Skocz do zawartości

Phonak Audeo PFE 112 Perfect fit.


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za recenzję dla mnie była bardzo pomocna i pomogła w wyborze słuchawek.

U mnie grają z E10, moim zdaniem rewelacyjne połączenie. Średnica piękna, delikatna, wysokie bardzo wyraźne szczegółowe nie męczące i w sumie też bym powiedział, że delikatne. Bas taki jak lubię, moim zdaniem jest go tyle ile powinno być. Bardzo dobrze grają z Nokia 5800. Z tymi słuchawkami to już całkiem "poważnie" grający telefon.

Wygoda użytkowania wręcz rewelacyjna to pierwsze słuchawki w których jestem w stanie wytrzymać kilka godzin bez marudzenia.

Sposobem grania najbardziej przypominają mi ATH ES3 w sumie grają tak samo ;)

Pozdrawiam

g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy można kupić same silikony od Phonaka ?

Niestety zgubiłem jeden najmniejszy silikon a na nich najlepiej mi się słuchało...

Miałem podobny problem - poratował mnie kolega Jacobs bodajże, który miał trochę tipsów w nadmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem, dla wszystkich posiadających Audeo - tipsy od q-jays są IDENTYCZNE (1:1) jak te od Audeo, ALE są w innych kolorach :) np czarny :) chyba biały i chyba przezroczyste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, mnie się zdarzyło że zostawał. Problem można przynajmniej w moim przypadku łatwo rozwiązać - przed wyciągnięciem słuchawki otwórz szeroko usta ;) powinieneś w ten sposób rozszczelnić izolację i słuchawka powinna wyjść bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsy od Audeo na początku trzymają się jak przyklejone ale w miarę używania tak jakby się rozmiękczały albo rozciągały i później nie trudno je zgubić. Mnie też zostawały czasami w uchu jak szybko próbowałem wyjąć, później opanowałem technikę umiejętnego wyciągania słuchawek z ucha ;) W końcu doszło do tego że właśnie zgubiłem tipsa w momencie w których słuchawki zwisały sobie na koszulce i musiałem zamówić nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że do tych słuchawek bez problemu można kupić silikony, prowadnice, filtry czy nawet gąbki. Nawet nie muszę się martwić gdy cokolwiek zgubię.

 

A dlaczego miałby być problem? Przecież phonak prowadzi normalną dystrybucję w polsce więc zarówno gwarancja jak i akcesoria są bez problemowo dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że do tych słuchawek bez problemu można kupić silikony, prowadnice, filtry czy nawet gąbki. Nawet nie muszę się martwić gdy cokolwiek zgubię.

 

A dlaczego miałby być problem? Przecież phonak prowadzi normalną dystrybucję w polsce więc zarówno gwarancja jak i akcesoria są bez problemowo dostępne.

 

Chodziło mi o problem przy innych słuchawkach, których teraz nie mam zamiaru wymieniać, bo każdy wie co mam na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy mam takie pytanie.Posiadam obecnie słuchaweczki Sony EX500 i grają z iPhonem 3gie :) Wszystko pięknie gdyby nie słaba izolacja,kabel nie idący w Y,no i tragiczny efekt microphonics...Miałem przed nimi shurki więc wiem jak cudownie jest bez tego...Miałem robić recabling ich,ale coraz bardziej się skłaniam do Phonaków,tym bardziej że jest wersja z mikrofonem.Działa on z iPhonem? Ktoś w ogóle testował te słuchawki z iPhonem bądź porównywał je z ex500? Bardzo proszę o doradzenie bo musze zmienić na jakieś inne choć nie powiem...grają świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phonaki jak już zapewne wiesz z wielu recenzji grają bardzo przyjemnie (górnolotne określenie :) ) jednak w kwestii basu nie każdemy odpowiadają (w tym mnie), gdyż jest go po prostu mało (jak na mój gust), za to cała reszta pasma jest jak najbardziej OK, izolacja jest na dobrym poziomie, a efekt mikrofonowy minimalny. A co do połączenia z 3g to dla mnie było za jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem przeciwny podłączaniu Phonaków do Taczki. No chyba, że zaopatrzysz się w LOD'a i jakiś kolorowy, ciepły, grający z wykopem wzmak. Być może w tym tygodniu uda mi się porównać je do EX500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności