

4. Jawor121 1szt.

 

A wezmę jednak jedną sztukę dla siebie.

//Cytowany post usunięty na życzenie autora

Wiecie co Wam powiem? Troche pomieszaliscie te zamowienia, bo juz byla lista na Hammondy i Alpsy. Piszcie na goze listy na co jest zamowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Jako, że kupuję H340 to czyszczę wszystko co jest mi zbędne do złożenia dwóch mxm. Są na sprzedaż:

- kondy JVC x 4

- BG std 47uF x 2

- Panasonic (na konda głównego, sprawdzę specyfikację jak dotrę do domu) x 2

 

Cen na razie nie znam, bo dopiero teraz wpadłem na szelmowski pomysł odsprzedania tego szpeju. Info/kontakt najlepiej na gg:2740359.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie lista na Alpsy wygląda tak:

 

1. mythluki 1szt.

2. Pchemj 1szt.

3. Jerz42 3szt

 

Nie wiem jak to robicie, ale co tydzien dostaje maile z pytaniem czy mam jeszcze jakies alpsy na stanie, a potem jak juz dochodzi do zamówienia to chętnych jest jak na lekarstwo...

 

Chcąc czy nie chcąc 10szt Alps'ów tu nie widze, wiec zamowienie pewnie nie wypali (ja 6szt napewno nie wezme...). Czekam jeszcze do konca tygodnia, jak nie bedzie 10 alpsów w zamówieniu to nic z tego nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie lista na Alpsy wygląda tak:

 

1. mythluki 1szt.

2. Pchemj 1szt.

3. Jerz42 3szt

 

Nie wiem jak to robicie, ale co tydzien dostaje maile z pytaniem czy mam jeszcze jakies alpsy na stanie, a potem jak juz dochodzi do zamówienia to chętnych jest jak na lekarstwo...

 

Chcąc czy nie chcąc 10szt Alps'ów tu nie widze, wiec zamowienie pewnie nie wypali (ja 6szt napewno nie wezme...). Czekam jeszcze do konca tygodnia, jak nie bedzie 10 alpsów w zamówieniu to nic z tego nie bedzie...

Forza,

Weź mi proszę jednego ALPSa. Zawsze to jeden mniej do 10 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brakuje jeszcze jednego to tak jak pisałem, ja mogę kupić i potem jakby ktoś się obudził za późno to odsprzedam- także biorę dwa byle mieć to jak najszybciej. Jeżeli dobrze liczę to mamy taki skład:

 

 

1. mythluki 2szt.

2. Pchemj 1szt.

3. Jerz42 3szt

4. Forza Lazio 3szt.

5. k_urczak 1szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności